Stíny v mlze - Tanečnice (2022) (epizoda)

Tento seriál dokáže sobě vlastním rodinným přístupem unudit člověka až k smrti. (20%)

Pilot: boj o přežití (2021)

Sljedujuščij bálšij multiultimatívně supergerojistíčeskij rasijskij film pro utužení náležité národní hrdosti. Vypnuto. (18%)

Tři dny ke svobodě (2010)

Velmi zdlouhavé a dost nezáživné rodinné drámíčko. (15%)

Offender (2012) odpad!

Další zcela vyjímečný film o muklech, plný krásných a chytrých lidí, doplněný yntelygentním scénářem, zajímavým dějem, ve kterém mě zaujaly úplně všechny postavy. (1%)

Ida Red (2021) odpad!

Asi každý film, kde se objeví Grillo, stojí za pytel. Tento není výjimkou. (3%)

Devadesátky - Král diskoték (2022) (epizoda)

Dobrý díl. Bez prostojů, bez potřeby přetáčet. Horší kamera, trochu zmatené. (52%)

Circle (2015)

Lidi stojí v kruhu, nemohou odejít, ale mohou hlasovat, kdo zemře jako další. Oceňuju námět a scénář, bylo to zajímavé. Trochu o sobě ale teď pochybuju, když všech 50 lidí tam, včetně dítěte, hned pochopilo, jak se hlasuje, zatímco já to nepochopil za celý film a ještě furt to nechápu. Průběh mohl být srozumitelnější. Konec mohl být dotaženější. (45%)

Stud stranou (2022) odpad!

Ty dvě MILFky mi lezly na nervy od začátku celých 20 minut, než jsem tento slaboučký, růžově rosamundí TV paskvil vypnul. (1%)

Dva (2021) odpad!

Starší baba a chlap jsou v místnosti, břichem sešití. Většinu doby si vykládají o životě nebo se snaží někam přemístit, dokonce si i zašukají. Nuda jako prase od začátku do konce. K závěrečným titulkům jsem se dopřeskakoval asi za 15 minut. (5%)

Návrat do Silent Hill 3D (2012) odpad!

Ženská chodí, má při tom obvykle otevřená ústa a taky má skoro pořád vidiny. Vydržel jsem 16 minut, pak vypnuto. (4%)