Alfa (2018)

Goro 2.

The Dawnseeker (2018) odpad!

Po všech stránkách tak špatné, jak si jen dokážete představit. A ještě možná víc.

Gotti (2018) odpad!

Travoltovu exhibici doplněnou neustálým blbým tlacháním jsem vydržel sledovat jen 17 minut, z toho 17 minut mě to nudilo a zejména otravovalo.

Slender Man (2018) odpad!

Kravina, nedívatelné.

Pátrání (2018) odpad!

Vydržel jsem přeskakovat ty kraviny jen asi 2 minuty. Blejt.

Zastavte temnotu (2018) odpad!

Další nedívatelný, tragicky nudný a pomalý odpad od Netflixu, jako vlastně vše, co v posledních letech ta továrna na nudu produkuje. Nedodíváno.

Případ SK1 (2014) odpad!

Většinu filmu jsem popřeskakoval, protože mě fakt nebavilo poslouchat užvatlané žabáky a koukat na primitivního násilnického "muže tmavé pleti", kvůli kterému se zbůhdarma utratila velká kupa peněz daňových poplatníků. Ničemu nepomáhala ani otřesná neposedná kamera. Prostě to stálo za hovno.

Stíny mezi námi (2018) odpad!

Z 95% mimořádně trapná a velmi nudná duchařina. Místy záchvěv naděje, že bude akce nebo nějaký děj, avšak hned následovaný další pekelnou vykecávací blbou nudou.

Apostle (2018)

Velmi dobře udělaný film, napínavý od začátku do konce, neočekávatelný děj. Zároveň ve zkratce dobře představuje standardy pánbíčkářů a jejich obvyklé sociální projevy jako jsou násilí, lži, zabíjení, vzájemná loajalita, bezohlednost, chamtivost, smilstvo. Jen pedofilie tam chyběla.

Čisté ruce (2015)

Blbá, hnusná, stará fuchtle a násilnický primitivní grázl jsou rodina + nějaké děcka. A o tom to celé je. Rodinné drama o ničem.