Power Book IV: Force (2022) (seriál) odpad!

Pár sprostých buranů, trocha protivného RAPu, staré auto, neposedná kamera, sem tam bitka, jedno fuck za druhým a tolik divácké radosti. Já nezvládl dokoukat ani první díl. ⬇️ 4%

Turista - Série 2 (2024) (série) odpad!

Druhá série je jen žvatlárna zabalená v kupě vaty. V každém díle je zajímavých tak 0 až 5 minut, zbytek je otravná nuda a nekonečné vykecávačky o žabomyších hovadinách. Obsazení té morbidně obézní paní do role milenky a pohled na ni v posteli mi rosil čelo a naháněl husí kůži. Tohle myslím celkovému dojmu nepomohlo. Celkově trapná unylá blbost o ničem. ⬇️ 4%

I.S.S. (2023) odpad!

Parta nounejmů je v jedné místnosti a tlachá o kokotinách v bezobsažném, laciném a mimořádně nudném filmu. ⬇️ 2%

Dark Winds - Season 2 (2023) (série) odpad!

Druhá série se vyznačuje tím, že je to nuda jako prase a má hlemýždí tempo. Z celé série je dohromady zajímavých tak max. 30 minut, zbytek jsou prostoje, vata, čumění, chození, kecy a nuda. ⬇️ 9%.

DogMan (2023) odpad!

Doklikal jsem se do 10. minuty, pak už jsem byl dostatečně odrazený, abych to vypnul. ⬇️ 0%

Hellhound (2024) odpad!

Dobrý vizuál, jinak takové zdlouhavé, užvaněné, hloupé céčko s 60% prostojů a trapně zrychlenýma bitkama, aby dědouška oživili. ⬇️ 8%

Třetí den (2020) (seriál) odpad!

Předlouhá psychedelická nuda. ⬇️ 1%