Horší než smrt (2010) odpad!

Protivná, otravná, nudná, trapná, typicky uhádaná černá žvatlanice. (3%)

Zombie Tidal Wave (2019) odpad!

Absolutní tupá debilbost nejhrubšího zrna, kterou si lze představit. Když se, naštěstí zřídka, Ziering vkaká do nějakého jinak dobrého filmu, jde to do kytek. Ale kombinace téhle hypersračky a jeho ksichtu, to je už maxi extrém. (1%)

Stín v oblacích (2020) odpad!

Naprostá sračka. Laciné, debilní a ještě s hnusnou babou. (1%)

Pomsta (2018) odpad!

Úžasný film se skvělým příběhem a netradičním dějem, plný krásných a inteligentních lidí, kteří prodávali vynikající herecké výkony. Profesionálně a zajímavě zrežírováno, obohaceno kvalitním scénářem a podkresleno jedinečnou hudbou. (1%)

Sanctum (2011)

Film pro mlaďochy, protože hlavní uřvaný a uhádaný hrdina je jakýsi protivný kluk. Film je o skupině potápěčů / jeskyňářů, kteří vlezou do díry zrovna když začne pršet a pak nemůžou ven. Tak tam chodí a plavou a hádají se až do konce. Blbá otravná trapárna. (11%)

Spacewalker (2017)

Prvních 44 minut keců jsem přetočil a pak se chvíli díval. Jediná zápletka zamotané lano a nedovřený poklop. Desítky minut tohle sledovat mě vůbec nebavilo. Vypnuto. (15%)

Farm House (2008) odpad!

Fujbaba a její pytlík jedou někam dopryč. Uvíznou kdesi na opuštěné farmě. Celý zbytek filmu je typický příklad laciného tupého bezduchého nudného nic. A konec je fakt vypatlaná debilita, když se objeví dokonce i jacýsi čerti. (2%)

Nepoučitelní (2013)

Taková unylá věc, ojediněle frk, jinak samá nuda a až poloromantický průběh. (28%)

Kolskaja sverchglubokaja (2020)

Zajímavý námět o vrtu a nákaze zkraje zaujme. Bohužel pak už jen sledujeme, jak skupinka lidí chodí po chodbách a tváří se děsně důležitě. Často jsem nechápal, proč se chovají tak debilně. Střih je velmi zmatený, děj na sebe často nenavazuje, dialogy moc nedávají smysl a do toho, sice jen občas, ale dost otřesná hudba. Táhlo se to převelice moc, skoro nic se tam navíc nedělo a mělo to takový velmi ruský osobitý přístup, který hodně kazil dojem. (28%)

Sky Sharks (2020)

Naprostý úlet, bizár, krveprolití. Místy pár dobrých nápadů a zábavy. Bohužel z 90% zcela vypatlaná, nudná, užvatlaná, zmatená total hovadina. Celé to působilo spíše jako počítačová hra, protože skoro vše bylo levně animované, snad jen někteří "herci" byli skuteční. Aspoň tu a tam. (14%)