Věřící (2007)

Film charakterizuje mizerný scénář a neposedná kamera, moc blbých keců opakujících se stále dokola. Děj minimální, jen tam tupouni kvákají nějaké své nesmysly než odletí na druhou stranu vesmíru, což znamená, že se skupinově otráví. (11%)

Purpurové řeky (2018) (seriál)

Asi všechny díly jsou vlastně podobné. Taková temnější, pomalejší detektivka, s přetáčením se na to dá i dívat. Toto asi platí obecně pro celý tenhle seriál. Co ale nechápu je, proč ten detektiv s sebou furt tahá tu vyhublou krávu. Je k ničemu, mele hovadiny, vypadá jako fetka, jen tam překáží a hulí jedno cigáro za druhým. (18%)

Kontrakt (2006)

Pomalý, nudný, slabý thrilleříček. Nebýt Freemana, tak skoro odpad. (18%)

Patients of a Saint (2020) odpad!

Parta amatérů chodí po baráku a skrývá se před zombíky. Celé to je o ničem. Navíc ani jeden záběr není gore. Kamera vždy vypne dřív nebo zapne pozdě. Asi i na tom potřebovali ušetřit. Celé je to blbá sračka na entou. (2%)

Feedback (2019)

Začátek thrilleru byl dost nepřesvědčivý. Naštěstí se to pak rozjelo v zajímavý děj. Naspídovaný debil, hysterická kráva, fotřík a moderátor sociopat se ocitají v uzavřené místnosti a dramaticky a manuálně řeší dřívější tragickou událost. Nenudil jsem se. Zaujalo. (56%)

Clover (2020) odpad!

Blejt. (0%)

Nula nula nula (2020) (seriál) odpad!

První díl nedodíván, další už vidět nepotřebuju. (5%)

Kóma (2019) odpad!

Nedívatelná, blbá hňupovina. (2%}