Věž - Série 1 (2021) (série)

V první sérii je to loudavá, pomalá detektivka, táhne se to jako snopel. Trocha děje, spousta prostojů a vaty. Hrozně natahované, nuda. Na tu trošku příběhu by stačil jediný díl a ani ten by nebyl moc hutný. (13%)

Sympathy for the Devil (2023)

Dva obličejové jedou hodinu v autě a kecají nesmysly. Pak v tom pokračují v restauraci a pak zas jedou autem. Taky se trochu pobijou. Zkráceně - konstantní nuda jako svině. Nebýt tam Cage, tak je to odpad za 0%. (15%)

Izolace (2006)

Škoda, že tak 80% stopáže byla otravná žvatlárna účastníků o úplných pitomostech. Zbytek pak byl braková vyvražďovačka s pokusy o černý humor. Ohledně vyvražďování a gore, tak bylo vše lacině mimo záběr kamery, takže Lite verze pro děti a mládež. Co se týká černohumorných pokusů, tak úspěšný nebyl žádný, ale našly se tam 4 kratičké situce, které zaujaly a aspoň zlehka pobavily. (16%)

Snafu: V háji jako obvykle (2023)

Dobrodružná střílečka a laxní mlátička bez zajímavosti a bez kapky krve. Spíš to vypadalo jako nahrávka z nějaké videohry, bo snad všechno bylo jen animované. Snad i ten Jackie Chan byl jen animovaný. Obsah o ničem, pokusy o vtip slušně řečeno neúspěšné. Velká bordeltrapárna a k tomu ještě hodně zhytečných leců. (28%)

Inspektor George Gently (2007) (seriál)

Víceméně standardní britská detektivka, tedy vleklá, zdlouhavá a nepříliš zajímavá. Od 5. série tam stále otevírají různá celospolečenská témata, která nijak neznevažuji, ale jsou mi putna, protože já chtěl detektivku a nikoli rozvahy nad problematikou gayů, rovnoprávností žen, odbory, horníky, gamblery, politiky a podobně. Hlavní hrdina ujde, ačkoli je dost magor, a tak se na to dá s přeskakováním dívat. Kazí to nejvíce jeho kolega, takový arogantní primitivní chcípák, který za celou dobu nic nepředvedl a jen prudí svou přítomností v každém díle. Celkově poměrně socialisticky pojatý a málo zajímavý seriál s kriminálními případy. (18%)

V ráji (2023)

Námět obchodu s časem zkraje zaujme, ale po chvíli už film jen nudí. Převážně se tam otevírají otázky, co je na tom dobré, co není dobré, žvaní se, nudí. Objektivně jsou tady šmejdi všichni účastníci, takže není komu fandit. Na jedné straně vychytralí obchodníci s časem, kteří se neštítí manipulace a sem tam někoho účelově zabijí. Teroristická sociální skupina, která je proti všemu, co není pro všechny stejné a klidně kvůli svému přesvědčení zabíjí nevinné. A do třetice rodinka, která uzavřela smlouvu, ale když se má smlouva plnit, tak to chtějí nějak ojebat a klidně i někoho nevinného zabít. No, zkrátka nudné sociální drama okořeněné snad 1 nebo 2 přestřelkami, aby to nebyla jen upocená žvanírna. (25%)

Biohackeři (2020) (seriál)

Komentáře jsem napsal u jednotlivých sérií - první série místy zajímavá za 27%, druhá velmi mizerná za 9%. (18%)

Biohackeři - Série 1 (2020) (série)

Cílevědomá dívčina jde v první sérii po krku vědkyni, která možná způsobila smrt jejího bratra. Námět budiž, místy je to i zajímavé, ale poněkud dětinské a naivní. Trochu je tam binec v časových linkách a tak třetina stopáže by šla úplně vynechat, protože vata. Přesto se na to dalo s přeskakováním docela v pohodě dívat a moc nechybělo ke 2 hvězdám. (27%)

God Is a Bullet (2023)

Kdyby si tvůrci lépe uvědomili, kam tenhle film patří, a film měl přiměřenou hodinu dvacet, tak by byl docela fajn. Takhle bylo dost otravné přeskakovat ten chaotický bordel a ty zbytečné desítky a desítky a desítky minut, během kterých byly k dívání jen projevy demence nějakých vysmahlých hnusáků. (24%)

Projekt Modrá kniha (2019) (seriál)

Seriál má 2 řady, ale vlastně je to řada jen jedna. Obsahem jsou taková retro Akta X, ale v nicotném rozsahu a laciném céčkovém kabátku. Příběhy furt dokola to samé a stěží zaujmou, atmosféra nulová, a i ti ufóni jsou zde pořád jen nějaké barevné a rozmazané svítící fleky. No, mizerie. Převaluje se to všechno mezi odpadem a jednou hvězdou za snahu. A ta otravná a zbytečná linka o jeho znuděné manželce tomu taky nepomáhá. (11%)