Ted Lasso (2020) (seriál)

Velmi dobrá, lidská a nápaditá první série u mě za 52%. Ve druhé sérii je původní myšlenka již vyčerpána a tak se přejde na nekonečné a protivné tlachání ženských o ničem a pořád dokola. Tu a tam to ještě zaujme, ale většina stopáže s blábolením a vatou je třeba popřeskakovat. I tak za mě ještě za 22%. Třetí sérii jsem už nedokoukal. Ženské tam furt dřístají o kokotinách, postavy si řeší jakési své vztahy a potíže a mluví a mluví a nudí a nudí. Docela se mi postavy už zhnusily a po několika úplně marných dílech, zaplněných z 90% žvatláním a otravnou vatou, s tímto seriálem končím. Třetí série za mě nedívatelná za 4%. Celkový průměr (26%)

Infiniti (2022) (seriál)

Režijně zmatečný mix kazašské detektivky a francouzského sci-fi působí dojmem dortu, co pekla kočička s pejskem. Zkraje zaujme zajímavý námět, ale časem začne být v ději dost děr a značný bordel. Matlá se tam páté přes deváté a různorodé časové odskoky ten mišmaš ještě stupňují. Škoda, že nezůstali jen u té detektivky... (23%)

Nevinný (2018) (seriál)

Hodnocení je u jednotlivých sérií. Obě jsou téměř stejné. Rodinné drámíčko, pocitové a vztahové vykecávačky, děcka. Trocha vyšetřování, nuda a vše velmi pomalé. (23%)

Nevinný - Série 1 (2018) (série)

Jako první jsem viděl 2. sérii. Ta byla dost utahaná. Tahle série byla úplně stejná, jen o malý kousek lepší. (28%)

Nevinný - Série 2 (2021) (série)

Postarší ženskou pustí z vězení, protože asi nezabila jakéhosi náctiletého kluka. Po návratu na vesnici to má ženská blbé, neb se místňákům více pozdávala původní verze, že ho zabila i s ním měla sex. Tak pak následuje špetka detektivky a jinak nekonečné drámíčko, kdy se postavy skoro celé 4 díly vykecávají ze svých pocitů a řeší své problémy. Šnečí tempo, nuda, kecy, naprostou většinu stopáže jsem popřeskakoval. (17%)

Až do nebes: Seriál (2023) (seriál)

Nějaká paní s kámoškama tam dělá vlny na poli lokální party jakýchsi delikventů co furt něco kradou, bo si připadá jako stvořená být boss nebo něco takového. Dost nezajímavé. Proklikal jsem se prvními dvěma díly, nezaujalo. Tož jsem další díly vynechal a už se pak jen proklikal tím posledním. Nezaujalo taktéž, samé kecy, ženské problémy, nuda. (12%)

KR 13 (2009)

Obvykle se mi podobné filmy líbí, ale tohle byla nuda a nedávalo to ani smysl. (12%)

V zajetí mysli (2022)

Několik fakt hezky naaranžovaných mrtvolek a kolem nich hodina a půl veliké nudy. (15%)

Florida Man (2023) (seriál)

Moc to neodsýpá, skoro to nepobaví. Budiž, ale docela mizerie. Spíš to měl být jeden podprůměrný celovečerák. (20%)

Ted Lasso - Série 2 (2021) (série)

2.série: Skvělých prvních 5 minut prvního dílu. Zbytek šel postupně do kytek. To, co bylo v první sérii skvělé, rychle mizí a je nahrazeno otravnými ženskými, vztahovými a dětskými dějovými linkami jako v jiných ublábolených kravinách, které se v současné době natáčí. Skoro nula srandy. Eleganci Teda Lasso z první série nahradilo ve druhé sérii tlachání ženských postav o různých blbostech. (22%)