• Fantasy

Kdo hulí, ten umí (2001)

Šílenost, totální šílenost, ale na nic si to nehraje, a to se mi prostě líbí. Parádně vyhulená komedie, u které jsem se bavil, a vždycky se u ní bavit budu, v kombinaci s vynikajícím českým dabingem (s tím hulvátským), je to prostě luxusní vytlemená záležitost, jo a kdo se u toho ani jednou nezasmál (což je podle komentářů celkem dost lidí), tak by jste se sebou měli začít něco dělat, jinak umřete sami, nasraní na celej svět, bez smyslu pro humor, kdesi v paneláku, zapomenutí a zbyteční.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Ne, prosím, tohle už ne. Proč tenhle zasranej mišmaš už neutnou? Proč raději nevymyslí nějakou novou kvalitní sérii, kde budou nadupaný vyvoněný káry, čubky na každým metru, DRAGy skrz město, pohodové grilovačky s týmem a nějaká lehká gangsterská zápletka, jako tomu bylo v případě prvního dílu? Proč? Proč mají potřebu do toho srát mrakodrapy v Abu Dhabi, polovojenské organizace, drony a podobný píčoviny? Akce buď to totálně přehnaná, nekoukatelná nebo nudně stereotypní. Hudba? Maximálně nezvládnutá, debilní výběr, ale hlavně - načasování?! Občas jsem měl pocit, že snad nesedí audio s videem nebo nevim. O scénáři ani nemluvím, protože tady snad ani žádnej scénář nebyl... Prostě hrůza, nechápu, jak to mohlo mít takový úspěch... vlastně chápu - Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Dwayne Johnson.... jednoduše ksichty, ze kterých se každej hned udělá, když je vidí ve spojení s touto značkou. Jedinej, kdo mě v tomto filmu bavil, byl opět Gibson. Rozloučení s Paulem bylo sice hezký, ale zbytečný... a víte co mě sere nejvíc? Využití něčí smrti jako marketingového nástroje. Hnus. Jo a mimochodem, osmička už je na cestě...... bůh nás ochraňuj!

Chappie (2015)

Blomkampovi se podařilo vytvořit zajímavý film, kde se neherci zhostili role herců první třídy, což je podle mě hodně odvážný krok, který měl do filmu zasadit trochu té čistokrevné gangsta reálnosti (?)... to se tak nějak povedlo a vůbec mi v tom filmu nevadili, především Yo-landi zahrála gangsterskou mámu velmi dobře (nevím, jestli to bylo tím jejím přízvukem, ale prostě mě bavila). Chappie je super, občas trefně hlásí a celá ta věc s umělou inteligencí je dobře vymyšlená. Tady ale vše dobré končí a nastává průser, kterým je příběh - katastrofa. Kdo za to může? Jednoznačně Hugh Jackman, kterej byl děsnej, stejně jako jeho robot LOS + celkové zakončení, tady se mělo na scénáři ještě hodně zapracovat, nejlíp ho úplně přepsat, jelikož se to úplně zbytečně stalo achillovou patou jinak dobrého filmu, škoda.

Jupiter vychází (2015)

Nápad výbornej, ale zpracování děsný... fakt mě mrzí tohle nízké hodnocení, protože po designové stránce je to náramný a podmanivý snímek, ale to je asi tak všechno. Kdyby to bylo udělané jako seriál (a mělo by to jiné herecké obsazení), tak by z toho mohla být vesmírná Hra o trůny, škoda.

Daredevil (2003)

Tak tohle jsem neměl ani zapínat, ale musel jsem, jelikož jsem chtěl vědět, co ten Daredevil vlastně je (dnes totiž startuje očekávaný stejnojmenný seriál na Netflixu). No a doufám, že seriál nebude stejně odfláknutej, jako tenhle kousek... Totální parodie na komiksový filmy. Affleck? Dobrej jouda, superhrdina jak hovado... Jenni zbytečná, jak kožený potahy v Africe, ale nejvíc, úplně nejvíc mě dostal boss padouchů aka Duncan, fakt naprosto trefená a promyšlená volba :-D Jedinej, kdo mě tak nějak bavil, byl Colin, toť vše. 20%

Kick-Ass (2010)

Nečekaně svižná a zábavná bejkovina, která ani chvíli nenudí... v tomhle filmu všechno sedlo, jako prdel na hrnec, u mě dobrý. 5* Btw. - dabing na výbornou!

Kmeny (2015) (seriál)

Konečně dokoukáno. Jako celek je to úctyhodné dílo, které nyní potřebuje trochu času, aby bylo plně doceněno. Lidi si totiž musí uvědomit, že se nejedná o dokumenty jako takové, jedná se o aktuální nahlédnutí do běžného života jednotlivých subkultur, nic víc, nic míň. Jestli hledáte informačně obohacují materiály, jste na špatné adrese. Nejlepší díly: Punk, Cosplay, Hipsteři, Straight edge, Hackeři, Graffiiti

Perníkový táta (2008) (seriál)

Breaking Bad je pro mě vrchol seriálové tvorby a troufám si tvrdit, že jím ještě dlouho bude. Základem jsou naprosto fantastičtí herci a jejich výkony, dále je to boží scénář, a nakonec perfektně zpracovaná vizuální stránka. Finále? Nekompromisní. Teď si počkám tak 5-10 let, a pak zhltám tuhle parádu znovu, už teď se na to těším. 100% bitchees!

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

To je snad poprvé, kdy hodnotím téměř na začátku první řady. Je to prostě a jednoduše skvělý, bez jediné výtky. Od svého předchůdce "Breaking Bad" si to bere všechno a přitom nic, přesně takhle jsem si to představoval. Kvalita!