• Fantasy

Živí mrtví (2010) (seriál)

Jsem za polovinou šesté řady a můžu říci jen jedno... čeho je moc, toho je příliš. Ovšem druhá polovina a především finále? Mazec! Snad to tak bude pokračovat i dál.

One Man Show (2008) (pořad)

První generace One Man Show byla průměrná talk-show, na kterou jsem se sem tam koukl... ale druhá generace, která započala Katy Perry, a následně pokračovala mega podvodem s falešným Jimem Carreym na Českých lvech? Geniální! Yes Man? Geniální! Jestli to takhle bude pokračovat dál, tak se máme na co těšit.

Cinema Tipy (2015) (pořad)

Pro obyčejné lidi sledující růžovku je to asi dobrý. Ale pro lidi, co se alespoň trochu zajímají o filmy (sledování ČSFD, MovieZone...), je to úplně k ničemu.

Ranař (2011)

Goon je průměrná komedie z prostředí hokejových bitek, které obyčejným evropanům nic moc neříkají, v zámoří je to ale důležitá součást hokejového světa. Hvězda navíc za vynikající výkon Seanna, tahle role mu sedla.

Mnichov (2005)

Neskutečně dlouhá a vleklá židovina, ve které se obyčejný divák začne ztrácet hned po prvním záběru.

Let číslo 93 (2006)

Po filmové stránce je to parádní kousek, ale po etické stránce je to hnus největšího kalibru. Když si k tomu ještě přičtu možnost, že si za to v Jůesej můžou sami, tak to tomu dává dokonalou tečku. Bohužel (bohudík?) jsem viděl příliš mnoho dokumentů / výpovědí / důkazů o tom, že to bylo celé jinak (tím samozřejmě nemyslím konkrétně dění v letu číslo 93) ... a vzhledem k tomu, co se dnes ve světě děje (strach, propaganda, teror, Islámský stát vytvořený ze Syrské opozice, kterou, především na začátku, podporovala CIA (pššt!), USA / EU vs. Rusko, Írán, Sýrie, Čína), tomu prostě věřím. Také nechápu, jak toto může být pocta všem nevinným lidem, kteří onoho dne zahynuly. Představte si, že by jste 11. září někoho v těch letadlech ztratili... chtěli by jste se za 5 let podívat na film o tom, jak vaši příbuzní / kamarádi zařvali v letadle? A prožít si to celé znovu? Já teda rozhodně ne. Poprvé v životě nehodnotím film jako takový, ale hodnotím pouze jeho hnusný a jasně manipulativní účel, který má upevnit všechna "oficiální" stanoviska z této kontroverzní události.

Dark Matter (2015) (seriál)

Po pár dílech jsem to vzdal. Slátanina skoro ze všech slavnejch sci-fi seriálů (Firefly, Stargate...), která zřejmě sází hlavně na pěkný ženský... což je samozřejmě super, ale nestačí to.

Mimoni (2015)

Stačí vygagované multikulty žluté fazole v jednoduchém příběhu a ejhle... na kontě je miliarda! Tomu se říká dobře odvedená práce.

San Andreas (2015)

Dvě hvězdy za Alexandry melounky, jinak je to ale normální, klišoidní, katastrofický film, který nepřináší nic nového. Ty nudné dialogy jsou nejhorší. Pokud však vypnete mozek, tak se to přežít dá.