• Fantasy

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Toto není film. Toto není dokument. Toto není život. Toto měli dát na YouTube zdarma ke shlédnutí... Pozor, teď přijde spoiler! Celé je to o tom, jak Paťo zjistí, že je na půl cigán... no a ve finále zjistí, že je vlastně na půl cigán, který má kořeny v Indii. Třešničkou na dortu je naprosto dementní Dara. Konečná.

Odebrat z přátel (2014) odpad!

Právě jsem viděl nejhorší, nejnudnější a nejzbytečnější film v mém životě. Je mi zle.

Láva (2015)

Hvězda za snahu. Cpát to před "V hlavě" fakt nemuseli. Písnička otravná maximální způsobem (dabovaná verze).

V hlavě (2015)

Zábavný animák pro celou rodinu. Tady není co řešit.

Bílé peklo (1929)

Neskutečný filmový zážitek! A ne jen filmový, ale hlavně hudební! Ufajr!

Kobry a užovky (2015)

Už jenom za Prago a za scénu s kolem bych dal 5*. Perfektní! Takhle má vypadat světová tvorba. Hádkovi to zahráli bravurně! A ne jenom oni, všichni se toho chytli za správný konec, pecka, víš jak!

Truman Show (1998)

Geniální záležitost! Ze začátku mě to sice moc nebavilo, ale jak se to vše postupně začalo skládat dohromady, tak jsem neodlepil oči od obrazovky. "Pro všechny případy... přeji i dobré odpoledne, dobrý večer a dobrou noc."

Ant-Man (2015)

Tohle se prostě povedlo, Ant-Man drtí poslední Avengers na všech frontách. Konečně jsem měl pocit, že vidím zase něco nového, neokoukaného, vtipného a nápaditého. Paráda! Jo a mimochodem - dabing na výbornou!

Kmeny - Straight edge (2015) (epizoda)

První pětihvězda. Dokonalý spojení náhledu subkultury s rozhovorem mezi tvůrci a představiteli.