Lindemann: Fish On (2015) (hudební videoklip)

Vtipný text o lovení slečen. Song provází videoklip topless slečen lovených lovci na koních a ještě nějakými chlupatými stvořeními (Moby´s dick?).

Lindemann: Praise Abort (2015) (hudební videoklip)

Po prvních pár slovech jsem se lekl angličtiny, jenže textace je opět výborná (výborný cynický humor) a song neskutečně chytlavý. Nečekal jsem takový nářez v rámci sólového projektu, ale Lindemann je pan hudebník a já nemůžu dát jinak než za 5.

Rammstein: Mein Herz brennt (2012) (hudební videoklip)

Jeden z mých nejoblíbenějších songů (dokonce ho spolu s Posledním Mohykánem střídám jako vyzvánění budíku) dostal slušivý video kabátek a výsledek je samozřejmě dokonalý.

Rammstein: Mein Land (2011) (hudební videoklip)

Tenhle emigrační song má v dnešní době ještě zajímavější příchuť... Klip neurazí, ale ani nenadchne a kvalit písničky nedosahuje.

Rammstein: Haifisch (2010) (hudební videoklip)

Žralok taky pláče, ale žije ve vodě, takže slzy člověk nevidí... Dokonalý song a lahůdkářský videoklip.

Rammstein: Ich tu dir weh (2009) (hudební videoklip)

Ostnatý drát v močovodu, vkládání masa do soli a hnisu, kousance, kopance, tvrdé rány, jehly, kleště, tupé pily... Song o týrání si říkal o pořádný videoklip, leč pro mě z nepochopitelných důvodů zůstal u koncertního vystoupení. Song je skvělý (v GER dokonce kvůli textu zakázaný), klip ale zaostává.

Rammstein: Pussy (2009) (hudební videoklip)

Blitzkrieg mit dem Fleischgewehr, Steck Bratwurst in dein Sauerkraut, aneb děsně vtipná parodie na pornoprůmysl a autostop :) Skvělý song a skvělý klip (samozřejmě ten necenzurovaný - v cenzurovaném není vidět nic).

Rammstein: Mann gegen Mann (2006) (hudební videoklip)

Nadupaný song o "noční můře všech otců", ovšem už nemá tak úderný videoklip.

Rammstein: Benzin (2005) (hudební videoklip)

Od pyromanů pro pyromany. Pro mě ovšem trochu slabší song, ale s opět vynikajícím klipem (vtip, akce).

Rammstein: Keine Lust (2005) (hudební videoklip)

Spousta peněz a slávy, uvnitř však mrtví. A k tomu pořádně tlustí a vtipní. Další z jejich legendárních kousků, tentokrát pořádně napěchovaných sebeironií.