Drsňačky (2013)

U mě dobrej film, určitě víc než průměr

Stranger Things (2016) (seriál)

Tenhle seriál si mě hledal, až si mě našel. Žádný mobily a jiné chytré věci, ktery tě ze všeho vždycky vysekaji, a zapojit do toho tu tajemnost druhého světa je rozhodně to nejlepší co mě v seriálech mohlo potkat. Líbí se mi, že hodně seriálů je na začátku zajímavých uprostřed o ničem a na konci zajimavých. Tady je to zajímavy od začátku do konce (začátek a konec nejvíc).

Norbit (2007)

Mě to přišlo vtipný teda.

Ohnivý kuře (2016) (seriál)

Že začátku byl ten seriál szper, dva frajeři přijdou z basy do města kde je každej má za blbce a ze všeho si dělají srandu. Dělají otroky a řeší finanční problémy. Od 2. Série se z toho stala jakási telenovela, kde už nejsou problémy a vtipky a celé to ztratilo ten tah. Všiml jsem si malé promyšleností dílů. Myslím že dost v seriálu chybí Junior a taky Renata. A hlavní postavy už řeší jen vztahové nesmysly... Dívám se furt z nudy, ale nedívat se, asi by mě asi nemrzelo (Odstup) Začalo mě to opět docela bavit. Je to tím že se změnili problemy. Veruna vs Jana. Nechceme hotel a komu ho předat. Klára vs cokoliv. Postavy které mě baví: Mácátko, Robbie, Rorejs, Lízátko, Jarouš, novej ředitel hotelu, nová cukrářka, Marika a Petra. Postavy které mě nebaví: Otec Kláry s celou jeho novou familií. Postavy které bych opět rád uvital: starej trebl, Junior a Manka. Postavy které jsem rád že jsou zpět: všechny Doufám že Renata oškube s Bédou tu starší paní a Renata bude mít vlastní hotel a bude se snažit položit Grant podobnym způsobem jakým ho chtěla kdysi získat :D

Učitelé na zakázku (2013)

Pro me to je ten typ komedií, kterej si klidně po čase pustíte znovu

Kniha lásky (2016)

Doják to trochu byl, ale jinak to byla docela kravina.

Trestanec (2017)

Mě to teda úplně nenadchlo ale musím uznat že Nikolaj to zahrál výborně.

Pixely (2015)

Ušlo to ale dá se to pustit jako zvukovou kulisu