M3GAN (2022)

No až na krásnou panenku průměrný film, finále mě úplně neodpalilo

Indián (2022)

Docela fajn. Ale je to takový dost pro padesatníky. Skoro žádná scéna nebyla zbytečná v kostce - to mě bavilo

Princ Mamánek (2022)

Čekal jsem to hodně jiný, mnohem víc veselý. Nečekal jsem že celá "pohádka" s žertováním názvem princ mamánek bude o srmti, audiovizual je ok, proč Bolek mluví do kamery mě přišlo divný když je pak součástí příběhu. Vetchý popravdě byl někdy tak moc hranej. Ostatní ok. Čarodějnice nebudu komentovat. Jsem rád že jsem to viděl, ale divný. Nedivím se že mu ten grand nedali.

Outer Banks (2020) (seriál)

Já od seriálu cekam větší promyšlenost, je to pro mě takový, rychle a zběsile, každý kdo umřel ožil, jak se uzavre boj o zlato, začne boj o větší zlato, boje mají 0%choreografie. Natáčení probíhalo na místě kde chce být každej - aspoň to tak vypadá pro mě.

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Nic proti lgbt, ale to jak v seriálech spolu s cernochama musí být za každou cenu je strašný. A celej díl dát jen s nějakým v uvozovkach nepodstatným příběhem jen proto že jsou gayové je přece příšerný. Dost mi to snížilo vnímání celýho seriálu.

Betlémské světlo (2022)

Můžu pochválit herce, hudbu, kameru, střih, ale ten děj - to úplnej odpad. To jsou neskutečně prosustrovany prachy - se divím tak vysokému hodnocení tady

Zlatá devadesátá (2023) (seriál)

Za mě super pokračování, trochu mě tam chybí mezi deckama nějakej chlapskej kluk typové Hyde jako v 70's, zatím je to takový moc zženštily. Dokoukano - Dáši díl ihned!

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Ten film je zkrátka perfektní, prvky z kultu herního filmového i komiksového, to propojeni 6e gideon je vlastně White ninja a i to chování v lasce a ztmavení pozadí jako že okolí neexistuje kdyz se řeší něco postatne ve vztahu, i ten útěk na poslední chvíli jak Scott vyskočí oknem jak symbolizuje jak na všechny pocity jde poznat že tam vlastně je a vsedě ho vidí, prostě mistrovské dílo, ale člověk musí mít vztah ke komiksům, určitě hudbě, a starším možná až kvalitním hrám, kde vše netahla pouze grafika apod. Není to pro každýho ale Edgar Wright jde na to trochu po svém a jde to cítit a i když mám rád každou jeho tvorbu, tohle nemá šanci překonat, pro určitou skupinu lidí, do které se Radim i já

Matrix Resurrections (2021)

Těžko hodnotící film, sám o sobě je docela dobrej a odkaz na jedničku je taky super a dává to možná i hlavu i patu, když nad tím člověk přemýšlí, akorat na bojové scény se úplně vys..t nemuseli jinak proč ne, ve srovnání s jedničkou je to ale vážně slabší