Líbánky s mámou (2022)

Sem tam nějaká dobrá hudba ale jinak no nevím nevím - takovej zapomenutelné průměr

Ženy a život (2022)

Ten film byl fakt divnej, hlavně scénářem - Marinomova by neměla dělat asi vůbec u filmu moc jí to evidentně nejde, kamera byla často taková zvláštní, něco mě tam pořád nesedělo, ale nevěděl jsem jestli v dobrým nebo ve spatnym, popravdě myslel jsem si ale že budu skoro jedinej komu se to nelíbilo, jak se znám. Oblíbená postava Krejčíková

Pomsta na druhou (2022)

Kdyby byl tohle standart tak by to bylo super, akorát finale na maturitní zábavě, bylo asi nejslabší

Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Zase trochu jiný typ pohádky a taky byla super, jsme zkrátka mistři pohádek a jenom se v nich lepšíme. Je zvláštní jak filmy máme často dno bez velkých nápadů a pohádky vypadají kamerově, herečky i zvukově a vším vlastně docela sexy a jde jen o nějakou diváckou chuť děje. jediný co mě tam vlastně vadilo byla myš ta tam být nemusela - vypadala uměle.

South Park: The Streaming Wars, Part 2 (2022) (TV film)

Velmi mě mrzí south park jak dopadnul, byl to top seriál, teď už to vlastně i není v south parku a každej i žije jinde. Ale 4 hnědý jsou že Paramount tv přešla do streamovacich služeb a tohle je výbornej nápad jak to trochu opepřit. Urine je taky výborná přesmyčka. A myslím že se i south park bude směřovat zpět ke starým kolejím, evidentně to takto nikoho moc nebaví. Chuck Chuck je katastrofa.

Poslední noc v Soho (2021)

Super snímek, ten konec nemusel být tak typický překombinovaný jak už to bývá zvykem, ale jinak super

Black Adam (2022)

Mě to teda moc nebavilo

TY (2018) (seriál)

Docela dobrej serial ale ty vidiny bejvalych mě teda docela štvou

Prezidentka (2022)

Na to jaký to mělo potenciál, tak dej docela slabý, 2 tiskový mluvčí tak byli dost do počtu. Konec byl jen napůl ukončeny