Konečně doma (2015)

Fajn odreagovačka, hodně vtipných scén, dobře animovaný film pro celou rodinu. Výborně zvolený Jim Parsons, soundtrack taky super. Na Pixarovku to ale bohužel nemá. 55%

Ďábel nosí Pradu (2006)

Ehm ... komedie? Vtipe, vylez! Romantika taky na bodu mrazu. Možná tak drama, ale bez dramaturga. Pro mě velká ztráta času, čekal jsem víc od tak proklamovaného filmu. Nuda, bez většího děje, hlavní postava je pitomec a ještě k tomu si to uvědomuje. Jednou stačilo, nikdy víc... 38% (procentuální část filmu kde je Meryl Streep)

Semestr (2016) (seriál)

Těžko říct, co k tomu po těch všech komentářích dodat. Námět a koncept mi doslova učaroval, stejně tak i finální zpracování, střih, soundtrack... Jsem moc rád, že jsem na to narazil až teď a mohl vidět všechny epizody jedním dechem, protože i ten jeden semestr uteče jako voda. O to silnější pak byla i poslední scéna, kterou podbarvila mimika Anny Linhartové, WOW! Letos je to pro mě zatím nejlepší zážitek ... asi až tak moc, že kdyby byl projekt semestru letního na kickstareru, nějakou tu kačku do budgetu přihodim. 79%

Méďa 2 (2015)

Dle mého názoru lepší než první díl. Zhulený medvěd je prostě sázka na jistotu, podobný humor jako film Paul. Relax, chlast, hulení... O dost méně nahých prsou a v oblečení rýsovaných zadků. Vulgarit je tam stále plno, ale bez nich by to nebyl Ted. Bavily mne narážky na ostatní filmy (Jurský park, zmínka o Morganu Freemanovi, který tam ve finále hraje postavu - mindf*ck)... Stojí za to se podívat. 76%

Kamarád taky rád (2011)

Halyvůdská romanťárna s né až tak obvyklým příběhem. Každému je jasné už ze začátku, jak to dopadne, ale to z filmu nedělá nekoukatelnou blbost. Až tedy na posledních pár minut, kdy samozřejmě chlap svolá půlku města, aby mohl říci vyvolené, že vyvolenou je, i když vyvolená to dávno ví... Ohrané klišé, dokázal bych si pro tak netypický příběh představit závěr jiný. Pro Milu mám sice slabost, ale i tak musím říct, že mimicky hraje líp než Justin. A Woody tomu dává těma pár scénama naprostou korunu. Příjemná podívaná. 74%

Guru lásky (2008)

Nevím, jak přesně Pitku brát, jestli jako parodii na tuto přehnanou americkou tématiku, obyčejnou oddychovou komedii či jestli za tím hledat hlubší smysl... Mý být celý film narážka na extrémní US šamanismus, kde ochrnutí vstávají z vozíků ??? Všechno naznačuje vše a tím ztrácí kouzlo jedinečnosti. Výkon Mike Myerse mi přišel velmi dobrý, infantilně hloupou postavu Guru ztvárnil dokonale. Ostatní jsou až průměrní. Nemohu hodnotit celkově film, rozpolcenost vážnosti a vtipu nejde dohromady. Výborně jsem se však zasmál, při popití drinků či kouření něčeho silnějšího bude mít divák určitě lepší zážitek. 43%

La La Land (2016)

Od režiséra Whiplash, který byl nabitý scénami, ze kterých jen stříkaly emoce a dojmy, mi tohle přišlo jako fraška. Začátek byl pro mě velmi zdlouhavý a nudný, což k dobrému pocitu z filmu velmi nepřispívá, stejně jako neztotožnění se z žádným z protagonistů. Konec příběhu mi byl jasný po 20min. Oceňuji až dechberoucně dlouhé záběry bez střihu a záverečnou scénu, u které jsem se snažil vyronit slzu. Choreografie dobrá, ale Emma i Ryan mají větší rezervy (zejména Ryan, který umí i trochu zpívat :D ). Toť asi vše k mému prvnímu komentáři na tomto portále. 71%