Mesiáš (2020) (seriál)

"Bratia a sestry, modlime sa aby niekoho nenapadlo pokračovať v druhej sérii. Pri ďalšej ponuke na sledovanie seriálu z dielne Netflix bude môj postoj jasný: Ďakujem, radšej knihu." /príbeh-/herecké výkony*/pointa-/hudba-/výprava*/

Za každou cenu přežít (2020)

"Ako vlastník ruksaku s KPZ, som osobne očakával od tohto titulu poriadnu dávku survivalizmu. Tej sa mi dostalo o poznanie menej než pri prelistovaní príručky mladých svišťov." /príbeh-/herecké výkony*/pointa-/hudba-/výprava*/

Dětská hra (2019) odpad!

"Co to kurwa jest?" /príbeh-/herecké výkony-/pointa-/hudba-/výprava-/

Drahokam (2019) odpad!

"Co to kurwa jest?" /príbeh-/herecké výkony-/pointa-/hudba-/výprava-/

Dva papežové (2019)

"Až teraz som si uvedomil, že vo Vatikáne máme dvoch žijúcich pápežov. Prvým je der Junge z Nemecka a druhým amigo z Argentíny. Veď Nemecko s Argentínou mali vždy k sebe blízko." /príbeh*/herecké výkony*/pointa-/hudba*/výprava*/

Joker (2019)

"Nikdy som nefandil tomu kacopíriemu mužovi. Jeho odporný otec ma v tom len utvrdil. Joker a.k.a občianska neposlušnosť vs. Batman a.k.a zákon a poriadok: 1:0." /príbeh*/herecké výkony*/pointa*/hudba*/výprava*/

Jsem matka (2019)

"Pri aktuálnom smerovaní sveta, to nieje až také Sci-Fi. No, ja patrím do starej školy a neznášam robotizáciu, automatizovaný výkup pivných fliaš a hlavne samoobslužné pokladne!" /príbeh*/herecké výkony*/pointa*/hudba*/výprava*/

Le Mans '66 (2019)

"Nikdy som nebol a asi ani nebudem zarytým autičkárom. Aj preto som pravdepodobne vlastníkom Dacie Logan MCV. No tieto motoristické príbehy ma neviem prečo, vždy dostanú. /príbeh*/herecké výkony*/pointa*/hudba*/výprava*/

Prací automat (2019)

"Presne tak ako tvrdí Pražský výběr: "Prachy, jenom prachy nečekají, jen po nich sáhneš a už tě mají." Tak presne aj k tejto dobe patrí heslo: ojebala mačka vtáčka." /príbeh*/herecké výkony-/pointa*/hudba-/výprava-/