Qeo

Proudly made on Earth

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 28.6.2017  17:14
    Mumie (2017)

Mumie se nám přehoupla z vtipného Indiana Jonese do ponurého rádoby horroru (o kterém zjevně nic neví) a tenhle mix vyšel naprosto na prázdno.

• 28.6.2017  17:10

Nemůžu soudit. Už mi přece jenom není 8 let.

• 28.6.2017  17:10

Při sledování vyvstává vlastně jenom jedna otázka: Proč? Pokud Michal Bay proměnil Transformes v parodiii sama sebe, mohl by to být i koukatelná zábava. V tomto vyznění, ale to jsou nesourodé (pravděpodobně velice drahé) barevné obrázky poslepované na základě všech možných klišé, jaké si jen můžete přát. Ano, když na obrovské roboty, kteří jsou vlastně mimozemskou rasou, ale dokáží se měnit v lidské dopravní prostředky, očekávám jistou míru debility. Tohle ale bylo jenom debilní.

• 28.6.2017  16:56

Žádný velký objev, žádné velké překvapení. Trochu vyčpělé a tisíckrát omílané téma strašících duchů ve starém domě. Nicméně zpracováním a závěrem se řadí mezi ty lepší. Účel a očekávání naplněna.

• 23.6.2017  10:27

Legenda...

• 23.6.2017  10:26
    Wonder Woman (2017)

WW vybočuje s řady usmolených bijáků od DC. Těžko říct, čím to je, když děj a záporáci a tak nějak všechno okolo je vlastně hodně laciné. A možná je to právě ona, ta jediná ženská hrdinka, které věříte každé naivní slovo a fandíte jí do morků kostí. Je to právě ona, na kterou se dá dívat hodiny a hodiny a nikdy jí nebudete mít dost. Více hrdinů jako WW.

• 23.6.2017  10:23

Přes super nápad tomu chyběla šťáva.

• 23.6.2017  10:22
    Uteč (2017)

Perfektní příklad žánrového bonbónku se vším všudy. A neb když se někdo nebojí natočit horror s atmosférou!

• 23.6.2017  10:21
    Colossal (2016)

Super nápad, špatné zpracování. Ale někde tam vzadu tomu fandím.

• 23.6.2017  10:21
    Timeless (TV seriál) (2016)

Přestalo bavit po prvních dílech.

• 23.6.2017  10:20

Všem kdo Covenant proklínají, mám tuto otázku: A co jste čekali? Nejsou náhodou všechny filmy na jedno brdo? Někdo někam přiletí, nějak se nakazí, něco z někoho vyleze, skoro všechny sežere a pak někam odletí a něco si vezmou s sebou. Žádná velká věda v tom není. Pak už jen záleží na tom jestli to nějak baví. A mě to bavilo :). Škoda jen hlubšího vysvětlení vztahů, historie a filozofie - na druhou stranu pořád to má být o příšerách, krvi a masakru - bylo toho tam snad málo? Nebylo to snad i originální (pokud to ještě vůbec jde)?

• 23.6.2017  10:15
    Sense8 - Série 2 (série) (2017)

Není třeba komentáře. To se musí procítit.

• 23.6.2017  10:15

Bez názoru - dám jim ještě jednu šanci.

• 23.6.2017  10:14

V podstatě jak přes kopírák všechny jeho filmy. Zmatené vracení se v čase, které není vůbec na místě. Nesmyslné zpomalené záběry. Žádná přidaná hodnota. Vše je ploché a nudné. Vlastně jsme docela naštvaný jak něco takového může opustit studio aniž by někomu neusekly ruce, nebo nevypíchli oči.

• 23.6.2017  10:10
    Nicota (2016)

Void přinesl pár pěkných příšerek, ale to je tak všechno.

• 23.6.2017  10:09
    The Circle (2017)

Ukecaná blbost bez většího zásahu.

• 23.6.2017  10:08
    Ochránci (2017)

Za odvahu a spousty zábavy! Už dlouho jsme se tak nepobavil při představě, že to skutečně myslí vážně...všechno mysleli vážně...

• 23.6.2017  10:07
    Zlato (2016)

Někdy film táhne jenom jedna osoba a zbytek jaksi zaniká.

• 23.6.2017  10:06
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

Iron Fist má charisma, tomu nejde upřít, ovšem divný, rozvleklý a nesoudržný děj mu odpustit nelze. Snaží se si vytvořit vlastní identitu v rámci Defenders, bohužel mnohdy padá do průměru. Má šanci ale uspět ve větší bandě, pokud nebude řešit svoje nicotné problémy a začne se chovat jako dospělí hrdina.

• 23.6.2017  10:03
    Síly temna (2006)

Takové malé příjemné nagelované a vyvoněné béčko. Neurazí.

• 11.4.2017  16:49
    Život (2017)

Life překvapuje úžasnou atmosférou a skvělými hereckými výkony. Sem tam ujede logičnost, ale když utíkáte před malým roztomilým Marťánkem, není se čemu divit. Velké milé překvapení.

• 11.4.2017  16:36

Tomorrowland je stejně tak vyprázdněný jako nudný.

• 11.4.2017  16:36

Vizuálně je to opravdu nádherné a svým způsobem i originální. Škoda, že forma zase přebíjí obsah a na propracovanější děj asi už nezbylo místo a nebo je už tak stupidní i komiksová předloha. Těžko říct.

• 11.4.2017  16:18
    Turbo Kid (2015)

Ačkoliv mám rád Béčka, tak v tomto případě nemůžu přejít dosti stupidní děj a velmi špatné postavy. Má to své kouzelné momenty, ale jejich skutečně málo...

• 11.4.2017  16:17

Kong není ten náročný film u kterého nevíte co se stane dál. Překvapil vizuální stránkou a sem tam se povede i vtip. Na vypnutí po náročném dni ideální.

• 11.4.2017  15:45
    iBoy (2017)

Ať si říká, kdo chce co chce, tak já se nárámě bavil. Konečně nějaká uvěřitelná změna sociálního prostředí. Příběh, který drží pohromadě. Silné přesahy do digitálního světa velkého bratra. Možná trochu naivní, ale co...

• 11.4.2017  15:42
    Kung Fury (2015)

Není třeba slov, stačí zírat...

• 10.4.2017  16:35

Nejsem asi cílová skupina...vlastně by to bylo i fajn, jen nezačít zpívat...

• 10.4.2017  16:34

Kult.

• 10.4.2017  16:33
    John Wick (2014)

Takhle nasranýho bývalého zabijáka už sem dlouho neviděl. Nechtěl bych do něj omylem někde strčit, nedej bože mu šlápnout na nohu (na tož pak na psa). Aspoň střílet umí...ale to je tak všechno.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12