Qeo

Proudly made on Earth

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 13.2.2018  17:09
    Sing Street (2016)

Oddychovka na nedělní večer. Nostalgie, osmdesátky, bouřlivé a vzpuzující se mládí zaběhlému (dnes by se řeklo) establishmentu.

• 13.2.2018  17:06

Zvláštní film, ve zvláštním prostředí s velice zvláštní zápletkou, jak už to tak bývá, když někdo dá no názvu "Cloverfield". A vlastně to byla velká škoda. O trochu více dotažené a vysvětlené, nebo naopak nevysvětlené...Nevím. Spíše konzumní řešení, oproti ostatním dílům.

• 13.2.2018  17:03

Překvapivě z celé té nepovedené série "nejlepší díl", kde bylo aspoň trochu napětí a snad i nějakého toho patetického příběhu.

• 30.1.2018  11:04

Kingsman postrádal několik věcí. Nedokázal těžit s humoru tak skvěle nastaveným v jedničce. Nové postavy docela nudily a celkově se to neslo spíše v kýčovité atmosféře, která by normálně nevadilo, ale musí to bavit. A to se úplně nepovedlo.

• 30.1.2018  11:00
    Manifesto (2015)

Manifesto není film pro každého. Já sám jsem z něj měl velice smíšené pocity. Na druhou stranu ve ě ještě teď rezonuje a to jsem asi tak z 90 % ničemu nerozuměl. Druhý den jsem ale začal googlovat a nejenom, že jsem zjistil, že má závažné nedostatky v historii umění, v historii všeobecně, ale hlavně se mi začalo pomali spojovat vizuální orgie, společně s hereckým výkonem Cate Blanchett. Je úžasná! Hltal jsem každé její slovo, každý její výraz, pohled nebo gesto. Je to pro mě paní herečka se vším všudy.

• 30.1.2018  10:53

Nebýt linky Rey a Kylo Ren, snad bych si řekl, že jsem ani nekoukal na Hvězdné Války. Ano jsou tam scény, které se asi zapíší do dějin tohoto opusu, ale celkově, to bylo dost blah? Nesourodé, natažené, zvláštně poskládané a naprosto nelogické dějové linie, které jen stěží aspoň nějak navazovali na Force Awaken. Luke zklamal, jako postava, tak jako "herec". Celková rozplizlost skoro 3 hodin byla vážně hodně. Fandím odvážným krokům, posunout tuhle ságu někam jinam. Ale to tohle se vážně nepovedlo.

• 30.1.2018  10:45

Flatliners jsou stejně tak plochý jako jejich název.

• 30.1.2018  10:45

Spousta vaty okolo, která moc nikam nevedla. O půl hoďky kratší by úplně stačilo.

• 30.1.2018  10:43
    Tvář vody (2017)

Tvář vody je velice líbivý snímek. K dokonalosti tomu trochu chyběla šťáva, jakoby se někdo držel zpátky. Ale celkový dojem veskrze pozitivní.

• 30.1.2018  10:41

Geniální. Hořké drama se spoustou hořkého humoru. Sonda do amerického maloměsta s dokonalými postavami a scénářem.

• 30.1.2018  10:39
    Bright (2017)

Je to směšné, ale bohužel ne zábavné.

• 7.12.2017  15:05
    7 životů (2017)

Všiml si vůbec někdo toho, jak vypadal celý Týden reálně, když byly všechny holky pohromadě?

• 22.11.2017  17:57

Ne.

• 22.11.2017  17:50

Ten jehož jméno si nepamatuji je moc digitální. Černý savec vyloženě trapný. Ryba unylá. Bleskosvod bez charakteru. Plechovka divná. Zase to celé táhne WW. Aspoň tam bylo spousta akce.

• 22.11.2017  17:31

Překvapivě mě postava nového Poirota bavila víc než sem doufal. Přece jenom celý život strávený ve společnosti D. Sucheta zanechá jistou stopu. Naštěstí to není o herci, ale o postavě a ta je, ostatně jako vždy, nadmíru příjemná a dokonce vtipná. Všeobecně herci táhli celý děj k lepšímu, ale za cenu celkové nedotažení charakterů, které jsou pro tuto adaptaci tak důležité. Jakoby se jim nedostávalo prostoru a když už ho dostanou, neblýsknou se tím, co je nejdůležitějším prvkem ve Vraždě v Orient expresu. Rozpolcenost. Ta tenká hranice mezi vrahem a obětí. Podezřelým a svědkem. Lží a pravdou. Spravedlností a křivdou. Musejí s tím bojovat nejen cestující, ale i samotný detektiv. Bohužel silná rasová linka tomu nepomohla a tíživá atmosféra vykolejeného vlaku, kdesi v balkánských končinách jakbysmet. Škoda.

• 22.11.2017  16:45
    Inhumans (IMAX) (2017)

Všechno, ale opravdu všechno špatně.

• 22.11.2017  16:45

Nemá smysl ani komentovat. Už by s tou agónií měli přestat.

• 22.11.2017  16:44

Moje oblíbená Charlize Theron to bohužel sama neutáhla. Evidentně je potřeba víc, než jen geniální herečky.

• 22.11.2017  16:43

No, neusnul jsem.

• 22.11.2017  16:42

Slabé a infantilní.

• 22.11.2017  16:42

Kromě výpravy to nemá vůbec nic.

• 22.11.2017  16:38

Přesně ta dávka humoru, debility a akce kterou potřebujete.

• 22.11.2017  16:32
    matka! (2017)

Nepříjemně nepříjemné. Sugestivní a energické, ale nemusel bych vidět znovu. Ostatně jako všechny jeho filmy.

• 22.11.2017  16:30
    To (2017)

Strašně těžko soudit. Jako zpracování pro novou generaci absolutně geniální - to je nutno říct, hned na začátek. Při zpracování látky mého nejoblíbenější horroru si ale neodpustím pár kopanců. Kingův odkaz v knize je něco mnohem víc, než jen stvůra co žere malé děti. It v sobě nese mnohem silnější poselství než strach. Dětství a síla fantazie je hlavním nosným pilířem Kingovi knihy, který ve mě zanechal tak hlubokou ránu. Silná rozpor mezi tím jak svět vidíme a cítíme jako děti, jaké máme ideály a mezi tím co se z nás stane v dospělosti. A právě fantazie a síla v ní uvěřit je to co v adaptaci silně chybí. Přesně ten neuchopitelný pocit, kdy nevíte jak se zlem máte vypořádat, protože na to nemáte dostatek zkušeností a naopak vědomé přehlížení zla v dospělosti. Dále jsem docela zklamán upozaděním universa, který King v knize vybudoval. Snad se k tomu tvůrci vrátí ještě v pokračování, ale nejdůležitější pasáže, tak silné v knize, vypadly a nevěnovala se jim žádná větší pozornost. Původ a historie monstra, Billovo koktání, rituál Chüd, Želva, šťastná sedma a mnohem další. Pokud se ale vrátím na začátek, tak zpracování super. Dětské role vynikající a klaun děsivější, než v mým nejhorších nočních můrách.

• 22.11.2017  16:11
    Temná věž (2017)

Kdybych neznal Kingův odkaz a mytologii s přehledem bych poslal do pekel.

• 22.11.2017  16:09
    Hush (2016)

Hush je nepříjemně příjemný. A to mě baví.

• 22.11.2017  16:07
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Tak dlouho jsme se těšil na tuhle partu až se konečně dostane ke slovu, až sem musel být zákonitě zklamán plytkostí této série. Nebyla to úplná bída, ale čekal bych víc. Mnohem, mnohem víc. DD se pomalu řítí do propasti zapomnění, Luke Cage je pořád neuchopitelný a na přes držku, Luke Cage neurazí, ale nenadchne a tak vše zachraňuje jízlivá a opilá Jessica, která by si v klidu mohla dát vlastní celovečerák se třemi pokračováními. Sigourney mohla dostat mnohem více prostoru a její charakter jen dokresloval bídu, která se celou sérií táhla.

• 22.11.2017  15:49
    Dunkerk (2017)

Vizuálně depresivní onanie.

• 22.11.2017  15:49

Slabší průměr.

• 22.11.2017  15:48

Já mám prostě s touhle ságou problém.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13