Qeo

Proudly made on Earth

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 7.12.2017  15:05
    7 životů (2017)

Všiml si vůbec někdo toho, jak vypadal celý týden reálně, když byly všechny holky pohromadě?

• 22.11.2017  17:57

Ne.

• 22.11.2017  17:50

Ten jehož jméno si nepamatuji je moc digitální. Černý savec vyloženě trapný. Ryba unylá. Bleskosvod bez charakteru. Plechovka divná. Zase to celé táhne WW. Aspoň tam bylo spousta akce.

• 22.11.2017  17:31

Překvapivě mě postava nového Poirota bavila víc než sem doufal. Přece jenom celý život strávený ve společnosti D. Sucheta zanechá jistou stopu. Naštěstí to není o herci, ale o postavě a ta je, ostatně jako vždy, nadmíru příjemná a dokonce vtipná. Všeobecně herci táhli celý děj k lepšímu, ale za cenu celkové nedotažení charakterů, které jsou pro tuto adaptaci tak důležité. Jakoby se jim nedostávalo prostoru a když už ho dostanou, neblýsknou se tím, co je nejdůležitějším prvkem ve Vraždě v Orient expresu. Rozpolcenost. Ta tenká hranice mezi vrahem a obětí. Podezřelým a svědkem. Lží a pravdou. Spravedlností a křivdou. Musejí s tím bojovat nejen cestující, ale i samotný detektiv. Bohužel silná rasová linka tomu nepomohla a tíživá atmosféra vykolejeného vlaku, kdesi v balkánských končinách jakbysmet. Škoda.

• 22.11.2017  16:45
    Inhumans (IMAX) (2017)

Všechno, ale opravdu všechno špatně.

• 22.11.2017  16:45

Nemá smysl ani komentovat. Už by s tou agónií měli přestat.

• 22.11.2017  16:44

Moje oblíbená Charlize Theron to bohužel sama neutáhla. Evidentně je potřeba víc, než jen geniální herečky.

• 22.11.2017  16:43

No, neusnul jsem.

• 22.11.2017  16:42

Slabé a infantilní.

• 22.11.2017  16:42

Kromě výpravy to nemá vůbec nic.

• 22.11.2017  16:38

Přesně ta dávka humoru, debility a akce kterou potřebujete.

• 22.11.2017  16:32
    matka! (2017)

Nepříjemně nepříjemné. Sugestivní a energické, ale nemusel bych vidět znovu. Ostatně jako všechny jeho filmy.

• 22.11.2017  16:30
    To (2017)

Strašně těžko soudit. Jako zpracování pro novou generaci absolutně geniální - to je nutno říct, hned na začátek. Při zpracování látky mého nejoblíbenější horroru si ale neodpustím pár kopanců. Kingův odkaz v knize je něco mnohem víc, než jen stvůra co žere malé děti. It v sobě nese mnohem silnější poselství než strach. Dětství a síla fantazie je hlavním nosným pilířem Kingovi knihy, který ve mě zanechal tak hlubokou ránu. Silná rozpor mezi tím jak svět vidíme a cítíme jako děti, jaké máme ideály a mezi tím co se z nás stane v dospělosti. A právě fantazie a síla v ní uvěřit je to co v adaptaci silně chybí. Přesně ten neuchopitelný pocit, kdy nevíte jak se zlem máte vypořádat, protože na to nemáte dostatek zkušeností a naopak vědomé přehlížení zla v dospělosti. Dále jsem docela zklamán upozaděním universa, který King v knize vybudoval. Snad se k tomu tvůrci vrátí ještě v pokračování, ale nejdůležitější pasáže, tak silné v knize, vypadly a nevěnovala se jim žádná větší pozornost. Původ a historie monstra, Billovo koktání, rituál Chüd, Želva, šťastná sedma a mnohem další. Pokud se ale vrátím na začátek, tak zpracování super. Dětské role vynikající a klaun děsivější, než v mým nejhorších nočních můrách.

• 22.11.2017  16:11
    Temná věž (2017)

Kdybych neznal Kingův odkaz a mytologii s přehledem bych poslal do pekel.

• 22.11.2017  16:09
    Hush (2016)

Hush je nepříjemně příjemný. A to mě baví.

• 22.11.2017  16:07
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Tak dlouho jsme se těšil na tuhle party až se konečně dostane ke slovu, až sem musel být zákonitě zklamán plytkostí této série. Nebla to úplná bída, ale čekal bych víc. Mnohem, mnohem víc. DD se pomalu řítí do propasti zapomnění, Luke Cage je pořád neuchopitelný a na přes držku, Luke Cage neurazí, ale nenadchne a tak vše zachňuje jízlivá a opilá Jessica, která by si v klidu mohla dát vlastní celovečerák se třemi pokračováními. Sigourney mohla dostat mnohem více prostoru a její charakter jen dokresloval bídu, která se celou sérií táhla.

• 22.11.2017  15:49
    Dunkerk (2017)

Vizuálně depresivní onanie.

• 22.11.2017  15:49

Slabší průměr.

• 22.11.2017  15:48

Já mám prostě s touhle ságou problém.

• 22.11.2017  15:47

Valérian a Laureline budou pravděpodobně hodně zatracovaní. Neznám předlohu, ale hodně jsme se těšil na styl vyprávění jako byl snad již legendární Pátý element. A přesně toho se mi dostalo. Je to vlastně romantická pohádka, přímočará a bez zbytečných odboček. Hlavní hrdinové jsou tak strašně nesympatičtí až jsou strašně sympatičtí a proto sem si je hned zamiloval. Stojí to za to, nenechte se odradit.

• 22.11.2017  15:04

Po všech pokusech a nekonečných filmech, kde se hledal ten pravý Spider-man se konečně našel. Ze všech trapných pokusů, rozhodně ten nejlepší. I když výběr hlavního záporáka nebyl úplně šťastný, tak sám Peter to dokázal utáhnout sám. Všeobecně oceňuji posun Marvelu k více vtipu a neúplně složitých dějích. Přece jenom se má člověk primárně bavit a moc u toho nepřemýšlet.

• 22.11.2017  14:59
    Darkness Rising (2017)

O čem to vlastně bylo? Těžko říct...

• 22.11.2017  14:55

Celé to působilo jako přebubřelý kýč.

• 28.6.2017  17:14
    Mumie (2017)

Mumie se nám přehoupla z vtipného Indiana Jonese do ponurého rádoby horroru (o kterém zjevně nic neví) a tenhle mix vyšel naprosto na prázdno.

• 28.6.2017  17:10

Nemůžu soudit. Už mi přece jenom není 8 let.

• 28.6.2017  17:10

Při sledování vyvstává vlastně jenom jedna otázka: Proč? Pokud Michal Bay proměnil Transformes v parodiii sama sebe, mohl by to být i koukatelná zábava. V tomto vyznění, ale to jsou nesourodé (pravděpodobně velice drahé) barevné obrázky poslepované na základě všech možných klišé, jaké si jen můžete přát. Ano, když na obrovské roboty, kteří jsou vlastně mimozemskou rasou, ale dokáží se měnit v lidské dopravní prostředky, očekávám jistou míru debility. Tohle ale bylo jenom debilní.

• 28.6.2017  16:56

Žádný velký objev, žádné velké překvapení. Trochu vyčpělé a tisíckrát omílané téma strašících duchů ve starém domě. Nicméně zpracováním a závěrem se řadí mezi ty lepší. Účel a očekávání naplněna.

• 23.6.2017  10:27

Legenda...

• 23.6.2017  10:26
    Wonder Woman (2017)

WW vybočuje s řady usmolených bijáků od DC. Těžko říct, čím to je, když děj a záporáci a tak nějak všechno okolo je vlastně hodně laciné. A možná je to právě ona, ta jediná ženská hrdinka, které věříte každé naivní slovo a fandíte jí do morků kostí. Je to právě ona, na kterou se dá dívat hodiny a hodiny a nikdy jí nebudete mít dost. Více hrdinů jako WW.

• 23.6.2017  10:23

Přes super nápad tomu chyběla šťáva.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13