O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Musím říct, že mě to nenadchlo ani neurazilo, začátek vypadal zajímavě, fajn prostředí, pěkné efekty, velký potenciál, Tereza super, Kotek topornej, a Ańa je opět skvělá, Hádkovci fajn, jenom Sokol tradičně slabší a přehrávající... ALE něco mi tam chybí, něco takového, co by mě vtáhlo do děje a nenutilo mě to koukat na nový hodinky od Ježíška... Ale jinak jako štědrovečerní nutnost v celku dobrý.

Joker (2019)

Velká očekávání zůstávají nenaplněna, slabý scénář, díky kterému nebyla vůbec uvěřitelná proměna Arthura v Jokera. 3* dávám pouze za Joaquina Phoenixe a jeho herecký um, i když Oscara za to?

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Musím říct, že tento počin mě vizuálně zklamal, příběh výborný ale nějak jsme se nedokázal srovnat s neustálými záblesky barev a chaosem akcí, přišlo mi to neskutečně přeplácaný. Škoda

Sex Drive (2008)

Ale jo, docela to šlo, relativně i zajímavé finále.

Čarovný kamínek (2019) (TV film)

1 * za krajinu.... Víc k tomu dodávat radši nebudu

Aquaman (2018)

Rozhodně nejlepší z DC Comics, barevné, zábavné, epické, baví od začátku do konce.

Cizinec ve vlaku (2018)

Naprosto stupidní scénář s nelogickými tahy hlavního hrdiny...("chtějí nás zabít všechny, tak aspoň zakryjeme okna, aby neviděli kdo je kdo..."), nejslabší je ale zpracování akčních scén, ze kterého digitálnost jen srší...

Vodník - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

No buď tu lidi dávají vysoké hodnocení, kvůli tomu, že se jedná o herce Dejvického divadla, nebo nevím jak jinak mohl získat takové hodnocení. Hrozná kamera, toporná a únavná Melíšková, neustálé detailní záběry na zkoprnělé tváře, strašné dialogy, asi jsem tuto mini-sérii nepochopil, ale dle mě strašná nuda a ten konec? To měli radši nechat bez řešení, než aby jí to spadlo tahle do klína.

Gangster (1997)

Dle mého názoru zbytečně podceňovaný film, pravdou je, že první polovina filmu byla taková slabší, moc jsem Bumpymu nevěřil ten jeho nástup k moci, chtělo to dle mě lépe vykreslit, ale druhá polovina filmu to vykompenzovala a 4* naprosto zasloužené.