Mrtvý bod (2015) (seriál)

Kto hľadá nájde. Pozeral som z toho veľkého množstva seriálov čo by sa dalo zhliadnuť.Výber bol správny. Blindspot má dej, nie je nudný, (pripada strašne veľa otázok, možností ako bude vyzerať dalšia a dalšia časť)a divák dostane čo chce.

Stalker (2014) (seriál)

Hľadal som nejaký lepší seriál ale chcel som aby to nebolo nejako otrepane ako niekoľko C.S.I...... a myslim , že STALKER je to pravé.Psychologický trošku podobný ako myšlienky zločinca a to mi sedí.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Neskutočne som sa zaradoval ked som sa dozvedel o pokračovaní Pandy. Presne som dostal to čo som očakával komédiu,super animáciu, príbeh.Pre mňa zatiaľ najlepší animák tohto roku.

Temný rytíř (2008)

Strašne veľa je napísané a myslím , že len malo čo môže byť vytknuté. Ako som čítal ale aj pozeral tak Heath Ledger nemala šancu a bol nesmierne odsudzovaný......ale to ako stvárnil postavu Jokera.Dal jasný odkaz ,že každý sa môže mýliť a predsudky by sa mali vyviesť až na záver .Perfektný film s najúžastnejším Jokerom aký kedy bol.

Ronaldo (2015)

Zaujímavé komentáre.Nie som veru fanúšik Ronalda a už vôbec nie Realu ale musel som si pozrieť film.Pre mňa nečakane dobré.Mohli sa viac síce venovať rastu v Manchestri (to by mňa bavilo ešte viac) ale bolo to skorej o Reale , budiš. Ty čo popisovali odpad a podobne jeho namyslenosť a ako je popísaný ako v tom najlepšom svetle ved to je jasne predsa nebude na seba kidať nejaku špinu.(to len okrajovo).Teda vydarene dielko od ktorého som čakal menej ale dostal viac.

Sedmero krkavců (2015)

Skvelá Česko/Slovenská spolupráca.ktorá predčila očákavania.

Sejmi prezidenta (2014)

Tak zaujímavý film toho mohol byť ale nevyužitý potenciál spôsobil sklamanie.