Hurikán smrti (2013)

Takhle vyšperkované dialogy se jen tak nikde nenajdou.

Jurské komando (2008)

Tak tohle má mých 5 hvězd, páč tohle je ultra-mega-hustě-masakroidně-úpe nejvíc sračka co jsem snad kdy viděl. NESKUTEČNÉ

Havran (2012)

Cajk film.

Trans (2013)

Jo, pěkný. Vincenta mám prostě rád. Myšlenka dobrá, děj zašmodrchanej, napětí, kozičky a tentokrát i holátko, já byl maximálně spokojen.

Turbo (2013)

Ujde, ale asi to u nás mockrát dokola nepůjde.

Dokonalá vražda (1998)

Škoda, že jsem měl takovej pocit, že už tady s Douglesem něco takového bylo.

Agatha Christie's Poirot - Hra na vraždu (2013) (epizoda)

Lepší kus ze 13té série. Nicméně... děsně překombinované a do půlky filmu si člověk říká, že tam je dement snad každý. Škoda. Celá 13tá série je pro mě zklamáním.

Agatha Christie's Poirot - Velká čtyřka (2013) (epizoda)

Herculův únik explozi je zlý... Tento díl má zvlástní "motiv" a opravdu divného hlavního padoucha. Vymyšlen není vůči ostatním dílům této série tak špatně, ale je to prostě divné. Vůbec celá 13tá série je pro mě zklamáním.

Agatha Christie's Poirot - Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota (2013) (epizoda)

Tímto dílem jsem opravdu zklamán. Rosakovová, jež byla skvělá v Dvojité stopě a tam se jednalo o dámu s grácii a člověk by opravdu věřil, že jí Hercule odpustí její "zločin" zde je neskutečná krává, která věří, že kvůli ní odpustí Hercule vražedkyni? Zde Agatha opravdu přestřelila. Dcera hraběnky je neskutečná, nevím jak by dokázala rozšmelcovat ubohou děvu v začátku filmu, jak vůbec utekla a proč by se schovávala někde v horách s matkou, prostě divné. A tyto divnosti se opakují i v dalších dílech této série. Vůbec skoro celá 13tá série je pro mě zklamáním.