Duna: Část druhá (2024)

Neskutočný zážitok. Bezmála 3 hodiny... Mal som z toho strach lebo vo väčšine prípadov sa tieto filmy dajú vopchať do 90 minút ale toto!!! Toto boli 3 hodiny bez dychu! Fantastický prechod z 1notky, ktorá vysvetlila podnety, postavy, rody, a politiku, do 2jky ktorá bola super akcia a neskutočné vyvrcholenie s toľkými vzratmi, že som fakt netušil čo sa ide diať. Klobúk dolu. K audio/vizuálu sa nevyjadrujem. To bolo tip top presne ako 1notka. Pre mňa jeden z naj filmov za posledné roky

Bratři (2023)

Film na 3 hviezdy, čo do kvality. Dobre spracovanie a podľa mňa výborne herecké výkony. Príbeh ma však vytočil. Je pekné ako poukazuje na to aké krásne "oslobodenie" prišlo s červenou armádou. Ale príbeh o zmrdoch, ktorí pre svoje blaho obetovali matku a mladšiu sestru mi príde hanebný. Sloboda je krásna vec. Ale sloboda jednotlivca nie je viac ako rodina. Toľko môj názor. A pre mňa táto partia nie je nič iné len banda gaunerov. Dúfam že do smrti nemohli spávať,vediac o utrpení ktoré spôsobili svojim najbližším.

Banderovci (2010) (TV film)

Keď človek pozerá té to dokument, utvrdzuje sa v tom, že my ako ľudský druh sme odsúdení ba sebaskazu. Nezaslúžime si túto planétu. Sme len vírus ktorý sám seba zničí.

Moucha v kufru (2020)

Silno dementny nápad ale humor je tu vymakaný

Rubber (2010)

Akozeeee... Neviem ale ano.

Emily in Paris (2020) (seriál)

Asi som ovplyvnený faktom, že som v Paríži žil. Seriál krásne (aj keď stereotypne) opisuje akí fantíci naozaj sú. Tie opisy sú úplne neskutočne zachytené. Pripadám si divne, ale fakt som sa pri tom bavil.

Doupě rváčů (2020)

Dobrý príbeh, dobre postavy, super hudba, neuhadnutelny koniec. Jasné, je to lowcost film ale o to väčšiu poklonu si to zaslúži.

Život je krásný (1997)

Jeden z tých filmov kde zháňam 6tu hviezdu. Dokonalý príbeh. Dokonale prevedenie. Z ľahkej komédie sa razom stane silná vojnová dráma. Neskutočné. Klobúk dole pán Benigni..

Žralokonádo (2013) (TV film)

Pozor! Hodnotím to ako film v rámci svojho žánru. Je to kravina na N-tu, ale ja to chápem tak, že o to tvorcom išlo a ak mám pravdu tak to spravili super. Je to film ktorý treba pozerať s partiou kamošov a fľaškou domáceho. Potom sa vám film odvďačí zábavným večerom. Smelo do toho kravina na pobavenie!