• Fantasy

Gurmáni ulice (2018) (pořad)

Mňa osobne táto relácia celkom príjemne prekvapila. Páči sa mi formát, vtipné komentáre a najmä ukážka jedál, o ktorých som ja sama netušila. Prečo nie? Pre mňa relax a mnohé tipy na skvelé jedlo. Teším sa na ďalšie!

Zmizení (2013)

Dej s napätím sa skvelo stupňuje. Niektoré nevyjasnené detaily mi chýbali k úplnej dokonalosti filmu, ale záverečné písknutie s titulkami tomu dodalo opäť šmrnc.

Pomsta mrtvého muže (2013)

Príbeh dvoch ľudí, ktorý nemali nič a keď sa konečne našli, zistili, že by mohli stratiť jeden druhého. Najlepšia akčná scéna je prebúranie pol baráku autom :D Na konci všetko dobre dopadlo a všetci boli šťastný. Nápad s fotografiou alias puzzle sa mi moc páčil.

Don Juan DeMarco (1994)

Piatkový pohodovo - romantický film s milým dejom, mladým Deppom a skvelým dabingom. Nie každý film musí byť o krvi, závisti, peniazoch a pod. Pre mňa super zmena a som rada, že som na tento film natrafila.

Podnájemník (2009)

Film nebol až taký napínavý, niektoré scény sa dali predpokladať a zapojený Jack Rozparovač nie je nič nové. Videla som a viackrát nepotrebujem. Ale nápad to nebol zlý.

Ctihodný občan (2009)

Gerard Butler, spravodlivý, neuveriteľne inteligentný a milujúci svoju rodinu nadovšetko. Neviem, či lepšia kombinácia pre ženu existuje. Všetko premyslené, všetci úplne mimo. Páčilo sa mi :)

Dům u jezera (2006)

Dejom som bola milo prekvapená, aj keď záver som už vedela, čo príde - osudové stretnutie, kedy zomrel. Na konci odchádzajú spolu, ako žena so slzami v očiach, som si koniec domyslela len ten najlepší. Veľmi ma to nadchlo :)

Lidská stonožka (2009)

Zvláštny film, dá sa povedať o ničom. Žáner by som si netypla odhadnúť, nedávalo mi to žiaden zmysel. Dej nestál za nič, mal tam jednu peknú herečku a troch psov. Nakonci zabil dvoch ľudí, jeho strelili do hlavy.... Stačilo to vidieť raz a už radšej viac nie. Nech už nikto netočí s týmto námetom.

La cara oculta (2011)

Konečne niečo s nový dejom, ktorý tu ešte nebol. Aj keď prvá polovica filmu je tam celkom zbytočne, konečný zvrat a celá myšlienka stála za to. Žiadne vŕzgajúce dvere, nočné mory a padajúce veci. Žiadne paranormálne veci, len trochu trafená myšlienka ženy skúšajúcej lásku svojho partnera. Bolo tam veľa napätia a do konca filmu som dúfala, že sa odtiaľ dostane. Na konci filmu som si povedala: Super! Španieli vedia ako na to.

Osamělý jezdec (2013)

Film s prehnane dlhým dejom, jediná záchrana je starý známy Johnny Depp. Je tu veľa zbytočných pomalých scén, ktoré človeka nijak nepotešia ani nevystrašia. Opakovaný dej, Depp mu pomôže a Hammer chce spravodlivosť, očakávané a nudné. Naozaj jediné fajn je humor, ktorý tento film zachránil. Jedna hviezdička za humor a druhá za Deppa.