Britney75

Martina Vávrová

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 6.5.2018  22:29

Prave ctu knihu a tak me zajimalo, jak by to mohlo vypadat zfilmovane a neprekvapilo me, ze se na to nebude dat divat, protoze pri cteni si tolik nevyfantazirujete z duvodu potlaceni vasi mysli a kdo je normalni, ani si nechce predstavit skutecnost pozirani hoven a dalsich vybranych “ lahudek” , ktere ve filmovem zpracovani vypadaji spis smesne, nez dramaticky, ac kniha popisuje to stejne, ctenar si sam prebere nechutnosti dle sveho gusta a co jeho zaludek dokaze snest, proto me je blizsi knizni pribeh a skutecnost zvracenosti obchazim co to jen jde ... hodnoceni je rozporuplne, nevim presne co mam ohodnotit ... takze jedna *

• 31.3.2018  17:47
    Kancelář Blaník (TV seriál) (2014)

Po shlédnutí prvního dílu jsem si řekla, že se třeba nějak blbě spletli, ale po druhém jsem došla k úplnému závěru, že v tom dál pojračivat nebudu a ta 1* je pouze za mého oblíbeného Marka, ptž jako odpad bych mu křivdila.

• 27.2.2018  22:19

To byla zase jednou ztráta času, Matt překvapivě zahrál ležérního gaunera, ale raději ať zůstane u kladných rolí.

• 27.2.2018  18:54

U Woodyho jsme zvyklí na tento styl filmů, takže jsem věděla, do čeho jdu, ale nějak se nemůžu zbavit pocitu, že Kate role Ginny vůbec neseděla, její herecký výkon mi přišel neosobní a nezáživný, pro velmi dobrou herečku jako je Kate Winslet byla tahle role víc utrpením, než prožitkem. V Jobsovi předvedla tak kvalitní herecký výkon, že jsem jí to věřila, ale tady to pro mě bylo jen zklamáním. Roli Mickeyho mohl zahrát v podstatě kdokoli, nevím, proč zrovna takový všeumělec jako je JT se zúčastnil něčeho tak jednoduchého. Celou dobu jsem čekala, co z toho vyleze a jak jsem předpokládala, nevylezlo z toho nic, vzdávám to a Allenovky vypouštím z mého filmového světa.

• 18.2.2018  22:30

Úžasná hudba, která od začátku do konce provází film na mě velmi silně zapůsobila. Přîběh představují neobyčejné postavy z handicapem, který je proslavil v cirkuse Phinease Taylora Barnuma a zároveň nenávistní lidé, kteří jimi opovrhují. Láska, přetvářky, umění, závist a nenávist proplétají 105 minut muzikálové podívané. Nesmím zapomenout na skvělého Hughe Juckmana, Rebeccu Ferguson a přihodnou blondýnku Michelle Williams, Zaca Efrona a další umělce, kteří svým hlasem popustili uzdu slzám a rozbušili srdce mému já. Hodnotím 5* a Děkuji !

• 30.1.2018  19:06
    Manžel k pohledání (TV seriál) (2011)

Hodně slabé ... vtipnost je spíš vtíravá a snaha napojit se na Chůvu je mizivá ... ale Fran řve pořád stejně v podání Magdy Reifové :D

• 27.1.2018  12:18

To jsem zase naletěla, pořád čekám, co se už konečně začně dít a oni jsou závěrečné titulky ... 1* za mého oblíbence Michaela Shannona, jinak no comment!

• 21.1.2018  23:31

Když to není Táňa Pauhofová, tak je to Vica Kerekes! Jako kdyby jsme neměli v Česku krásné a talentované herečky, tyhle dvě slovenské zrzky jsou nacpané skoro v každém českém filmu. Co se týče Hádka, klobouk dolů s němčinou, ale celkově mě film nijak neoslovil.

• 3.1.2018  23:33

Ne, že by mě to úplně nadchlo, ale v jádru to byl vtipný kousek i když naprostá blbost, pro mě těžká dvojčička za Matta Damona

• 30.12.2017  17:43

Aspoň ti ubozí losové si zaslouží jednu hvězdičku .. jinak je to celý vo hovně ...

• 27.12.2017  16:55
    Jigsaw (2017)

Tak to už snad bylo zbytečný 🤦🏽‍♀️

• 20.12.2017  21:51
    Já, Mattoni (TV seriál) (2016)

Já se domnívám, že kdyby se všechny díly vmáčkly do dvouhodinového filmu, tak se vůbec nic nestane. Zdá se mi to utahané a zbytečně moc kudrlinkovaté .. chce to něco jasného a ménně rozcrcaného .. Pan David Švehlík mi tu přijde tak slizký, chudák, očividně ho to samotného nebaví :D Vždycky mě zajímalo, kdo je to vlastě ten Mattoni ... asi jsem čekala úplně jiný charakter tohoto pána, samozřejmě, že každý jsme nějaký, ale tenkrát bych si od něj taky radši nekoupila vodu. Dneska je to jedno, každopádně při nákupu minerálky od Mattoniho si vždycky vzpomenu, že ten pán se jen pelešil a byl sobecký. Takže dobrou chuť s Mattoni a Mattoni :D

• 12.11.2017  00:58

První půlka mě bavila, ale ten zbytek ... absurdní ... celek : kravina

• 23.10.2017  00:29

Napsal sám život ... o tom nelze polemizovat, jen by to chtělo větší napětí a srdcovější hudbu ... slabé 3 ***

• 10.10.2017  17:28

V podstatě je to běžná přepadovka banky, až na to, že tam nikdo nezařval, takže ani napětí, ani nervy, nic, slabý odvar, nuda ...

• 3.10.2017  17:45

Bylo to pro mě velkým zklamáním, já jsem každou chvíli čekala, kdy ten Sokol plácne nějakou hlášku .. bylo to divné vidět ho v takové roli. Přesto, že film byl plný úžasných herců, mě nijak neoslovil, dokoukala jsem ho do konce z důvodů, aby mi utekla v buse cesta domů z práce. Uvidíme, co nás čeká v dalších dvouch dílech.

• 18.9.2017  20:54

Ptám se, jak může být takový film ponížený přelepem nějakých dvou lidí, kteří ani nevědí, co chtějí. Možná by to byl i pěkný film, kdyby se scénárista zaměřil spíše na dokument o válce a útrapách lidu v Libérii, bylo by se na co dívat ... asi se podívám na film se stejným zaměřením Noci v Rodanthe , tam je to jasný !!!

• 30.4.2017  20:26

Očekávala jsem od toho mnohem víc, dívala jsem se tak do půlky a to jen tak zběžně, vůbec mě to nebavilo, takže jsem se podívala jen na konec, nijak se mě to nedotklo !

• 27.4.2017  17:30

James Franco se tentokrát seknujako režisér l! Celé mě to nebavilo, čekala jsem, že tam teda někde uvidím tu Pamelu Anderson, ale nějak mi asi unikla. Každopádně bylo to nezáživné!

• 14.4.2017  23:23

No, vidím, že tady je to samý odpad, takže děkuji všem tady za ušetřením času se vůbec zajímat o co jde !!

• 14.4.2017  23:21
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Přijde mi to tak směšný a trapný a umělý ... ale nedá mi to a musím vidět další díl ...- potom si musím samozřejmě spravit chuť americkou Pohotovostí :D

• 12.4.2017  20:20

Nevím, co se na tom někomu nelíbí, ale vždyť je to proboha pohádka pro děti a já myslím, že těm se to líbit bude, mě se to líbilo, prostě další animák, roztomilé dětičky, dávám za 3***

• 10.4.2017  22:38

Letecké katastrofy - srážka ve vzduchu. Shodou okolností jsem tento díl viděla nedávno a některé věci ve filmu nesouhlasí. Například to, kdy vyšetřovatelé v tomto kanadském seriálu, kde jsou fakta podloženy očitými svědky nebo černou skříňkou, zjistili, že vina nebyla na dispečerovi Jackovi,( v seriálu to byl Peter! ) který seděl v řídící věři, ale na nesprávných instrukcích, které dostával jak z jiné věže , tak z obouch letounů. Teď si nejsem jistá, ale dispečer Peter měl původně spáchat sebevraždu. Nechce se mi to znovu hledat, ale doporučuji vám si tento díl pustit, pro ověření faktů. Mimochodem tady v obsahu je Arny jako Viktor, ale ve filmu se jmenuje Roman Melnyk. Těšila jsem se, že uvidím něco i z té druhé strany, ale jsem zklamaná, neemotivní a souhlasím s Wacoslav1 :D Samotnou mě to zarazilo, že měl vůbec Arny odvahu takhle vylézt před kameru. No, jsme koneckonců jen lidi :) Každopádně to je to nejmenší, co mi na filmu vadilo. Celkový dojem 1* Podruhé už to vidět nepotřebuji, škoda, šlo by to i lépe :/

• 25.3.2017  01:09
    The Assignment (2016)

Ježiši!!!! Slátanina hovna s ničim !

• 23.3.2017  00:02

Citové drama, tak jsem to opravdu cítila ... vžila jsem se do příběhu a jen hltala, co z toho vzejde a husí kůže a slzy na konci filmu nechyběli .. nebojím se říct, že je to spíš ( holčíčí záležitost ) .. během filmu jsem přemýšlela nad třemi ***, ale sympatie hereckého obsazení si zaslouží **** .. doporučuji už jen jako odpočinkový film s trochou emocí

• 2.3.2017  19:14
    Jackie (2016)

Očekávala jsem něco mnohem více emotivnějšího, jen tak ledabyle odfláklý souhrn vzpomínek a pocitů. Nic, co by jsme už nevěděli, nic, co by mě donutilo zhlédnout film na jedno nadechnutí, každopádně to bylo znuděné, je to škoda, myslím, že takový film by si zasloužil mnohem větší hloubku, lepší přehlednost dění .. Natálie se snažila, ale bylo to prázdné ... i tak dávám 4***, už jen pro památku na pana Kennedyho, který si zaslouží určitě víc, než tohle. Takový film by se neměl o Oscara ani otřít!

• 24.2.2017  22:40

Naprosto duchaplné .. emotivní 5+

• 11.2.2017  00:26

Film jsem viděla už 3x vždy ve 3D a pokaždé, když bude možnost, opět se podívám, kouzelnický svět, fantastická výprava ( a to jsem Harryho Portera nikdy nemusela ) .. tenhle příběh mě dostal a úžasný Eddie Redmayne a Větvík, jako nejroztomilejší a nejvtipnější potvůrka :D A nakonec husí kůže Johnny Depp! další jeho divná postava, ale více ménně mě bavil jako vždy i když tentokrát jen velice krátce. Celkově na mě film působil velmi vtipným dojmem, dobrý konec .. všechno dobré, pohádka pro děti i dospělé, vřele doporučiji, myslím, že za jedno shlédnutí nic nedáte a možná se většina z vás ráda bude vracet k příběhu pohádkovému ... 5+

• 11.2.2017  00:06
    Listopad (2014)

Tak takhle blbej film jsem už dlouho neviděla ! Ani jsem ho nedokoukala, pro mě naprostá ztráta času! To se zase něco nepovedlo ... odpad jako humus!

• 6.2.2017  20:10

Casey Affleck předvedl naprosto skvělý herecký výkon! Co se týče děje, obyčejný film o lidských trápeních, zlomených srdcích ... lásce i smrti ... takže jsem z povinnosti film dokoukala, ale nijak zvlášť mě to neoslovilo!

<< předchozí 1 2 3