strougy

Samorost

homepage

1 5 10 14 15 16 17 18 následující >>
    • 22.5.2007  10:12

Žádný přelomový film, jen stylová pocta pokleslým filmům natočená pro jejich fanoušky. Jednonohá striptérka mající jako protézu samopal, spousta zombíků, rozprskávajících se hlav a spoustu dalšího na nás tady Rodriguez vybalí a je to jen dobře. Víc takových filmů by jen prospělo.

• 18.5.2007  11:42

Bezesporu výborný film nabízející zajímavý příběh, vtipné dialogy a kvalitní herecké výkony. Ovšem mě, jakožto milovníka klasických příběhů od Conana Doyla, silně iritovaly určité změny u charakteru Holmesova bratra a tak i přes veškeré výše zmíněné klady nemohu dát více než tři hvězdy. Pro jondzavid: Sherlock užívá kokain v dobách, kdy nemá žádný případ i v klasických příbězích a není to tedy žádný originální nápad scénáristů.

• 18.5.2007  10:23
    Kaleido Star (TV seriál) (2003)

Sora a její kamarádky musejí tvrdě trénovat, aby se prosadili v akrobaticko-divadelních představeních slavného souboru Kaleido Stage. Příjemný seriál vkusně kombinující infantilní humor(např.překonávání strachu pomocí výcviku u praštěnýho kung-fu mistra) a dojemné scény(Leiliny narozeniny).

• 16.5.2007  11:58
    1969 (1988)

Američané mají v oblibě velké gesta a plamenné projevy, jak ve skutečnosti, tak ve filmech (většinou doprovázené patřičně emotivní hudbou). Žádný div, že se jich dočkáme i zde, avšak naštěstí jich je jen málo a nekazí tak celkový dojem z tohoto velmi příjemného filmu s výbornými hereckými výkony (zejména Downey jr. je tradičně skvělý) a skvělou hudbou z této doby v čele s Jimi Hendrixem. Příjemný zážitek.

• 14.5.2007  10:16
    Želvy Ninja (2007)

Želvy jsem měl jako capart hodně rád a na jejich nové dobrodružství jsem se docela těšil. Vizuálně to nevypadá vůbec špatně, ale celý film sráží špatný scénář bez snad jediné alespoň trochu vtipné hlášky. Jinak pár dobrejch soubojů i celkem ucházející atmosféra, tak snad v dalších dílech se tvůrci zlepší. Doufám.

• 11.5.2007  13:15
    Texasville (1990)

Každý spí s každým , všichni se nenávidí nebo možná milují , to není z filmu patrné , vedou totálně nesmyslné dialogy a taky se nesmyslně chovají a vůbec, prostě to nedávalo smysl. Totální ztráta času.

• 9.5.2007  15:01

Mám rád filmy, kde se na první pohled nic vyjímečného neděje, ale hlavní postava přesto v ději projde určitým vývojem, který ji donutí změnit svůj pohled na život. Škoda, že po příjezdu na venkov se z toho stane reklama na úžasný venkovský život a ekologický farmaření a z filmu se stane docela nuda.

• 27.4.2007  10:57
    Touha (2002)

Zbytečný a zvrhlý film bez i té nejmenší výpovědní hodnoty. Manželé překonají odcizení díky vyděrači umírajícímu na rakovinu, aby po splnění jeho úchylných příkazů dospěly nakonec k normálnímu manželskému sexu.

• 25.4.2007  22:10

Moc příjemný nenápadný filmeček, který dokázal projasnit chmury usazené na mé tváři a přenést na mě opět dobrou náladu. Čtvrtou hvězdičku dávám za Natalii, nejen že opět podává výborný výkon, ale hlavně je tady nesmírně roztomilá...:-)

• 19.4.2007  10:43

Jedním slovem: nádhera. Krásný film, který mě naplnil optimismem a vírou v dobro jako už se to dlouho žádnému jinému filmu nepovedlo .Miyazaki je mistr svého řemesla a každý jeho snímek je nádherný zážitek, zanechávající na duši diváka vždy nesmazatelnou stopu .

• 30.3.2007  21:52

Hodnocení odpad si to nezaslouží, je to pouze nesmírně nudný a ne až tak hloupý, aby se divák alespoň zasmál.

• 28.2.2007  13:53
    Cesta k moci (TV film) (2006)

Osobně jsem se skvěle bavil, zejména Jandák a jeho teorie o politickém dospívání ( politické dětství = republikáni , dospívání = ODS a dospělost = ČSSD ) či tři důvody, proč Zeman podpořil Paroubka na sjezdu ČSSD mě dokázaly rozesmát. A Grebeníčkův projev na téma erotika před publikem o věkovém průměru přibližně 70 - 80 let se skutečně musí vidět!

• 26.2.2007  17:34
    Svět draků (TV film) (2004)

Absolutně průměrný film, ale představa, že lidstvo poznalo ohen díky "mlsným" drakům, kteří si opékali kořist pro lepší chut a stravitelnost masa, mě skutečně pobavila .

• 6.2.2007  13:49

Pokaždý, když se objeví dobrý nápad, projeví pan Menzel neuvěřitelný talent k tomu, jak ten nápad už v zárodku pohřbít. Většina herců nehraje nic moc, zejména Barnev mi do role zcela neseděl a navíc v jeho podání vyznívá Dítě spíše jako Švejk, co ve své naivitě spokojeně proplouvá dějinami a ne jako člověk, ochotný obětovat každého pro splnění svého snu: být milionářem.

• 17.1.2007  13:54

Kniha nebyla žádné vyjimečné dílo, ale alespoň měla spád a dobře se četla. Zato adaptace zcela postrádá atmosféru a snaha být zároveň napínavý + inteligentní thriller se tak nedaří. Teorie to je sice vcelku hezká, ale nijak výjimečná a upřímně se katolické církvi divím, že se vůbec obtěžovala na to reagovat .

• 12.1.2007  15:57
    Macross Plus (TV seriál) (1994)

Dějová linie s dvěma bývalými přáteli rozhádanými kvůli dívce není nic nového ani originálního , škoda že nedali větší prostor linii se Sharon , mohlo to být mnohem zajímavější .

• 9.1.2007  16:37
    Gargantua (TV film) (1998)

Totální slátanina , pro kterou je hodnocení odpad moc velká pochvala...

• 9.1.2007  16:29
    Kapitán Zoom (TV film) (1995)

Hodnocení odpad v tomto případě znamená spíše pochvalu - tak hloupý film až je to strašná sranda

• 9.1.2007  16:20
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Počáteční nadšení postupně vyprchalo tak kolem 7.dílu a okolo 10 jsem se začal docela nudit...

• 8.1.2007  11:00

Stejný případ jako Jméno růže: ze skvělé knihy vznikl průměrný film. Některé příběhy by nejspíš měli zůstat pouze na papíře.

• 15.12.2006  15:36
    Eragon (2006)

Nepamatuju si , kdy jsem se naposledy v kině tak styděl a měl tak hroznej pocit ztracenýho času...

1 5 10 14 15 16 17 18 následující >>