Dudros

Dudros

<< předchozí 1 2
    • 23.2.2018  18:48

netradičný, nezvyčajný film ale svojim spôsobom celkom zaujímavý

• 6.11.2017  14:39

napätie v tomto filme sa dá priam krájať a rozhodne ním nešetrili. Výborný herecký výkon Clinta Eastwooda a film, ktorý ma svojou napínavou atmosférou priam vcucol do seba

• 13.6.2016  10:19
    Peklo z hlubin Země (TV film) (2006)

čudujem sa že režisér tento odpad aj vypustil na verejnosť lebo ja byť ním tak sa hanbím na tri zimy. Bez pochyby doposiaľ najhorší film aký som v živote videl

• 1.11.2015  14:54

totálna chujovina plná nadávok a dementného humoru...ale ja som sa pri tom proste parádne zabával! :D

• 13.10.2015  22:15

klasický kreslený seriál mám dodnes rád ale film bol nepodarok. Neviem si pomôcť ale tu proste dominuje typický americký "humor" (ak sa to vôbec humorom dá nazvať) - nasilu nútený, strašne preafektovaný a v konečnom dôsledku ani nie vtipný

• 10.10.2015  18:14
    Kočičí banda (TV seriál) (1961)

Top Cat je pre mňa kult resp. jeden z absolútnych kultov medzi kreslenými seriálmi. Ako 9-ročný krpec som to každý večer pozerával na CN a vždy to bolo perfektné spríjemnenie večera. Oceňujem hlavne výborný humor, ktorý ma aj dodnes vie parádne pobaviť

• 8.10.2015  15:21

nie je o čom. Bez pochyby jeden z TOP filmov u mňa, dokonale spracované

• 27.5.2015  22:07
    Rukojmí (2005)

Napätie v tomto filme by sa dalo krájať. Dosť dobre spracované.

• 19.4.2015  16:17
    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004)

ja vôbec nemusím takéto relácie ale Gordon je zaujímavý týpek, ktorý jednoducho vie zaujať a dá sa na neho pozerať. Síce sa občas ťažko pozerá ako tam kritizuje kuchárov ale vidno na ňom že to s nimi myslí vždy po dobrom a nevzdáva to. Niesom vbec priaznivcom takýchto vecí v telke ale toto má v istom zmysle svoje vlastné kúzlo

• 10.4.2015  10:24
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

parádne drsný absurdný humor. Charlie je môj vzor :D

• 9.4.2015  23:15
    Profesionálové (TV seriál) (2008)

ak nepočítam prvú sériu mafstory tak je toto jediný Slovenský seriál, ktorý je aspoň ako-tak vtipný. Nenadchne ale ani neurazí.

• 9.4.2015  23:03
    Partička (TV pořad) (2009)

čo ja viem...nenadchne ale ani neurazí. Klasiku SOS už nikdy nič neporazí

• 3.4.2015  11:45
    Fur TV (TV seriál) (2008)

volovina jak mraky plná idiotského humoru...ale mňa to proste dokáže pobaviť! :D

• 25.1.2015  19:14
    Natočto! (TV pořad) (1999)

Rychlého vtipy boli vždy trápne ale klipy som si vždy rád pozeral. Každú stredu o 20:00 večer som s tatom sadal pred telku a úplne sme to žrali. To boli časy!

• 18.1.2015  19:03
    Paranormal Activity 2 (2010)

absolútna a totálna kravina, kde sa absolútne nič nedeje a pri ktorej som skoro zomrel počas vlastného zaspávania. Keď chcem vidieť film s rodinou tak si radšej zoberiem do rúk kameru doma a nahrám si seba s rodičmi u nás doma. Úplne zbytočný film plný nudy a ničoty...ak sa to vôbec dá nazvať filmom

• 13.1.2015  18:51
    Kutyil s.r.o. (TV seriál) (2008)

trápna blbosť, na ktorej sa smejú možno tak samotní herci a režiséri. Retardovaný Kraus, ktorý si myslí aký je velice vtipný keď hovorí s maďarským prízvukom, znelka prebratá z A je to. Proste trápnosť a demencia v plnom prúde

• 7.1.2015  12:49
    Taxík (TV pořad) (2008)

po čase to začalo byť stereotypné a nudné pretože tam bolo stále dokola to isté..no aj napriek tomu sa to dalo stále pozerať. Škoda že táto relácia už skončila, veľmi rád som to pozerával na zabitie času. Vždy som zapínal ČT 1 o 18:25, teraz už zostalo len prázdne miesto. Škoda no...ale zas nič nie je večné

• 1.1.2015  17:20
    Koktejl (1988)

neviem či by som Koktejl nazval komédiou, nie je to nič extra ale taktiež ani neurazí. Viackrát som už tento film v telke videl a podľa mňa je to priemerná pohodová oddychovka na zabitie času

• 26.10.2014  11:09
    Hurikán (TV pořad) (2006)

zbytočné pokračovanie

• 16.9.2014  15:49

Stathamovky mám rád ale pri všetkej úprimnosti, toto je pre mňa priemerný film. Najprv som si myslel že to bude riadna pecka ale žial tento film mne osobne nepriniesol nič nové. Neviem prečo ale čakal som od toho trochu viac. Obyčajný a priemerný akčný film s klasickým dejom, ktorý už väčšina ľudí pozná naspamäť,nič prekvapujúce. Moc nenadchne ale na zabitie času nesklame. 50% u mňa

• 1.9.2014  14:00

nezabudnutelný film, ktorý spolu s mnohými ďalšími sériami tvoril kultový vianočný Scooby Doo Maratón na Cartoon Network. Už je to odvtedy 13 rokov ako vysielali SD maratón na vianoce a stále mi to príde akokeby to bolo len včera. To boli časy!

• 31.8.2014  12:58
    Scooby-Doo na stopě (TV seriál) (1969)

Klasika od Hanny-Barbery. Vždy mi budú chýbať tie skvelé večery keď to o 21:00 chodievalo na Cartoon Network, akoby to bolo len včera. Veľmi dobrý humor, skvelé dobrodružstvá no keď som Scooby-Doo, kde si pozerával v pôvodnom znení po anglicky tak musím povedať že originálny dabing má väčší šmrnc. Asi 3 časti som videl v Slovenskom dabingu ale po rokoch pozerania tohoto seriálu si skratka na ten Slovenský neviem zvyknúť. Aj po toľkých rokoch si myslím, že niektoré časti tohoto seriálu skutočne naháňajú hrôzu a strach - ako 7 ročný som prvýkrát videl časť s voskovým fantómom a strašne som sa bál toho ako vyzerá ale hlavne toho jeho strašidelného stonania, ktoré vydával. Ešte aj teraz keď si pozriem na internete tú časť tak ma z toho zvuku trochu mrazí. Seriál má výborný humor, ktorý ma nie len raz rozosmial ale vždy som najviac oceňoval hudbu v pozadí (napr. že hudba naberala na intenzite keď sa duch k niekomu pomaly ale isto blížil), perfektne ladila s dejom a momentálnymi situáciami v epizódach a taktiež atmosféra bola dosť strašidelná. Toto je skratka seriál, bez ktorého si už jednoducho neviem predstaviť môj život. A čo keď mám 22 rokov, aj po toľkých rokoch sa to parádne pozerá! :) proste stará dobrá klasika, ktorú už nič moderné nikdy neporazí

• 30.8.2014  18:41
    Taxi (TV pořad) (2012)

oproti českej verzii dosť slabé. Kočišove retardované vyškerené úsmevy pri správnych odpovediach mi už od prvého videnia tejto relácie lezú na nervy. Možno tak na zabitie času keď nič iné v telke nie je.

• 30.8.2014  12:00

chorý a zvrátený hnus. Odmietam hodnotiť

• 29.8.2014  20:32
    Ambulance (1990)

v pohode film s jemnou dávkou humoru, ktorý neurazí. Najprv som si myslel že je to fakt horor ale po zhliadnutí som zistil že je to v podstate kriminálna detektívka. Starý dedo v nemocnici ma celkom rozosmial :D celkom fajn záležitosť, ktorá síce úplne nenadchne ale taktiež ani nesklame. "Jsem vzhuru a pritom chrápu.....to nejsem ja....ach bože....to je on" :D

• 28.8.2014  12:24
    Vlk (1994)

vynikajúci film so skvelým Jackom Nicholsonom a nádhernou Michelle Pfeiffer. Neviem si predstaviť aby hral hlavnú úlohu niekto iný než Jack Nicholson. Výborný príbeh, ktorý absolutne nenudí a prináša skvelý zážitok.

• 27.8.2014  16:47
    Dračí války (2007)

to máte tak keď niekto pomieša Hviezdne vojny s Jurským parkom

• 27.8.2014  16:35

horor?...HOROR?? tento film nemá so slovom HOROR absolutne nič spoločné. tie malé príšerky mi pripadali ako ten malý škriatok z Harryho Pottera. Na tomto filme sa mi páčil jedine soundtrack, hoci nebol hororový.

• 27.8.2014  14:27
    Uragán (TV pořad) (2001)

Na Markíze to bolo slabé ale na Jednotke úplne výborné a tým pádom dávam dielom z Jednotky rovných 5*

• 27.8.2014  13:56
    Twister se vrací (TV film) (1998)

úplne zbytočný film. Jediné, čo sa mi na ňom páčilo bola úvodná hudba s obrazom prichádzajúcich mrakov ale inak je to brutálna porcia nudy. Zbytočné pokračovanie...ak sa to vôbec pokračovaním dá nazvať

<< předchozí 1 2