Špion, který mě miloval (1977)

Jedna z nejlepších Bondovek, byť Moore nikdy nebyl zrovna mým "šálkem čaje", ale tenhle díl se povedl, už proto, že tu velkou část filmu dělá Richard Kiel a Bondgirl je více než ucházející!

Méďa 2 (2015)

Pobavil sem se, je to lepší než 1. díl, který sem, žel, viděl s titulkama! Moc díky za český dabing! Jen té trávy tam mohlo být míň! :-)

Modré stíny (2016) (seriál) odpad!

Bohužel, všechno pokaženo už v úvodu! Neskutečně mdlá a huhlající Melíšková, které je rozumět každé třetí slovo, ale hlavně Ti, co se na to dívali jenom, kvůli Terezce Voříškové, hned v úvodu museli být znechuceni tím, jak z ní slezl vypelichaný rozhodčí z Okresního přeboru!

Smolař (1965)

Tak tenhle film mě zrovna moc nezaujal, ale pamatuju si parádní hlášku: Je tu někdo? - Ne, nikdo tady není!

Obří ještěr Hyla (1959)

Ale jo, holt to byly doby bez počítačové animace, ale Karel Zeman by z toho udělal daleko víc!!!!

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Musím dát plný počet! Jeden z dílů sem vyhrál! .-)

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Ne ne a ne! Výběr Lazenbyho fakt nebyl šťastný! Navíc scény s běžícím pozadím a všechno vygradoval ten fakt podivný konec!

Božský Evan (2007) odpad!

V praxi předvedené, čeho se báli "Cimrmani", aby poslední věta neshodila celou hru, resp. film!