Grand restaurant pana Septima (1966)

Muskatnuss a tanec číšníků v čele se svým šéfem, není co dodat!!! Obzvláště to "říznutí" s talíři o zem, to sem si vždy vychutnával!!!!

Gumáci (1994) (seriál)

Nezapomenutelný pořad! Hlavně pan doktor Sládek "Jóóó nááááš doktor, to je myslitel............ :-) Jen sem tady nesnášel Klausa, zatímco Havel, kupodivu, mi byl i docela sympatický! Nyní je to přesně naopak. Ne, že bych Klausa nějak miloval, ale.........

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Stačilo mi dneska 5 minut a když sem viděl fracka, omlouvajícího pozdní příchod ho hodiny slovem "Sorry", tak to nemůže tento výtvor zvaný seriál dostat nic než odpad! Naprcaná gymnazistka, která jednomu klukovi pláče na rameni, zatímco druhého má k orálnímu sexu, její předčasně dospělé (na druhou stranu velice vyspělé) spolužačky, hrozně důležité a neřešitelné problémy "teenagerů", tak tím se máme bavit po těžkém dni v práci? S takovým seriálem běžte laskavě někam!

Hallo Satchmo (1965)

Náhodou sem to včera shlédl a musím říct, že paráda!!!

Hlídač č. 47 (2008)

Napíšu to asi takhle, pro nenasytnou díru jedné čobolačky, jedna krajně nesympatická tlama oddělala Karla Rodena! Zajímavé je, že v původní verzi si Douša nekoupí hospodu a celý film přežije, kdežto Ferdu přejede vlak v tunelu!

Hodinový manžel (2014)

Po deseti minutách sem znechuceně přepnul, když se tam objevila ta hnusná Babčáková a ozvala se čobolština! On je fakt nějaký zákon, že Čoboláci musí otravovat teď v každým našem filmu nebo seriálu? Druhý den sem se k tomu vrátil a musím uznat, že se na to dívat dá! Jen škoda, že při natáčení ta Babčáková neskočila ze severní strany Chopoku!

Holka na zabití (1975)

Není to špatný, ale neustálým opakováním v televizi to ztrácí na kvalitě! Mimochodem, tady je Dáša docela hratelná!!!

Horká kaše (1988)

Je to skvělé, bude Jů a Hele!!!!! Šmíde, Šmíde, čert si pro Tě příjde!!!!

Horolezci (1973) (TV film)

Komentář od canakja mi mluví z duše!