Naše krev je Sparta (2014) (TV film)

Je vidět, že to točila ženská! Dokola se opakující záběry, legendy Sparty se musí trapně představovat...... Jediné co potěšilo, to byla animace s Vlastou Burianem!

Místo činu - Smrt na vandru (2005) (epizoda)

Poněkud úchylná forma práce ztělesněná Cechem, na dnešní dobu, hlavně ty hábity, ale docela zajímavé! Navíc ta holka mi tam taky moc neseděla. Zrovná taková se věnuje tesařině! Jenže bez toho by ta zápletka postrádala smysl!

Fontána pre Zuzanu 2 (1993)

Tenhle film se docení až časem! Nostalgie veliká! Natočit to dnes, mělo by to jiný lesk! Jaký, to už je diskutabilní! Habera se sem hodil parádně! Jen škoda Mami Kami! :-(

Neviditelní (2014) (seriál) odpad!

Všechno s tou Opicí Nosatou je odpad! Toto je však pdpad odpadů!!!

Srdíčko (1987) (TV film)

Pokud víme, že vyšetřující policistku hraje Jana Hlaváčová, nedá se čekat, že tu budou nějaké akční scény a střílečky! Je nutno to brát z jiného úhlu! A já si myslím, že se to docela povedlo!

Kdyby tisíc klarinetů (1964)

Sice trochu divný děj, avšak tenhle film není o ději, ale o písničkách a jejich skvělých interpretech, kteří nám tu pomalu, ale jistě, bohužel, ubývají...! Jímá mě hrůza, když si pomyslím, že něco podobného by chtěly natočit produkty Superstar, X-faktorů, Hlasů a jiných pofiderních úkazů!

Fair Play (2014)

Fakt škoda části závěru, kde tvůrci museli, pochopitelně na zakázku, přidat pár blbostí, aby dnešní cenzoři film pustili dál! Jinak, co k tomu říct? Kvůli prašivému disidentovi, který utratil štědré dotace ze Západu za chlast, drogy a děvky už mu nezbylo na psací stroj, tak zainteresoval svoji slizkou známou, která se, díky vidině emigrace, nechá namontovat do čehokoliv a zničí život vlastní dcery! A malá výtka na závěr tvůrcům! Vážně si myslíte, že v NDR by přišlo na atletické závody cca 20 lidí? On ten komparz není záležitost laciná, co?

Štír (1973)

Příjemné překvapení sobotního odpoledne! Jen škoda konce, zasloužilo si to, alespoň pro někoho, šťastný závěr!

Kainovo znamení (1989)

Vynikající, ale jak je, bohužel zde časté, hodně nedoceněný film! Výkon Petra Čepka byl rovněž excelentní, stejně jako ten polský hrabě s hlasem Bohumila Švarce! Potěšila velice hezká Kitty a kozičky v rozpuku Sabiny Laurinové! Navíc výborná hudba!