Andula vyhrála (1938)

Židovští továrníci, zbohatlické dcerušky a slepička, co ke štěstí přišla! Klasická 30. léta!

Angelika a král (1966)

Posledních 20 minut, to je asi to nejlepší ze všech pěti dílů!!!

Anthropoid (2016) odpad!

Proboha, co to bylo? Za toto by se autoři měli stydět! Gabčík si byl víc podobný, když ho hrál kdysi Jandák a ne takový ksicht!

Anton Špelec, ostrostřelec (1932)

Tohle je, myslím, nejlepší film Vlasty Buriana!!! Tohle, U pokladny stál a Přednosta stanice jsou klenoty české, resp. československé kinematografie! Na Vlastu Buriana, jako herce, nikdo neměl, nemá a asi ani nikdy mít nebude.

Asterix a Obelix (1999)

Jen sem zkraje uslyšel to Je čerstvá - není čerstvá, znechuceně sem to přepnul! Jedna hvězdička za Michela Galabru.....

Atentát (1997)

Mně se to líbilo, byť je tam pár nepřesností, ale má to spád a v hlavní roli málo ohraný Lukáš Hlavica, což je velké + celému filmu!

Atentát (1964)

Vynikající, stručný a zároveň velice výstižný film!

Atentát na papeže (2008) (TV film)

Jak už tu někdo napsal, je to sice něco mezi Komisařem Rexem a Cobrou 11 (přidal bych Šakala a Šifru Mistra Leonarda), ale na druhou stranu to zase nebylo tak nejhorší, třebaže pověstné "přitažení za vlasy" se tady nabízí. Podstatnou část tu tvoří Heiner Lauterbach, který má skutečné charizma! Kdyby nechtěl odstřelit zrovna papeže, fandil bych mu na 100%! V roli záporáka je Gottfried John též dobrý, ale toho bych moc nezmiňoval, byť ty dva policajty skutečně zastřelil jednou ranou. :-) Tohoto herce nesnáším od Zlatého oka a kdykoliv se mu ve filmu stane něco zlého, jen to kvituji! :-) Jinak ten páreček policajtů byl tragický! Hlavně ta slečna, ačkoli byla Němka, tak mne hodně zklamala! Potěšil mne ovšem velice dabing, především obsazením herců, kteří tak často nedabují, tj Vašut a Etzler!!!