Popelka (1969) (TV film)

Tehdy byl výběr velice správný pro hlavní roli. Eva Hrušková byla krásná a tak roztomilá!

Tři chlapi a dáma (1989) (TV film)

Tak tohle sem pěkně dlouho hledal. Děj si pamatuju, ale název se mi vypařil z hlavy. Dobrá hláška byla: "Tak co, Erotomane, jaký to bylo?" A upřimně řečeno, na Vilmu bych měl chuť taky!!!!!!

Krok za krokem (1991) (seriál)

Kdysi dávno se tomu dalo i trošku zasmát, ale jen u první série. To tam ještě taky byly ty dvě báryšně!

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Jako kluk sem to sledoval na satelitu a byť je to hrozná blbost, ty 2 * tomu dám!

Hvězdy na cestách (2010) (pořad) odpad!

To má být vtip nebo co? Darmošlapi si budou jezdit za exotikou a "blbečci" u televize jen slintat?

O Háderunovi a víle Elóře (1987) (TV film)

Boris Rösner výborně namaskovaný. O tomhle se mi bude zdát! :-) Taky důkaz, že VŽ uměla hrát, než se sčuchla s bulvárem a duem G+S!

Kdo chce zabít Jessii? (1966)

Olinka Schoberová tak težce, tězce, těžce m.d.t.lná!!!!!!!!!!!!!!! A to ani nemusí jezdit do Chuchle!

Atentát (1997)

Mně se to líbilo, byť je tam pár nepřesností, ale má to spád a v hlavní roli málo ohraný Lukáš Hlavica, což je velké + celému filmu!

Klauni a vlastenci (1991) (TV film)

konečně sem tento film shlédl celý a musím říct, že jediné, o co sem celou dobu přicházel, byl jen velmi dobrý výkon dua Vízner-Žák, za který taky dávám 2 * !!! Jinak příběh absolutně tragický a nesmyslný. Režisér Bočan už asi trénoval, jak točit škváry typu Zdivočelé země a Bumerangu!