Báječná Angelika (1965)

Hodně silná scéna, kdy Jean Rochefort horečnatě přemýšlí, jestli Angeliku vymlet, když se mu sama nabízí, ale on stejně nepodlehne! Jinak je škoda, že tady jej nemluví Josef Vinklář. Otakar Brousek, při vší úctě, z něj dělá mnohem staršího a trochu odtažitého.

Báječná léta pod psa (1997)

Nemám rád Vetchého a už vůbec ne Viewegha, ale tohle bylo koukatelné! Jen ten disidentismus je zase přehnaný! Nejlepší byl konec, když Vladimír Javorský, resp. Šperk se všemi ukázkově vym...l!!!! :-)

Bakaláři - Kravata (1976) (epizoda)

Na Bakaláře trochu moc drsné, byť taky ze života! Nakonec z toho vyjde, jako nejčistší, postava, kterou hraje Petr Oliva, když se přijde na to, že měl pravdu, ale nikdo ho nebral v tomto směru vážně, jenže on se snažil, s předstihem, varovat! Taky musím připomenout rodičovské duo Krška-Böhmová, kteří vždycky hráli takové role, co měly charaktery jako zde, byť v civilu to byly a jsou prý moc hodní lidé! :-)

Bakaláři - Potvrzení (1979) (epizoda)

Moniku Hálovou bych si vzal domů nejen na Vánoce! jinak velká ukázka toho, že nejen Láska je velká čarodějka, ale i špatné svědomí dokáže velké divy!!!

Bakaláři - Výměna (1985) (epizoda)

4* za příjemný výkon Miroslava Donutila a taky za "hárišo" Erika Parduse! :-)

Balada o pilotovi (2018) (TV film) odpad!

Stránský opět prská svou zapšklost a ubohost na kilometry daleko!

Balada pro banditu (1978)

Díval sem se na to kvůli jedné jediné scéně, tolik proklamované Donutilem. Když sem se jí konečně dočkal, tak nebyla ani zdaleka taková, jak ji vyprávěl!!!! Možná, že bez těch "hippíesáků" to mohl být dobrý film, takhle mám dost rozporuplný pocity!!! Pokud tohle měla být opravdu odpověď na JCHS, tak nevím, nevím..... Zajímavý (střízlivý :-) ) Jiří Pecha!