Zemský ráj to napohled (2009) odpad!

Trapná disidentská slátanina!!!!! Ale ten pohled sem teda Vetchýmu i tomu spícímu ožralýmu záviděl, i když aby matka udělala z vlastních dcer šlapky pro pobavení chycenýho disidenta??? HNUS!!!!!!!

Sázka na třináctku (1977)

Výborná krimi i bez jediného výstřelu! Sám nevím, jak bych se zachoval já, kdybych stál nad gaučem napěchovaným takovým (tenkrát) balíkem!!!!!!

Hvězda zvaná Pelyněk (1964)

Mít za velitele Brzobohatého, zastřelil bych ho sám!!!!! Jinak sem docela kvitoval odprásknutí Jaroslava Mareše, který mě fakt vytáčel neustálým požadováním "gebýrů"!!!

Madla zpívá Evropě (1940)

Zdenka Sulanová byla fakt m......á!!!!!!!!!! Škoda, že toho nenatočila víc!

Přijdu hned (1942)

Na tento film (údajně komedii) sem se vydržel dívat 10 minut a pak sem musel přepnout. Absolutně o ničem! 1* za Ivana, toť vše!!!

Slunce, seno a pár facek (1989)

Tohle je snad nejlepší český film za posledních 25 let. Vždyť 75% osob jsou neherci a po spojení 25% herců to má grády. Ať se to někomu líbí nebo ne, takový lidi tenkrát byli(a někde stále jsou)! Tohle je komedie století, žádný trapný S Tebou mě baví svět!!!!!!!! Vadí mi, když na filmy, jako je třeba tento, plijou 18-letý dětičky, který to stejně neviděli a pokud viděli, stejně se jim to líbí. Jenže, když jim doporučí pan děkan na fakultě, že je to příkaz jednoho spícího monarchy z Orlíku, tak jsou schopný jet do Jižních Čech a Hoštice pobořit! Ostatní, již Ti doštudovaní zase nemůžou překousnout, že to nerežíroval Jan Hřebejk, nehraje tam Eva Holubová a podobné nesmysly!

Slunce, seno, erotika (1991)

Když do Evropy, tak třeba nahatý!!!!! Film, byť humornou formou, ukazuje na ubohost tohoto českého národa, který stále čeká, kdy mu začnou lítat až do huby ti pověstní pečení holubi ze Západu. Zatím se nedočkali, tak alespoň kritizují tento výtvor pana Trošky a dávají mu odpady, aby měla dušička klid a Knížepán byl spokojen!!!!!

2Bobule (2009)

Nebýt starých pardálů jako Korn, Krampol, Švandová, Lipský....... celý film by šel do kytek!

Báječná léta pod psa (1997)

Nemám rád Vetchého a už vůbec ne Viewegha, ale tohle bylo koukatelné! Jen ten disidentismus je zase přehnaný! Nejlepší byl konec, když Vladimír Javorský, resp. Šperk se všemi ukázkově vym...l!!!! :-)

Zapomenuté světlo (1996)

To, co v tomhle filmu předvedl Bolek Polívka, to bych do něj nikdy neřekl! To byla skutečně nádhera! Pane Polívko, BRAVO, BRAVO, BRAVO!!!!!!!!!!