O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

Dobrá hláška: Doufám, že se k práci nestavíš, jak cigán k cepu! Divím se, že to nikdo nenařídil vystřihnout! Jinak klasika jako třeba Švec-prťavec! Pobavilo mě, jak Oto Ševčík ztěžka mluvil přes ty obrovský zuby!!! :-) Velice mě potěšila ta sluneční paní, jinak manželka předsedy italského JZD ze Slunce, seno, erotika! Bylo se na co dívat!

Pan Tau (1988)

Závěrečná scéna je pro mě jedna z nejúžasnějších v celé světové kinematografii!!!!

Mistr kickboxu (1992)

Nemůžu si pomoct, byl to film mýho dětství, proto 5*!!!! Snad životní role Maka, který tu zastiňuje jak Jonathana Brandise, tak i Chucka, navíc vyšperkovaná dokonale padnoucím hlasem Michala Pavlaty! Nevím, zda dialogy jsou přesně přeloženy, ale nad některými frázemi, jako třeba o ovládání snů nebo tancujících želvách je člověk nucen popřemýšlet! Chuck v tomto směru nezůstane pozadu a blýskne se větou o tom, že sny se vždycky splní, když pro to člověk něco udělá!

Na západní frontě klid (1979) (TV film)

Film je to výborný, avšak musí mít původní dabing! Paul - Michal Pavlata, Kat - Milan Mach.........

Trhák (1980)

"Jak je ten film blbej, tak je drahej", říkal Petr Čepek, naštěstí však pouze o filmu, který pomáhal natáčet! Všech 5* je tedy především za Petra Čepka a písničky! Některý sou fakt super, ale pan produkční je nejlepší!!! :-) Bohužel, dnes ani zřejmě nikdy, něco takového nikdo nenatočí!

Kalhoty od krejčího ze Lhoty (1988) (TV film)

Nemám se rád s naším starostou a když spolu "diskutujeme", tak mu Starostaskama vyhrožuju!!!! :-)

Odcházení (2011) odpad!

Co může natočit kulisák, totiž pardon, drrrrrrrramatik???? Odpad je slabý slovo.......!

Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Z toho, jak Jan Rosák vždy říkal, co bude v dalším díle, mi pokaždé běhal mráz po zádech!!!!!!!!!

Cesta peklem (1995)

Nechápu hodnocení a drtivou většinu komentářů. Zřejmě sou všichni naštvaní, že hlavní roli nehrál Jaroslav Dušek (nic proti němu) a nerežíroval to Jan Hřebejk!!!!!!