Vlčie diery (1948)

Až na ty "loutkové" tančíčky nelze nic vytknout!

Robin Hood a Čaroděj (1983) (TV film)

Nádherná klasika mého dětství! Jen toho blbečka Mucha sem nenáviděl, jen všechny dokázal dostat do průseru!!!!!!

Kameňák 4 (2013)

Dnešní knížecí generace je zaujatá vůči Kameňákům, ale já se u tohoto dílu i pobavil! Navíc krásná role pro moji milovanou Evu Čížkovskou!

Bitva o Hedviku (1972)

Docela zajímavý a na současnou dobu hodně aktuální film! Bohužel, uctívači jednoho pomateného exmonarchy a knížecí poskoci jsou opačného názoru!

Signum laudis (1980)

Krásné ztvárnění pořekadla: Nechoď Vašku (Vlado) s pány na led....... Jen ty koně tam nemuseli mordovat! Jinak, kdo dokázal překonat skvělý výkon Vlada Müllera, to byl Josef Bláha!

Proroctví z temnot (2002)

¨Z tohoto filmu mám skutečný strach, ačkoliv tam toho zase není tolik hrůzného, a to je co říct!

Profesionál 2: Samotář (1987)

Je vidět, že J-PB pomalu stárne, ale na kvalitě filmu to nijak neubírá. myslím, že s jiným hercem by to byl nejspíš propadák! Znovu si neodpustím a vyzdvihnu skvělý dabing, jeden z posledních, co za něco stály!

Černý talár pro vraha (1981)

Skvělý příběh, skvělí herci, ale především vynikající dabing! Člověk by pomalu věřil tomu, že Girardotová, Cremer, Brasseur a další byli naši herci!!!!!

Na lavici obžalovaných justice (1998) (seriál)

Vynikající seriál, jehož kvalitu poznáváme až s odstupem let!!! Martin Štěpánek a Rudolf Hrušínský ml. jako advokáti suveréni!

Kam čert nemůže (1959)

Tomuhle filmu sem se dlouho vyhýbal ani nevím proč. Krásné staré záběry z mého "domovského" hradu Pernštejna!