• Thriller

Most (2011) (seriál)

1. seria 100%, 2. seria 99%, 3. seria predcila moje ocakavania 100% - jaCUBE vrela vdaka za preklad :), uz mi chyba len Sagin krasny kabat...

Oceán - Pod pyramidou snů (1991) (koncert)

Nadčasový Oceán. 4 hviezdy za atmosféru koncertu + 1 hviezda navyše za najtalentovanejšieho a najviac naj naj najsympatickejšieho chalana z kapely Duška Vozáryho. Už sa teším na reprízu 30.05.2015, 20:20 ČT art. Navždy budete moji miláčikovia.

Srbský film (2010) odpad!

Odteraz je pre mna 8MM svojim spracovanim len neskodna romanticka selanka od Rosamundy Pilcherovej. Preboha, ako mohol tento skvost vobec niekto produkovat , ako sa preboha dostal do distribucie, ako mohol obiehat festivaly??????? Preco scenarista a reziser nezazeraju na svet spoza zamrezovanych okien blazinca? Ako mohli rodicia toho maleho herca vobec toto dopustit? Na koho objednavku sa film tocil? A nech mi nikto netvrdi, ze si reziser vylieva srdiecko nad upadkom moralnych hodnot po obcianskej vojne na Balkane.

Tokarev (2014)

50% ??? Snobi!

Hon (2012)

Kids are dangerous. Velmi taziva atmosfera filmu, velmi. Obkusala som si snad vsetky nechty. A este nieco: na riaditelku skolky by som zavolala Tomasa Torquemada, a vlastne naco, okamzite, aj bez inkvizicnej tortury by som ju a jej zensky vychovavatelsky zbor upalila na hranici.