Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Božííí!!Paráda!!Super!!-to jsou slova se kterými jsem přicházel do kina a věřte tomu nebo ne,odcházel jsem s nimi.Naprosto úchvatná výprava(to se mi vždy líbí jak běhají přes ty kopce),skvěle udělaný Šmak-drak který vypadá jako drak-a abych nezapomněl rozšíření oproti knize-Dol Guldur.Zde se nám dostalo opravdové temnoty a Azoga Znesvětitele.Pak je tu další prvek který nelze opomenout-akce.Naprostý opak prvního dílu.V něm to bylo spíše o tom putování a podobně.Zde však ne.Úchvatné souboje a rozhodně se nešetřilo skřety,ba naopak,občas jsem si říkal že jich je pár,to bude nezajímavé a ono lup-bylo jich třikrát více.Pak tu máme Šmaka-myslel jsem že poté co jsem viděl Eragona,už radši nikdy nic s draky.Ale tady to napsat musím.Krásaa.Jinými slovy to nelze říct.Myslel jsem že to bude jen takové 5-minutové setkání a ono z toho bylo skoro půl hodiny.A bylo na co dívat.Souboj se Šmakem byl rozhodně dotažen ke kráse. Viděl jsem to v kině ve 3D a rozhodně bych to za nic nevyměnil.K tomuto filmu to nejde bez 3D.Za mě 95% a pro mě je toto nejlepší film roku 2013

Raubíř Ralf (2012)

Nejlepší animovaný zážitek mého života(a to jsem viděl Rattatouile).Výborně jsem se pobavil,Ralphův humor je velmi temperamentní a Vanellopka je -hovorově řečeno- šílená.Avšak velmi zábavným způsobem. A Ralphovými slovy:Nechi bejt záporák.A to platí i pro tento film

Thor (2011)

Já opravdu nechápu proč to všichni hodnotí tak pěkně.Mě to připadalo jako docela velká nuda.Jistě pár akčních scén ale to je asi vše.Navíc i Thorovo kladivo je špatně-vyrobili ho trpaslíci takže by mělo mít kratší násadu.Mě se to zdá jako průměrný film který jednou za čas pobaví ale to je asi naprosto vše

Všemocný Thor (2011) (TV film) odpad!

No toto je kravina božího pokání.Loki vypadá jak zfetovaná maringotka,Odin jak pobuda a Thor jak moje 3-letá sestřenka.Asgard vypadá jak Karlštejn.A to tu pak máme ještě zbraně-Thorovo kladivo je šutr privázanej gumičkou k noze od stolu,Odinovo kopí je jak párátko a ta Lokiho flusačka na ohen je moc nobl zbran-zničilo to 3 metry kamene.Proste film který se dokoukat nedá,to to je proti všemu.

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013) odpad!

No dobře to už by stačilo.Jako fanda knižní předlohy jsem jakž takž skousl první díl ale tohle-to už prostě nejde!!!Naprosto pojebané protože ti kdo četli knihu mi musí dát za pravdu.V tomto filmu se vůbec němělo vyskytnout spoustu věcí.A i hlavní část je naprosto zjebaná.Jako proroctví až mu bude 20 let??? A korunka je že Kronos měl povstat v 4. díle.No to mě dojebalo dost.Po shlédnutí sem nevěděl o čem teda bude 3 díl,protože by mě opravdu zajímalo jak to budou točit když Percymu by mělo být nějakých 21-25 protože od 1 a dvojky uplynuly 4 roky.Prostě totálně podělanej film na který se koukat nedalo.Debilita roku 2013

Elysium (2013)

No Země zničená,bohatý žijou v podělanym wellnes centru a chudý tam chtěji taky.strašně omytá zápletka a to prostě nejde pořád dokola.To že jedni mají zbraně a druhý prachy znamená vždy válku.Protože každej chudej chce byt bohatej ale nikdo bohatej nechce byt chudy,musíme vše řešit zbraněmi.Chudým asi nedošlo že by mohly,kdyby se něco podělalo,mohli celý Elysium zničit.A docela zarážející je i název budovy protože Elysium má být místo v podsvětí pro ty co byly pravdiví a poctiví. na film jsem se těšil a přišlo zklamání

Zpráva o Europě (2013)

Tak konečně nejaké sci-fi zase.A musím říci že celekm podařené.I když by to chtělo méně mluvit a více akce.Ale jak již řekl verbal-lepší než 3 hodiny nudy

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011) odpad!

Viděli Harry Pottera 7 a tak to muselo být na 2 části.Pak tu máme krásný románek kvůli kterému musí být filmů jak n****** jen aby se došlo k závěru že je Bella miluje oba.Pk se nám tu čeká dítě.Tak jako jsem teda nikdy nidke neviděl že by se upír mohl narodit protože technicky vzato,upíři jsou mrtví.A jak se může narodit něco mrtvého?Pak tu máme Jacoba a Edwarda.To asi zase někdo viděl Van Helsinga.Když to tak vezmu ve filmu se dějou 2 věci:začátek a konec.Konec jesště k tomu otevřený.Pak vzhled:Edward vypadá jak nějaký manekýn z L.A s řasenkou.Opravdu nechápu jak mohou mít dívky věku 10-15 let vylepené jeho plakáty u postele.Takhle si pak představují svého prince a sní o něm.Pak je tu Jacob-no ten je asi takový vlkodlak jako já.Opravdu nechápu jak toto může být film za 110 milionů.Bill Condon by nad sebou měl zauvažovat.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Se těším na Hunger Games a ona přijde celkem pěkná,vizuálně skvělá podívaná.Sice v některých částech nuda ale to skoro u každého filmu je.Když sem odcházel z IMAXU tak jsem měl celkem rozporuplné pocity protože jsem čekal přece jen něco lepšího.Lawrence se teda moc nevytáhl ale to se hold stane.Pěkné na tom je že nikdy nevíte kdo přežije.No ale ty 4* jsou myslím akorát

Pád Bílého domu (2013)

myslím že mluvím za většinu když řeknu že na Freemana se dost lidí těšilo.No každý herec někdy musí zklamat.Avšak zde za to nejspíše nemohl.No film mě nijak nenadchl a ty 3¨* jsou opravdu maximum co dám