Útok na Bílý dům (2013)

Konečně film ve kterém je akce celou dobu,ne po půl hodině filmu 5 minut akce a zase půl hodky nuda.Výborný film,celkem mě i pobavil.Miluju destrukce a tohle je pro mě nádhera.Pro mě 2. nejlepší film roku.

Já, padouch 2 (2013)

Velmi povedený snímek.Gru zde je naprostý kladas(jenom občasné výbuchy svého předchozího já).Zachoval si svůj šarm,eleganci a styl a hlavně nerozebral zmrazovač.Lucy je velmi temperamentní,ideální partnerka pro Grua.A pak tu jsou Mimoni.K těm není co dodávat,jsou to pořád oni.Žlutí a večně se baví. 4* jsou přiměřené hodnocení

Husiti (2013)

Nechápu proč někdo mění jednu z nejslavnějších památek Česka.Byla vidět snaha ale jen a jen snaha.Ne úspěch.Ale nedá se říci ani že neúspěch-prostě podprůměrný film.Nic víc k tomu nepovím.2*

Zambezia (2012)

Boha,za co mě trestáš-tohle se dokoukat nedalo,to je proti přírodě.Po Riu přijde toto z pajzlu na nádraží.Jak může být modrý sokol?A ten aligator na stromě?No jediná hvězda za animaci

Světová válka Z (2013)

konečně zase Brad Pitt-snad to nebude katastrofa,říkal jsem si.A ejhle,nebyla.Sice už jsme viděli dost věcí o zombies(Walking Dead,Zombieland..) ale je vidět že jde stále něco vymyslet.Rozhodně mě nenapadlo dát si smrtící injekci.Pěkně vyřešeno.Navíc se mi docela líbilo že není žádný hrdina,prostě borec co tam vlítne s kulometem a všecky zombie vystřílí.Ty 4* si to rozhodně zaslouží.A kdyby mi to až moc nepřipomínalo Residenta evila,bylo by to 5

Po zániku Země (2013)

Will Smith a jeho syn Jaden Smith-myslel že to bude trhák.A čeho jsem se dočkal-nějakýho ubožáka(myslim Jadena Smithe)který se poděl* z toho že má na ruce pijavici?No to jsem se nevěděl jestli brečet nebo se mu smát.PAk jak velmi inteligentní člověk rozbije 2 kyslíkový bombičky(či co to bylo).A pak aby všemu nasadil korunku,skočí z vodopádu.No to bych do něj ještě kopl-si myslel že je asi Batman.Velmi překvapivé bylo že zrovna jak když dojde kyslík,najde modul s bombičkama.Ten měl ale kliku.Nakonec zabije Ursu a stane se Ghostem-no velká originalita filmu.Další věc kterou si nikdy znovu nepustím.