Pan Nikdo (2009)

hadam, ze za par let to bude kult [donnie darko je ale trosku(kurevsky) jinde] a pro nekoho to porad bude jen vizualni onanie s radoby filozofickym presahem. dival sem se na to kvuli "Each life's design was also based on the work of British photographer Martin Parr." vizualu. parr je legenda, a tak sem byl zvedavej, jenze.... bylo to na me strasne preslazeny. jak reklama na limonadu pro maly decka(chutna jim to, ale zkazi si zuby.) tvari se to chytre, nejasne, ma to hav postmoderny, ale pritom tam jsou veci, co se bud prece vi, nebo byly xkrat videne jinde. a za ty bezostysne vykradene sceny (treba fake podrezani z harold a maude) by reziser zaslouzil dělo. pokud to nekdo docetl az sem, tak zbytecne - Rogue to to stejne sepsala lip.

Gran Torino (2008)

clint umi. i v 80i je to dymař. ok ok...v te fight scene s tlustym mongem sem trosku zadrzoval smich, ale celkove sem mu to zral. spokojenost.

Lovec vodního ticha (2008) (TV film)

rádoby něco. trapné a stydím se za všechny, kdo se na tom podíleli.

Temný rytíř (2008)

vypiplany blockbuster, ale porad placate. hype okolo smrti ledgera tomu pridal na aure nedotknutelnosti, ale cas pohlti vse.

V odborné péči (2008) (seriál)

mohlo by se to vysilat v radiu a presto by to bylo porad dobry. o cem to je a co je na tom tak kouzelny? dialogy, dialogy a ...zase dialogy. (tim padem to pro nekoho muze byt naprosty utrpeni: "co to je??? vzdyt se tam nic nedeje!! jen kecaj a kecaj.") nejvic me bavi, kdyz hlavni hrdina paul(terapeut) chodi za ginou(jeho vlastni terapeutkou)... ano, coz je uz sice klise - cvokar ma svyho cvokare a je na tom kolikrat hur jak svy pacoši, blabla, ale ty jejich rozhovory....to je neco.)) terapeut diagnostikuje terapeuta, ktery vi, ze kazda jeho veta muze byt nasledne rozklicovana v neco dalsiho.)

Dexter (2006) (seriál)

dexter, no.

Láska nebeská (2003)

pohadka na stedry den. videt to jindy, tak bych uvital, kdyby se ubralo 6 kilo hoven a 4 kila cukru.