Paulo.cz

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 28.2.2015  00:28
    Zonbi asu (2011)

Kupodivu jsem se na to dovíval až do konce. No ale nevím čím to bylo, asi jen zvědavost, jak úchylně zemře další a další septik-zombie. Jinak po stránce děje se na tom nedá nic hledat a taky nápad celého filmu je celkem zvrácený a ujetý. Jinak dávám alespoň nějaké procento z mé strany, protože na podobnou úchylárnu nenarazíte nikde jinde. 27 % (A taky mě celkem dostala ta porno hudba, která nám doprovázela akční scény) Děkuji pane Iguči, ale už nikdy více.

• 24.1.2014  23:56

Po zhlédnutí třetího pokračování, mě ovanul vánek smrti. No, ale teď vážně. Film postrádá svou originalitu, když stále kopírují první díl. Děj film je vcelku jednoduchý a diváku moc nedá zabrat na mozek. Smrt si tě vezme podle daného plánu, ale dá ti k tomu nápovědu padesát na padesát, přítele na telefonu a další. Tohle to přece bylo v druhém díle, tak proč nevymyslet něco nového. Jinak si myslím, že neplatí čím víc krve, tím větší ohlas a to tak platí i s prsatými slečnami. To je jen takové zpestření filmu. Pro mě vcelku slabé zastrašení, že si pro nás dojde smrt. 39%

• 29.12.2013  22:58
    Herkules 3D (2009)

O tomhle nevyvinutém lidském mláděti, bez známky svalové hmoty se nedá říct, že to je Herkules. Toto děvčátko se polobohu ani nepodobá, spíš by si mohl zahrát princeznu Fantaghiru. Trošku nás zklamal Mohamed Khashoggi. A nemluvě o tom, že si režisér věřil natolik, že to natočil hned v 3D, ale je pravda, že se teď točí kdejaká ptákovina v 3D.

• 29.12.2013  22:48
    Wojna (2006)

Je to video určeno na pomoc dětem ve válečných zónách. Jednoduché a vystihuje co se tam občas děje.

• 29.12.2013  22:47
    Velký kluk (2010)

Taky bych se asi rozbrečel, kdyby mě vzali takový pěkný dáreček.

• 29.12.2013  22:46
    Ulice (TV seriál) (2005)

Když slyším úvodní znělku tohoto seriálů tak mám chuť si hodit mašli. Není to pro to, že nemám rád české seriály, ale kvůli tomu že je to úplně o ničem. Sice jsem neviděl všech cca 2000 dílů, ale už jen od občasného poslechu to zní, jako když nahraji na video normální rodinný rozhovor. Ano je to záměrně takhle na točeno, ale uznejte je to nuda s velkým N. Nějaké větší nominace od to neočekávám. 0,01% Dodatek: Nejvíc mě irituje, že to členové mé rodiny sledují a nevidí tam tu nudu co je vyvrhována z televize.

• 29.12.2013  22:44
    Talentmania (TV pořad) (2010)

TV Nova se opravdu zase předvedla. " Hele tv prima bude točit Česko a Slovensko má talent, nebudeme jim konkurovat?" "Dobře nabereme trapnou porotu a trapného moderátora a hurá na to" "My jsme Nova a Vy jste Hovna" ...Vážená Tv Novo tohle jste snad nemysleli vážně ne?

• 29.12.2013  22:43

Skutečně skvěla natočený krimi film, který si budu pamatovat ještě hodně dlouho. Skvěle obsazené, například Mark Wahlberg mě pobavil svým popichováním ostatních státních. A taky nesmíme zapomenout na krásnou Vera Farmiga, která hrála taktéž skvěle. Jack Nicholson byl pro roli „mafiána“, jako stvořený a Leonardo DiCaprio s Mattem Damonem celý film skutečně vybrousili, jako diamant. Co se týče běhu děje tak ten přímo sprintoval, ani mě nepřipadlo, že to trvalo dvě a půl hodiny. Závěrečné rozuzlení bylo moc dobře promyšlené a nečekané, až se člověku ani nechce věřit, jak to dopadlo. Původní verzi Volavka jsem neviděl, ale i bez toho můžu udělit 97%

• 29.12.2013  22:41

Opravdu super komedie, u které jsem se smál snad celou jeho délku. Dobře byli přidány komiksové prvky, které dodali filmu svou originalitu a kouzlo. Musím taky pozdvihnout dobrou hudbu, která byla slušně poslouchatelná. Film se nesmí brát nějak vážně, jak to dělají někteří komentující, jinak je jasné, že v tom nenajdete nějaký velký smysl a dáte tomu menší hodnocení. Já to beru jako dobré převedení komiksu na plátno se skvělou hudbou a hlavně plno vtipů. 92%

• 29.12.2013  22:39
    Rocky II (1979)

Italský hřebec ani po druhé co se vrátil a nezklamal. Druhý díl Rockyho se nese na stejné vlně jako první. Začátek filmu je možná trochu utahaný a není o boxu, ale spíš o tom jak se snaží vypořádat se svým životem s Adrianou. Ale potom se to rozjede a Rocky se do toho zase opře vší silou. Máme tu další perfektní motivační hudbu od Billa Contiho. Pro mě to Sylvester zvládl perfektně jak po herecké stránce, tak i po režisérské. Dávám 84%.

• 29.12.2013  22:38
    Rocky (1976)

Děj je vcelku jednoduchý, ale zato je to naprosto chytlaví a film si diváka udrží až do patnáctého kola, scénář Sylvester taky napsal skoro za tři dny, to se není čemu divit. Pokud se chci motivovat na nějaký sportovní výkon, tak Rocky Balboa je ta nejlepší věc. Gonna Fly Now je prostě úžasně motivační a dodá energii na další výkon. U mě si vyboxoval celých 82%.

• 29.12.2013  22:36

Až na konec filmu, který byl odlišný od předlohy, tak to celkem šlo. Taky jsem čekal, že když tam zaznělo, že není nějaký „tesař“, tak jsem myslel jsem, že tam bude víc toho, jak staví svůj příbytek a adaptuje se s životem na ostrově. Jinak Pierce Brosnan mě na roli Robinsona moc neseděl, ale on jí zahrál vcelku slušně. Takže za mě slušný oddechoví film na nedělní odpoledne. 66%

• 29.12.2013  22:34
    Projekt X (2012)

Natočené podle skutečné události z Austrálie, asi mě zapomněli poslat pozvánku. Určitě bych se chtěl zúčastnit, tak velké akce, ale ne jako pořadatel. Ano, žádný děj od tohoto filmu očekávat nemůžeme, ale i tak se dá u toho pobavit. Už ani nepočítám, kolikrát jsem si pustil soundtrack z filmu, který mě naprosto uchvátil. Do filmu jsem šel s tím, že to bude jen o jedné velké pařbě, takže za mě 68%

• 29.12.2013  22:32

Příběh byl vcelku klasický, Kakashi a jeho tým hrání princeznu před padouchy, kteří chtějí získat moc a sílu. Na druhou stranu se tu objevilo spoustu soubojů, který jsou slušně udělané. Naruto předvede zase něco nového. Naanimované to bylo ve stejném stylu, jako seriál, takže jsem se rád podíval. Pro princeznu tu mám 80%

• 29.12.2013  22:30

Vcelku dobrý bonusový speciál Naruta, který může sledovat i divák, který Naruta, tak úplně nezná. Máme to oddělené od klasického Naruta, tak není třeba pátrat po počátku příběhu o Vodě hrdinů. Jsou zde vtipné scénky, které pobaví a i samozřejmě napínavé boje. Určitě doporučují. 83%

• 29.12.2013  22:29

Konečné zúčtování! Jounin vs Genin! Velkolepá turnajová bitva bez rozdílů! Ano je to velký název, ale bohužel zas tak velkolepé to není, ale když jsem to neočekával, tak mě to ani moc nezklamalo. Mohli si třeba víc pohrát s těmi souboji, ale když je to jen reklama tak proč že? 60%

• 29.12.2013  22:26
    Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)

Pokračování starého Naruta v novém kabátu opravdu moc příjemně překvapil. Naruto je starší, moudřejší a všeobecně celkově vyzrálejší. Další postavy jsou excelentně propracované, spousta nových technik, které jsou ještě lépe naanimované. Dále doprovodná hudba je úžasná a strhující, až vás nutí u některých scén zatlačit slzu. A jak tu někteří píší, že jím vadí prodlužující fillery. U mě to je právě naopak, já jsem rád, že to prodlouží a Kishimoto Masashi nemusí kreslit jak zběsilý. Pro mě jasná jednička v anime ať fillery, nebo podle mangy. 100%

• 29.12.2013  22:24

Tady šlo o to jen pobavit diváka na účet Narutovi bolesti a celkem se to povedlo. 85%

• 29.12.2013  22:22

Tenhle Naruto filler mě náhodou dost bavil. Konohamaru je skvělá postava a v Shippuuden bude ještě propracovanější. Zas tu nemáme nějaké extra souboje, ale jde o misi před chuninskou zkouškou, tak tam nemůže byt nějaký silný soupeř. Krátké a zábavné pro mě krásných 75%.

• 29.12.2013  22:20
    Muž z oceli (2013)

No co si budeme říkat, příběh Supermana snad každý zná a tak ho není nutno v nové předělávce zase nějak rozebírat. Byl jsem opravdu ohromen zpracováním Kryptonu na začátku filmu po stránce zpracování mimozemské technologie a celkově planety, která ještě nebyla takhle předvedená v předchozích Supermanech. Opravdu skvěle propracované kostýmy herců obzvlášť brnění Jor-Ela. Bavila mě i část filmu, jak se seznamoval se svými schopnostmi a musel je tajit. Opravdu jsem se dočkal toho, co jsem očekával, jeden velký boj s Kryptoňany a ani mně nevadilo dvojité finále, kterým jsem byl právě naopak ohromen. A taky nezapomeňme na úchvatnou hudbu od Hanse Zimmera. U mě má ten Kryptoňan 95% Dodatek: Poznámku, že je sexy, tam dávat fakt nemuseli. Dodatek 2: Občas nechápu inteligenci Američanů, kteří jen blbě přihlíží, když se hroutí budovy.

• 29.12.2013  22:16
    Mizerové II (2003)

Opravdu jsem se u film ani chvilku nenudil, je to nadupaný akcí od začátku, až do konce. Velmi skvěle natočená je akce na Kubě. A moc mě pobavil skvěle dosazený humorné hlášky Martina Lawrence a Willa Smithe. Někdo tvrdí, že je špatné spojovat akční film a komedii dohromady, ale mě to skvěle sedělo. Dle mého je to o dost víc povedenější než první díl. Je to taková extáze, která Vás nezastaví. 73%

• 29.12.2013  22:14

Sice nejsem žádný filmový znalec, ale u mě zůstává tenhle film nepochopený. Opravdu nevím co si o tom mám myslet. Je snad účelem přivést člověka do deprese, nebo se má snad nad touhle splácaninou smát. Některé scény jsou opravu hodně divné = dívka tančící na pódium. Zvláštní je, že jsem se na to dovíval do konce. Možná to svůj účel splnilo a to: "Výplach mozku". 26%

• 29.12.2013  22:13

Jak jsem film dokoukal, tak jsem z toho nebyl nějak nadšený. Začátek byl dobře udělaný přechod z černobílého úvodu do zářivě barevného světa Oz. Byli tu i skvělá mluvící opice a křehce-drsná panenka, tak tyhle dvě postavy se mě celkem zamlouvali. Ale ostatní čarodějnice nebyli žádná sláva. Kostýmy čarodějnic mě připadali moc dětské a málo strašidelné (Ano vím, že je to pohádka určena pro děti). Musím říct, že jsem tentokrát přál výhru čarodějnickým sestrám, ale je to pohádka tak jsem to nemohl očekávat. 45%

• 29.12.2013  22:10

Když jsem si pouštěl film, věděl jsem, jak to dopadne, ale i tak jsem se dodíval téměř bez hnutí. Opravdu perfektně se povedlo zachytit emoce cestujících při onom únosu. Také bylo dobré, že obsadili „vcelku neznámé“ herce a dodali tak reálnější atmosféru filmu. Musím taky dodat, že doprovodná hudba v pozadí byla více než skvělá. Ale jak čtu komentáře tak nevidím důvod, proč na to nadávat, že to není natočeno podle pravdy a dat tomu o pár hvězd míň. Snad nikdo nemůže vědět, co se tam stalo přesně jen z telefonátu cestujících. Je to natočeno jen jako jedna z možností. Pokud věříte těm konspiračním teoriím, že to udělala americká vláda a tak dále, tak si věřte. Já osobně dávám tomuto „filmovému dokumentu“ za plný počet hvězd. 95%

• 29.12.2013  22:07

Dřív když jsem se na tento „film“ díval tak jsem se pobavil a pak opakoval hlášky z filmu. Ale teď na to mám jinačí pohled a musím říct, že když si to pouštím zpětně, tak to není vtipné. Ano některé scénky jsou třeba nechutné, ale to se dá skousnout, no ale ono jich je nadmíru hodně a to už je humus. Pokud to budu brát puberťáckým vkusem, tak musím dát za čtyři hvězdy, ale já se za puberťáka nepovažuji a mám jinačí vkus tak musím dát jen jednu. Nechci dát zrovna odpad, je to film, který se dá dodívat do konce. 26% Dodatek: Prvně jsem myslel, že se jdu dívat na Klub rváčů, ale to jsem hned pochopil, že to není ono.

• 29.12.2013  22:05
    Kdo přežije (TV pořad) (2000)

Když nebudu, hodnotil každou sérii zvlášť, tak reality-show Kdo přežije je super podívaná. Sice tu máme některé díly, které jsou převážně jenom o plánovaní, kdo koho podvede, ale o to tady v této soutěži jde. Podvádí se, manipuluje a vymýšlí se strategie a aliance. Mám, ale taky rád různé ty soutěže, které tam dělají. Občas jdou do těch bojů o imunitu, jak o život a pak tam jsou zranění, dokonce občas i na odvoz pryč ze soutěže. Moc se u toho pobavím pro mě 96% Dodatek: Ty čtyři procenta jsem strhl za některé nepříjemné hráče, který jsem opravdu nemusel.

• 29.12.2013  22:03

Trochu mě to připomíná, jak přivezou King Konga do New Yorku, ale film se mě i tak zamlouvá. Není to sice, jak první díl, který je jen jeden. Ale i pokračovaní se celkem zdařilo. Určitě bylo dobré obsazení některé tváře z prvního dílu to tomu přidalo na hodnocení. A pak je super, že hudbu John Williams, který mě dostal svou hudbou už v prvním dílu. Pro mě příjemná podívaná za 75%

• 29.12.2013  22:01
    Jurský park (1993)

Ani si nedokáži představit, že původně měl byt film natočen za pomoci loutek a plastelíny, to by fakt nebylo ono. Steven Spielberg udělal dobře, že přistoupil v té době k riskantnímu kroku, použit počítačovou animaci, která ještě nebyla tak propracovaná jak dnes. John Williams mě dokázal vryt do paměti znělku a to je prostě úžasné, když se skladatelovi tohle povede. Je to prostě úžasný dobrodružný film ,na který se nezapomíná. 97%

• 29.12.2013  21:59
    Jack a obři (2013)

Tak tu máme další přetočený příběh o fazolkách zas a znova. Musím říct, že obři se po vzhledové stránce vskutku povedli. Ale zase na opak vojenské a královské kostýmy, se mě po vzhledové stránce vůbec nelíbili, pač mě to připadalo trochu dětské a homosexuální. Herecké obsazení mě taky nějak nezvedlo ze židle, jsem prostě vybírávej člověk a většina herců mě nesedla. Očekával jsem od toho trochu větší napětí a celkové zpracovaní děje. 38%

• 29.12.2013  21:56

No tak co to je, já se těšil, že to bude krásné pokračovaní prvního dílu a ono z toho vyleze tohle to. Předpokládám, že měli nízký rozpočet na film a tak nemohli použit ani slepé náboje a místo toho koupili pár svíticích pistolek. Dobře tak řekněme, že to je nová technologie, ale ono to není jediná vada na filmu. Máme tu komornou atmosféru, která je po celou délku filmu a to mě skoro uspávalo. Nový druh brouka beru jako plus, ale provedení bylo chabé. A ještě tu máme vcelku nudné herecké obsazení. No a k „příběhu“ není nutno se vyjadřovat, když tam žádný není. 10%

<< předchozí 1 2