Kruh (2002)

Nejsem ani skalním příznivcem žánru a ani nejsem u filmů nijak zvlášť vystrašený. Ale tohle to je tedy něco. Opravdu jsem se celou dobu bál. Nehledě na to, že když si už člověk myslíjak na to kápnul je zase všechno jinak. Prostě super a mohu jen doporučit. Není to snad jen pro velmi slabé povahy, ale i ti co nemají horory v lásce (jako já) si mohou u tohto filmu dost "užít" - a rozhodně né legrace :)

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Hodnocení komedie je sice trochu zavádějící nicméně nejpřesnější. Nejde o nijak šílené gagy u kterých se potrháte smíchy, ale bavíte s celou dobu. Moc se mi ten film líbil a je to pohodová podívaná ve které není vlastně žádná záporná postava.

Znamení (2002)

Než jsem ten film viděl přečetl jsem několik recenzí, které se shodovali na tom, že je to oproti šestému smyslu nepovedené a tak. Není, samozřejmě to nemá na pointu šestého smyslu, která celý film povišuje na druhou, ale je to výborný film s fantastickou atmosférou. A pointa tam je taky, ale snad ji po chudákovi Shyamalanovi nebude každý vyžadovat ve všech jeho filmech :o. Mimochodem Shyamalan je i jako herec docela dobrej, i když velkej prostor si nedal ;)

xXx (2002)

Asi jsem jinej, ale mně se to prostě líbilo. Nutno podotknout, že jsem k tomu přistupoval tak, že nejde o žádnou sofistikovanou krimi nebo tak něco ale o prostou akci. A přesně tak to bylo. Samozřejmě se člověk může bavit, a baví :), hledáním nelogičností a očividných scénáristických berliček, přesto opakuji jde o akci a te je tu dost povedená. A hlavně Praha a všechny ćeské stíhačky v akci to stojí za to vidět na velkém plátně :))

Moje tlustá řecká svatba (2002)

Velmi milá komedie u které se sice člověk nerozerve smíchy, ale dobře se pobaví. Rozhodně to není postaveno na žánrových klišé, ale máte pocit, že je to ze života. A ono skutečně :)

Tora! Tora! Tora! (1970)

Jednoznačně lepší film o útoku na Pearl Harbor než Bayův velkofilm z roku 2001. Veme-li v úvahu jeho stáří, tak klobouk dolů!

Nebezpečný kód (2000)

Zajímavé dílko, ale žádná pecka. Rozhodně však nejde o nesledovatelný nebo nudný film.

Hartova válka (2002)

Není to špatný film, i když některé postavy jsou příliš černobílé a jejich motivace je značně nepřesvědčivá. I samotný děj nabízí několik situací tak nereálných, že se jim prostě uvěřit nedá