joelly01

Eli Stadler

Německo

4 body

• 25.11.2015  09:11

Nikdo, opakuji NIKDO z vas se na Tannöd netesil vic nez ja. A pak zklamani, takove docela zklamani. Ne ze by byl Tannöd spatny, to neni, je to dobra detektivka, knizka je fakt paradni. Ale film zklamal. Atmosfericke to bylo, ne ze ne. Ale taky tak trochu nudne. Skoda. Skoda prevelika, tesila jsem se na to skoro jako onehda na "Baader Meinhof Komplex". Na vic nez tri to bohuzel nevytahnu, ale myslim ze tak jednou za sest let (videno minuly tyden po sesti letech kdy jsem na to byla v kine) to klidne a s cistym svedomim doma dam na DVD. Berte to tak ze za me takova silnejsi trojka, ktera ma slusne nakroceno ke ctyrce, ale diky opravdu kvalitni nemecke kinematografii nechci nadhodnocovat. A taky ta knizka jak byla paradni, tak zeano.. no... Silnejsi trojka proste. A nazdar.

• 30.1.2020  08:12
    Jen žena (2019)

Frau Joelly jest mimo jine znama tim, ze nema vulgarismy moc v oblibe a pouziva je jen v OPRAVDU krajnich pripadech a zde se teda FAKT neudrzi. Predstavte si rodinu kde jeji clenove ziji striktne podle "nabozenstvi miru". Zenske v teto rodine jsou uslapnute chudinky, neb chlapi jsou tupi, zaostali, primitivni, nevzdelani, nevzdelatelni, sexualne frustrovani, polodementni a mega slizsci luzri = aka smradlave, ridke praseci sracky. A tito chteji urcovat co je spravne (mlatit zenskou, sexualne ji obtezovat i kdyz je z rodiny) a jak maji clenky rodiny zit, koho si vzit.Kdyz se nejaka zenska vzprici, tak ji proste zabijeme, protoze jako ridke praseci sracky, ktere jsme, nesneseme aby nam nekdo odporoval a kdyz se normalne v zivote prosadit neumime neb jsme zdegenerovani neustalym krizenim v rodine, tak aspon vytahujeme miniaturni koule na zenske v rodine. Vubec mi hlava nebere, proc tyto praseci sracky se tahnou do Nemecka, kdyz je zde vse tak dekadentni, sproste a haram. Proc nezalezou zpatky do sve praseci nory a nezerou tam nekde velbloudi, popr. osli hovna a neotravuji svet nam na "zapade"? Lito je mi tech zenskych strasne moc.. Nadeji dava ta druha rodina co se krasne integrovala. Me by zajimal pak ten pomer... No nasrana jsem jak svina. Jestli mi zase dnes do byra vleze ten hnusny a krpaty turek a zacne mi "laskovne" vysvetlovat ze chlapi jsou chytrejsi nez zenske tak ho poslu do praseci prdele jeste driv nez staci rict "Prasoerdogan".

• 29.1.2015  08:30

Ac jsem to necekala, tak Jehnatko a Marenka se ukazali byti prijemnou taskarici! Ja volam bravo a raduji se! Dej pekne odsejpal, carodejnice byly hnusne jako prase a vubec... celou dobu me to bavilo. Konecne zase po dlouhe dobe prijemny odpocinkovy film....

• 26.1.2016  14:14
    Jeskyně (2005)

Ta jeskyne byla pekne atmosfericka, ale jinak docela zoufalstvi. Hlavne ty nestvury se moc nepovedly, pusobily spis smesne nez strasidelne (alespon tedy na me). Film take neni nejak dlouhy, takze se do konce da docela dobre vydrzet. Extra dojem to neudelalo, ale jsou horsi filmy (fuj, porad se nemuzu vzpamatovat z te posledni paramentalni aktivity, jeste ted jen jsem si na to vzpomnela se mi uplne zatmelo pred ocima vzteky). Navic jsem za posledni tyden nabehala 68 km, coz je muj Rekord a chlubim se tim vsude, procez ani csfd nesmi byt vyjimkou!

• 4.9.2015  18:46
    John Wick (2014)

Neproklinala, ovsem ani nesilela nadsenim. Nebylo to spatne, ale chvilema me to nudilo a diry v logice (ja vim, ja vim, nekdy jsem s tim trapna) byly az prilis velke na to abych to vytahla na ctyri hvezdy. Jinak Theon je porad svine, pan Vilem je porad charismaticky svihak s nejvic sexy hlasem a Keanu krade psy. A me se docela styska po Nju Jorku....

• 26.7.2017  14:02
    Julietta (2001)

To jsme driv hodne zrali, tenhle film. To bylo kdyz jsme byli pred 17ti lety jako mladi spratci na Loveparade (normalne tuto hudbu vubec nemusim, ale tehdy tam Jet jaksi patrilo k bontonu = o Juliette se mluvilo jako o artovem filmu o LP) a tak jsme se tim filmem jakoby trochu identifikovali a mysleli jsme ze vime, o cem to Stark toci. Ted jako postarsi spratek si myslim ze porad vim, o cem Stark v Juliette toci, ale zu me to proste tak nebere. Plus tehdy jsem jeste nemela takovou alergii na Mecurata. Rozhodne jsem Rada ze zu nejsem mlady spratek. I za cenu toho ze me ted casteji boli zada, mam jakesi divne potize se svalem na pravem stehne a musim brat leky na stitnou zlazu.

• 14.6.2015  19:29
    Jurský park (1993)

Ja si pamatuju jaka to byla v devadesatemtretim bombice. Jak jsme staly se Sylvou (nebo to byla Martina? ja s nima kamaradila napreskacku..) v rade pred Velkym kinem ve Zlene a pocitaly kolik je lidi pred nama a jestli to na nas jeste vyjde (vyslo)... No a vcera se pohadka mladi vratila! Paradni film, co me zaujalo bylo, ze ho vubec, ale vubec neohlodal zub casu (ani co se tyce mody = kdyz se podivate na kratasy s vysokym pasem co ma na sobe Laura Dern tak jasna aktualitka). Naprosto super, paradni film pro vsechny vekove kategorie. Tohle se musi libit snad kazdemu. Ja se raduji prevelice. A tesim se na zitrejsi kino (Jursky svet).

• 16.6.2015  08:32

Byl to remake nebo vykradacka? Ja se nemuzu rozhodnout... Nez jsme na to sli do kina tak jsem se koukala na CSFD a docela me nalakalo vysoke hodnoceni, ale musim rict ze pro me byl film zklamani.Takova horsi a blbejsi kopie dokonale jednicky. Krome zmutovanych dinosauru to mene zdarile kopiruje Jursky Park. Libily se mi ty rvacky toho zlosaura s ostatnima a ten obri krokodyl ci co byl taky supr. Krajina nadherna, ta Havaj by me docela lakala (ale kvuli horam, ne kvuli mori). Dejova linie s velociraptorama byla vylozene smesna.. MINISPOILER: Asi v pulce filmu jsem se naklonila ke Klenotovi a ironicky mu rikam "Vsad se ze na konci filmu budou T-Rex a velociraptori nejlepsi kamaradi a pujdou spolu na pivo!" No, a v podstate jsem se nemylila! Asi jsem hnidopich, ale na JP se mi libilo ze to vsechno dohromady tak nejak davalo smysl a nebyly velke lapsy v logice (z pohledu laika alespon). JW byl od zacatku az do konce uplny nesmysl. Ale jako blockbuster to tak trochu funguje. Vypnout mozek a uzivat si vizualni stranku. Vic jsem od toho nedostala. Bohuzel. Dodatek: Vcera kdyz jsem si konecne taky uvedomila co mi jeste tak silene vadilo: naprosto potvorsky product placement, tkery byl naposledy takhle vtiravy, trapny a okaty ve filmu "jak se lovi krokodyli". Asi se tvurci Jurskeho Sveta ptali Polednakove jak na to....

• 14.2.2018  10:10
    Já, Tonya (2017)

Prvni pulka relativne spica, od utoku na Nancy uz mi to pak ale prislo takove az moc bizar a natahovane. Lepcejsi nez Margot (ktera nebyla spatna) se mi zdala ta herecka co hrala jeji silenou matku. K pribehu mam sve vyhrady, tehdy jsem o tom hodne cetla a koukala se na nekolik talk Show kde byli bud Tonya nebo Nancy. Tonya moc dobre vedela co mel jeji manzel zac (podle dukazu to fakt vypada ze to upekli spolu) a Kerrigenku navzdory kecum o pratelstvi nesnasela (no jo, dve nejvetsi rivalky ausgerechnet americkeho krasobrusleni... vsichni vime jak dovedou byt amici ambiciozni a cilevedomi, kor ve vrcholovem sportu). I podle pozdejsich projevu a vystoupeni (box) bylo videt ze muzes vytanout holku z vidlakova, ale nevytahnes vidlakov z holky. Delat z ni ve filmu tu co o nicem nevedela (jen jakesi trapne vyhruzky pres dopis prej chtela, ale jako vlastne ji to bylo taky jedno... wtf) mi prijde hodne cynicke vuci jeji obeti.

• 20.4.2015  11:14
    Já, padouch (2010)

Ja si opravdu dovedu predstavit ze pro deti je tenhle film vrchol bzundy nejvetsi! Haha, tenhle ale srandovne zakopnul! Haha, tady nekomu neco spadlo srandovne na hlavu! Pro me osobne film stoji a pada na "minions". Je to takova sofistikovanejsi verze Teletubbies, takze bud je milujete nebo vam to prijde infantilni jako prase a jen nad tim utrpne protocite oci v sloup. Ja jsem Teletubbies nesnesla, ale Minions me dostali. Smala jsem se porad kdyz byli na obrazovce. Dnes uz podruhe mirne nadhodnocuji, ale ti Minions jsou fakt desne roztomili a ja bych si take nejake prala!

• 10.12.2015  13:01
    Katakomby (1940)

Nezlobte se na me, ale rok co rok ja cukroveeee na vanoce bez Katakomb proste NENAPECU. Tedy abych byla konkretnejsi, neslepim ho kremem dohromady. Bez pana Boooormana. Doktora Marka a inzenyra Rudika. A tak. Proste to nejde. Advent by bez techhle vsech revidentu a prezidialnich a ruznych jinych oficialu nebyl Advent. A zeny opravdu nadherne, ve srovnani s Gollovou a Mandlovou jsou vsechny ty dnesni Miss jen nevkusne blizny. A kdyz odchazite tak za sebou zavrete dvere. Protoze nezavira ZEFIR!

• 24.4.2016  18:27

O pripadu Cervanova jsem cetla kdysi davno v nejakem caspoise, a prave uz tam se rozebiralo ze odsouzeni by nemuseli byt pachatele. Byla jsem vzdy tak trochu rozplocena a nevedela na kterou stranu se priklonit (prece jen komunisticka justice vzdy byla dost proflaknuta svou "spravedlnosti"). Co tak koukam tak jsem asi jedna z mala na profilu tohodle filmu, ne-li jedina, kterou dokument docela presvedcil ze odsouzeni byli opravdu skutecni pachatele (i kdyz asi za pouziti dost drastickych metod). Btw. ten detektor lzi po sto letech od spachani vrazdy, no to me tedy dostalo...

• 2.5.2017  19:08

....jeste pred par hodinama po sledovani Poupat jsem se vztekala ze cesi neumi socdramata. A pak jsem se koukla na Kawasakiho ruzi a ejhle, weiße Rabe! Hmmm, tohle se mi docela hodne libilo! Silny pribeh s dobrou pointou, vyborni herci, skvela rezie! To tedy cucim jako cincila! Nevim, do jake miry muj dojem Kawasakiho ruze ovlivnila neslana a nemastna Poupata, ale ted se nahodou docela raduji! No tak uvidime, jak se mi to rozlezi, ale bezprostredne po sledovani ty ctyri myslim klidne vpalit muzu.

• 30.7.2014  14:12
    Kde je Fred? (2006)

Nebudu zde nikomu nic nalhavat, ten film je blby az to boli! Ale zaroven je tak trochu "politicky nekorektni" a pokud vypnete mozkovnu tak se dobre pobavite. Komedyja normalne trihvezdova, ale sorry, Jürgen Vogel to zde taha na ctvrtou hvezdu tak uporne ze tomu jeho roztomilemu "crooked smile" proste NEMUZU odolat ani kdybysem JOOO chtela (jakoze nechci).

• 27.4.2015  09:51

Moje kamaradka, ceska pristehovana na NZ: "Ti maori to jsou hrozne svine, ti cigani jsou proti nim zlati. Jen chlastaji. mnozi se mezi sebou jak kralici a vubec takova spina jakasi to je". Moje kamaradka maorka: "Ti novi novozelandani, to jsou takovy zmetci skaredi, porad se nad nas vytahuji, cumi na nas jako na neco co zrovna vylezlo z pod placateho sutru.. proc nas proste nenechaji na pokoji? Kdyz nas tak nesnaseji tak at tahnou odkud prisli, my jsme je sem nezvali!" Do jake miry jsme strujci vlastniho stesti, do jake miry nas ovlivnuje nase prostredi a co vsechno jsme ochotni obetovat pro to, abychom zili dustojny a komfortni zivot?

• 14.11.2019  09:52

Jeden z filmu, ktere nikdy nezestarnou a vzdy budou mit co rict. Film jsem videla az po precteni Kaplickeho romanu a je stejne genialni jako predloha. Pribeh, herci, rezie, hudba.. Vse fenomenalni. I Klenot poulil oci a rikal ze mu behal mraz po zadech. Pamatuji si, ze kdyz jsem byla mala, tak jsme s mamou jely do Sumperku na navstevu ke strejdovi a ten mi vypravel pribeh o tech carodejnicich a ja jsem z toho mela docela Trauma, ale takove jako prijemne Trauma, co mivaj deti co se rady boji. Tak takova ja jsem byla jako dite.

• 17.1.2017  12:06

Toto byla ale prevelika nuda u ktere jsem nekolikrat usnula. Tech poslednich dvacet minut bylo docela slusnych a kladne bych hodnotila i vizualizaci demona, ale jinak docela zklamani. Posedla ani nedelala mosty a nelezla po stene, prece vsichni co jsou posedli demonem musi delat mosty a lezt po stene!!! Ted take koukam ze film trval velmi sympatickych 88 minut, ovsem ja musim rict ze ta prvni hodina mi prisla jako hned tri. Asi bych to ani nedoporucila dal, Klenot to zalomil hned po zacatku.

• 6.7.2017  14:01

Jako muru pritahuje svetlo lampy, tak me pritahuji pribehy a zivoty americkych White/Trailer trash. Kdykoliv jsme ve statech tak nejvetsi zazitek je pro me projizdet misty kde tito ziji. Po Disneylandu a Narodnich parcich je to tam pro me ta nejvetsi atrakce. Klenot mi vypravel zazitek ze na vysce si s par kamarady pujcili karavan a pak nekde pres noc parkovali v jakemsi Tom kempu u ktereho bydli tato sorta lidi. Ani pry jeste nestacili vylezt z toho karavanu a uz Jim nekdo klepal na dvere a chtel pujcit penize. To jsem uplne zavidela, takovy zazitek!

• 18.12.2017  12:56
    Klíč (2005)

Docela dobry horrorovy Thriller se solidni atmoskou. Velmi se mi libily ty jizanske baziny, tam bych se take rada podivala, ale na nejake takove dovolene si ted peknych par let muzu nechat zajit chut, Klenot rikal ze tak minimalne 15 let na zadnou extravagantni dovosku nepojedeme, a asi ani na zadny tenis. Ach jo. Ovsem zpet k filmu = libila se mi zapletka i herci, normalne byvam desne dobra v uhadnuti pointy, ale tentokrat me konec docela prekvapil, takze za to samozrejme kudos.

• 24.3.2015  08:46
    Kmeny - Rap (E03) (epizoda) (2015)

Zlostne davam odpad. Od projektu Kmeny jsem si toho hodne slibovala. Zatim jsem teda videla jen Rap, ale jestli i ty ostatni budou stejna slatanina no to tedy nazdar hodiny! Ne ze bych byla nejaka fanynka rapu, abych byla uprimna, vubec me neoslovuje a cely ten koncept (pozerstvi, mit co nejnovejsi NIKE tenisky, mavat kolem sebe prachama) mi prijde vylozene smesny. Ovsem kdyz jsem na zacatku milenia slysela na Radio 1 "Penerskej dezert", tak mi to prislo svym zpusobem genialni a jako z jine planety! "Repertoar" mam na CD a cas od casu si to i ted po letech hodim v aute a strasne se u toho bavim, podle me je to vyborny album. Tak jsem doufala ze uvidim neco zajimaveho z ceske rap/hip hop sceny, ale nevidela jsem vubec nic. Jen jak obtloustly Orion vzdycky nekam jde, neco zarecituje a pak si vyvali terich v bazenu a zamava nam prachama pred ocima. A navic, opravdu je cesky rap jen PSH a lidi kolem nej? Informacni hodnota nula, je to jen promo pro par protekcnich mamlasu kteri uz stejne nejaky ten patek nemaji co rict. Trapnost nad trapnost.

• 6.10.2016  21:42
    Kohout na víně 2 (2013)

V 52. minute vypiname. Klenot: "Tohle prece neni divatelny". Dno. Tohle je, pratele, opravdu dno. Jak v tomhle odpornem bahne trapnosti mohl kdokoliv najit jen nejaky naznak humoru to opravdu nechapu. Vlastne ani NECHCI chapat.

• 9.12.2015  10:59
    Komando (1985)

Komando byl uplne prvni film, ktery jsem videla na videu! Bylo mi tak 11 let, a tehdy strasne frcely ty "polske" vehaesky se simultannim prekladem, kvalita obrazu = dvacata Kopie ze sedme Kopie.... Zub casu film trosku ohlodal, ale ja jsem se opet bavila kralovsky. Behem sledovani jsem asi trikrat rekla Klenotovi "No to jsou ale paradni hlasky, to dnesni mladi jiste neoceni, takove snobske hlasky": A Klenot mi rekl "Dnesni mladi si zrejme mysli ze tyhle hlasky jsou trapne a debilni!" No, asi ma pravdu, ale ja jsem se radovala prevelice. Krmeni srnecka, obracena strelba pancerovkou, Arnie ve speedos flexujici prsni svalstvo na lodicce a zaverecna bitka s obtloustlym Freddie Mercurym a "cisteni" ostrova.. No me srdce si zaplesalo.

• 20.9.2014  20:35

Klenot me rozsahle DVD sbirky, hyckam si jak oko v hlave. Rozhodne taky nejdrazsi DVD ktere jsem si kdy koupila. Ale nelituju a palim plny pocet!! Za "nastaveni zrcadla" = aneb co by se z nas mohlo stat "pote". Za apokalyptickou vizi sveta jak ji videla czech new wave. Za Doupov. Za nazev filmu. Za vsechno!

• 18.9.2015  18:28
    Konkurs (1999)

Proklate zvlastni vec. Drama o lasce? Horror? Tak trochu od vseho neco (konec opravdu hodne brutalni). No kopnete me do hlavy, ale me se to docela hodne libilo! Ta hlavni hrdinka mi porad prisla takova unyla a pak mi najednou malem vypadly oci z dulku. A pri te scene jak se to tamto (nechci spojlerovat) prevrhlo, tak jsem si malem pustila do pyzama. Miike je dabel a ja ho desne uznavam (krome IZU, to se mi moc nelibilo) a Oodishon je kvalitka. A porad mam v hlave ten song ze zaverecnych titulku, to zase dokud nekde neschrastim tak se mnou nebude k vydrzeni. Videno v ramci Season Challenge Tour 2015:

• 2.2.2017  11:57

A zde ja bych si prosim dovolila plny pocet, neb "Kopytem" je naprosto vyborny film kteremu z Meho pohledu nelze nic vytknout. Specificke herectvi sklepaku se spojilo se specifickou rezii Chytilove a vznikl opravdu zajimavy a myslim ze i nadcasovy film. Pokazdy z nej mam husi kuzi. A to se teda nestava hodne casto. Takze jo jako.

• 15.9.2016  12:54

To jsem take tehdy v kine malem zesilela kdyz jsem videla upoutavky na Krabata. Tesila jsem se na to skoro vic nez na lyze! Dni odpocitavala, porad kazdemu rikala ze nemci natocili Krabata a ja to jiste uvidim driv nez vsichni ostatni v Cesku a jak jsou vsichni v Cesku chudaci ze neuvidi Krabata tak brzy jako ja a vubec jinak jsem se tesila, chlubila a nad ostatni se povysovala. I Klenot vedel jak moc miluji knihu i Zemanuv film, procez mi po navsteve kina i DVD zakoupil. Ovsem k filmu samotnemu = dojem zklamane rozpacity. ZDALEKA ne tak atmosfericke jak Zemanuv starsi bratricek a ani zmeny v obsahu se mi moc nelibily. Ze carodejovy ucne hrali herci od 25ti let nahoru (snad krome toho co prisel pak posledni), to jsem take nesla s nelibosti. Ale zase uplne jsem se nenudila a nekolik prijemnych momentu se naslo. Slaby, ale opravdu velmi slaby prumer. Tak slaby, ze bych se ani nedivila, kdybych casem snizila. Coz asi udelam. Ale ted pojidam oblibenou cokoladku a venku je krasne, takze jsem shovivava.

• 15.1.2018  08:49

Ja si nemyslim ze existuje lepcejsi zimni/vanocni/horsky pribeh pro deti nez tady tento. Poslednich par let uz o vanocich pohadky moc neprozivam, ale Stedry den bez "Krakonos a lyznici" u nas proste NENI a NEBUDE! Tak! I Klenotovi se pohadka velmi libi a ja jsem mu rikala ze bysem se desne moc chtela narodit v takove krakonosske chaloupce tehdy v tom veku jako ve filmu a Klenot rikal ze to by bylo hezke, ale kdyz bych pak chtela jit zubari tak uz by se mi to tak nelibilo, coz ma asi zrejme pravdu, Klenot jeden.

• 16.7.2015  08:24
    Kriminál (1989)

Ja se ted nedivam skoro na nic, neb jsem znovuobjevila knihy, ale na "Lock Up" me Klenot nalakal, neb si pamatuju ze v puberte jsem byla velmi nadsena. Nadseni se bohuzel neopakovalo, ale i tak jsem dostala solidni vezenske drama, ktere dam kdykoliv jeste jednou. Sly je fakt dobrej a ja se nyni nejlepe tesim na toho noveho Ramba ktery bude pizlat kokosy teracum z Islamskeho Statu.

• 18.11.2016  18:51
    Kriminálka Stuttgart (TV seriál) (2009)

Ja mam nemecke detektivky nahodou docela rada, ale toto je hanebne scheisse, fujtajbl. Nikdo se na to nedivejte! Frau Stadler is outraged!

• 8.4.2015  08:10

Ctyri nebo pet? Ctyri nebo pet? Ale jo, dam petku. Fascinujici film, hned ten sileny zacatek vas chytne a nepusti. Suicide club / Suicide circle mi sedel ve filmotece snad skoro 10 let nez jsem se rozhodla dat mu sanci a musim rict ze tohle je opravdu filmovy zazitek. I kdyz je film depresivni a nema pekny namet, tak pro me byl podprahovy vzkaz filmu ten, ze se mame mit vic radi a mame si sebe vic vazit. Ja mam na Japonsko velmi dobre vazby a mam tam nekolik pratel a musim rict ze ta jejich kultura byva obcas dost zbesila... 1 tyden dovolene za rok.. neustaly tlak byt ve vsem nejlepsi a vsem se zavdecit. Zdalo se mi ze tento film se snazi poukazat na tyto nezdary a snazi se spolecnosti predat jak uz jsem psala vyse = vice respektu a lasky (boze to zni blbe kdyz se to napise). Ja nevim jestli se na to budu divat znovu, ale rozhodne to ve me zanechalo dojem. Strasny a zaroven krasny film.