96 hodin (2008)

Parádní akční pecka, která zaujme svým příběhem, který teda není moc růžový. Liam Neeson zahrál svou roli opravdu přesvědčivě a myslím, že to byl jeden z jeho nejlepších výkonů.

Králova přízeň (2008)

Velmi zajímavé historické drama o intrikách hlavní hrdinky (Anny) proti své sestře Mary, jen aby získala "Královu přízeň". Závěr byl docela prudký, dá-li se to tak říct, ale aspoň se člověk něco dozvěděl o královně Alžbětě.

Láska nebeská (2003)

Film je velice podobný Deníku Bridget Jonesové. To jak v něm jsou postupně zapleteny příběhy různých lidí je velice chytlavé a rádi to budete sledovat. Vynikající jsou herecké výkony a to hlavně podle mě Alana Rickmana, který mě vždy osloví svým jedinečným hereckým výstupem.

Star Wars: Klonové války (2008)

Myslím, že tenhle film je super náplast pro nás, kteří jsme při konci epizody 3 zamačkávali slzy v očích, že je to poslední Star Wars. Tenhle film měl výborný příběh, i když očekávaný, ale mě, jako fanouška Star Wars, prostě nadchnul. Jsem zvědavý, jak na tom bude seriál, který na tento film navazuje. Doufám, že tu s námi Star Wars ještě dlouho bude...

Elementární částice (2006)

Velice zajímavý film, který zpočátku tak nevypadá, ale ke konci si uvědomíte, že na tenhle film hodně dlouho nezapomenete. Prostě citově velice silný příběh.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Oddechový film, ve kterém je spousta akce. Dá se na to dívat, avšak nic převratného od toho nečekejte. Líbil se mi hlavně ten konec a jedna narážka na konci ;-)

Sex ve městě (2008)

Od filmu jsem dostal přesně to, co jsem od něj čekal. Působí to sice spíše jako dlouhá epizoda a vše dopadne až moc pohádkově dobře, ale fanoušky seriálu to rozhodně nadchne. Alespoň mě to nadchlo ;-)

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Za film dávám 2 hvězdičky. Jsou tam občas dobré hlášky, ale na druhou stranu taky hodně trapný scény, hlavně s tím vyšetřovatelem. Ta třetí hvězdička je za Neila Patricka Harrise, který jako vždy perlí... ;-)

Bláznovo zlato (2008)

Taková dobrodružná blbůstka. Jediný co mě na filmu dost potěšilo byla Kate Hudson. Děj byl průměrný, ale moc očekávaný. :-)

VALL-I (2008)

Podle mě super film... skvěle je zpracovaná animace a hlavně emoce Wall-eho. Tenhle film rozhodne nezklame ;-)