Arrow - Kolizní kurz (2018) (epizoda)

Takže z Dinah je krvelačná megera. No super. Nový tým se tedy pěkně vyprofiloval. Reneho teď asi chvilku neuvidíme, tak uvidíme, jak si poradí bez něj. Jinak jsem si myslel, že nejnezaujetější je Curtis, ale to co udělal na konci už podle mého bylo celkem dost.

Jessica Jones - AKA Začít na začátku (2018) (epizoda)

Jessica mi vážně chyběla. Snad to bude taková pecka jako první série. Zatím teda vůbec nejde odtušit, o čem to vlastně bude.

Řada nešťastných příhod - Zlý začátek: 1. část (2017) (epizoda)

Zpočátku pozvolné, je třeba si zvykat na představitele dětí, které si ještě pamatujem z filmu a kde byli asi lepší, ale holčička Sunny opět stojí za to. No a jakmile přijde na scénu NPH, začal jsem se regulérně bavit, jelikož on je prostě bůh a hraje to přesně tak jak jsem čekal a doufal. A malé překvapení na závěr jenom potěšilo.

Westworld - Contrapasso (2016) (epizoda)

Konečně se to rozjíždí. Očekávaná vzpoura strojů nadchází. Jinak,jinou zápletku s roboty/androidy\ ještě nikdo nevymyslel. :D iuž je to celkem únavný..

Westworld - Disonanční teorie (2016) (epizoda)

Čekám, kdy se začne něco dít a nechávám si rezervu. Prachy na tom vidět jsou, což o to, ale doufám, že se nenaplní slova zlých jazyků, že forma vítězí nad obsahem. Rodrigo Santoro ale potěšil, doufám, že se i slečna s klikatým hadem objeví..

Agenti S.H.I.E.L.D. - Porušené přísliby (2017) (epizoda)

Mack to zabil! Doslova. Agenti mi chyběli a vrátili se ve skvělé formě. Akorát mi pořád přijde, že Quake pořád neukázala svůj plnej potenciál..Jinak je mi celkem líto Phila, ten z toho bude úplně zničenej, May ale už neměla moc co nabídnout, takže tohle"osvěžení" je celkem přínosné. I druhá půlka čtvrté série pokračuje ve velkém.

Sherlock - Skomírající detektiv (2017) (epizoda)

Rozhřešení bylo trošku lepší než v prvním dílu. Nemohl jsem se zbavit pocitu, že je ten závěr "too obvious" a těch vodítek bylo víc než dost, i když jsem si to nedokázal spojit, jelikož si ty dvě osoby fakt byly podobné. Nicméně Toby Jones je sice výborný herec, ale sem mi tak trošku neseděl. Celkově si ale myslim, že ani ve čtvrté sérii tempo nepolevuje a důstojné završení je nasnadě.

Westworld - Zběh (2016) (epizoda)

Zatim fajn, ale jestli se ještě jednou bude opakovat ta stejná linka, tak mě to asi přestane bavit, i když je mi jasné, že to z podstaty seriálu dává smysl, ale tohle mi zkrátka nesedí.

Westworld - Pod slupkou (2016) (epizoda)

O co tam jde furt nevím, ale Ed Harris je prostě cool. No zajímá mě, jak se to bude dál vyvíjet, snad si nolanec nějak dostatečně promyslel a neni to jak ten stejnojmennej film ze sedmdesátek...