Pátá vlna (2016)

Plny ocakavania. Vykreslenie sveta ako takeho pred a pocas vln super. Ale velke sklamanie ku koncu. Ked film sa pomaly dostava do akcie a clovek caka akcne vyvrcholenie tak tam pride bachorka o tom ako sa z nepriatela stal priatel a ako ju miluje a pobozka ju v komplexe zakladne ktora kazdu chvilu vybuchne. OOO boze! Muselo toto byt? Plus samozrejme pokracovanie kde clovek nevie ci sa tam bude riesit zamilovany trojuholnik alebo zachrana zeme. Scifi pre baby do 17r, ktore na to pojdu len kvoli chrumkavemu hercovi.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

To je tak ked z 200str knihy spravite trilogiu. Taha sa to ako sopel. A tie texty a konverzacia.... V tom lese to bol fail uplne mimo knihy. A tak isto aj navsteva u medveda Beorn-a. Sklamanie.

Stážisti (2013)

Paradna dvojka. Myslim ze lepsie by to zahral uz len Jim Carrey. :-D A Google mozem. :) A prestante trepat tie keci o sukromi na internete a podobne...

Underdogs (2013)

Film nicim neprekvapi. Podla skutocnej udalosti bol asi len ten ohrievac jeho otca. :D V meste su dva kluby, jeden vo vyssej sutazi a jeden o 2 sutaze nizsie ktory este nevyhral. No a zaver filmu si viete domysliet.

Království (2007)

Akcia ***** Na konci dost americke. V ulicke v aute, okolo v budovach "teroristi" s RPG a granatmi a oni ich proste "Kill them all". 4* su tak akurat.

Zdrojový kód (2011)

Vtiahlo ma to do deja ako nikdy. Pokial clovek nevidel trailer a necital o com ten film je tak si ho uzije naplno!

Přežili jsme invazi (2012)

Ma to dej a gradaciu. v 2/3 filmu som si myslel ze to uz konci ale potom sa to opat posunulo. Mam pocit ze film ktory nema efekty je pre niektorych hned odpad. Ak ma clovek rad vojnove filmy tak a oplati pozriet.

Návrat na vrchol (2006)

We are Marshall - sportova drama podla skutocnej udalosti ktora vas dostane. Pokial mate radi filmy ako Remeber the Titans a Coach Carter tak toto si urcite pozrite. :) ║Trener Jack Lengyel mal po 4 rokoch s timom Marshall bilanciu 9 - 33 ║*Hollywoodsky vyplod: pri zasadani rady prezidentov stalo pred skolou plno ludi (rada prezidentov neexistovala a bol to len rozhovor hlavnych predstavitelov skoly) * hasic podava knihu hracich planov jednemu z rodicov (ludia z mesta sa k miestu havarie nemohli dostat, na miesto havarie pustili policajta vo vysluzbe a on na zaklade najdenia ID jedneho z hracov informoval miestnych o nehode ) ║

Ztracené záznamy z Vietnamu (2011) (seriál)

Popis hlavnych udalosti vo Vietname a USA a ich vplyv na priebeh vojny. Rozpravanie veteranov a ich manzeliek. Clovek ziska celkovy obraz vojny ako to vnimaju deti, rodina, vojaci a ti ktori sa nechali naverbovat. Odporucam pozriet.