• Thriller

Seventh Moon (2008)

Až po vyladění kontrastu, barevné sytosti a hlavně jasu to byla skvělá, napínavá podívaná.98% z filmu se totiž odehrává v naprosté tmě. Přesto vřele doporučuji! Krvelačné potvory alá Pád do tmy a hlavně Dennis Chan, vzpomínka na staré akční filmy z mého dětství. Film se svou stopáží zhruba 80 minut šlapal od začátku do konce a já si spokojeně, s dávkou adrenalinu, chrochtal spokojeně v křesílku.

Všichni milují Mandy Lane (2006)

Taková normální puberťácká vyvražďovačka. Občas mi to malinko zavánělo parodií na tyto filmy a bylo zřejmé zesměšňování mládeže z USA. Film je kanadský, tak se to dalo možná i čekat. Ale jinak jsem se nenudil a v pohodě jsem dokoukal do konce.

State of Emergency (2010)

Protože jsem velikým fandou zombie hororů, rád bych vám doporučil tento film. Není to sice nic, co by vás naprosto rozsekalo a chtěli byste ho vidět znova a znova a to nejlépe na "blůrej," ale musím říct, že se mi líbil moc. Hlavně se mi líbil fakt, že tento film přinesl do zombie subžánru zase nový faktor a to... vám nenapíšu, protože byste z toho nebyli překvapeni a spokojeni jako já.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Po téměř dokonalé jedničce jsem konečně zkouknul i dvojku a musím říct, že jsem se dobře bavil. Ale... Dle mého skromného názoru by mohla být trochu jinak postavená, protože až na jinou lokaci to je prostě kopie jedničky. Už víte na začátku, že holka dostane řádně naklepáno od bandy úchyláků a následně je téměř stejně úchylným způsobem odpraví. Je teda úplně jedno, jestli první uvidíte jedničku nebo dvojku Nicméně, jestli jste ještě neměli tu možnost film vidět, vřele doporučuji.

Nekromancie (2009)

Jako dokoukal jsem do konce. Film měl nádech Hellraisera, malinko SAW a Hostel. Ale celkově byl, dle mého očka, jako splácaných 80 minut z několika trailerů různých filmů... Nene, nelíbilo se mi to. Jediné, co mě drželo u bedny byla hudba. Hmm, to byl můj šálek kávy. Dokonce jsem kvůli muzičce dokoukal závěrečné titulky.

Uvnitř (2007)

Ty brďo, ti frantíci mi dávají! Masakr film se ženskými terminátory. Ten film je fakt maso! Napínavý od začátku do konce. Jak už jsem psal, tak ženy ve svém vražedném rauši, toho vydrží opravdu dost. Jen nerozumím určitým momentům ve filmu, jako třeba chování a jednání policistů. Nebudu rozebírat, musíte si zakroutit hlavami sami. Takže hektolitry krve, zvrácená, tajemná dáma v černém a statečná těhulka... Nic než doporučit milí maniaci.