• Thriller

Zkurvená noc (2003)

Pár příběhů, které se pomalinku skloubí dohromady. Jde o jedinou minutku, která je pro všechny protagonisty osudnou. Opravdu jsem se pobavil.

Závan smrti (2007)

Kdybych tady na ten film náhodou nenarazil, už si ani nevzpomenu, že jsem ho kdy viděl. Šílená nuda, pak pár duchů a konec. Žádná sláva...

Ledová smrt II (2008)

Přeživší Jannicke je odvezena do nemocnice, ošetřena a vše běží jak po drátkách. Policie ji vyslechne, najdou mrtvé přátele a dokonce i vraha. Vše je jak má být, dokud mrtvé kamarády a vraha nepřivezou do stejného špitálu... Skvělé pokračování skvělé jedničky. Vřele doporučuji!

Ledová smrt (2006)

Parta mladých kamarádů si vyrazí do hor si pěkně užít zimních radovánek. Uvíznou nicméně ve staré budově, kde ale k jejich smůle nejsou sami.Opravdu povedená norská vyvražďovačka se skvělým zabijákem a celkem sympatickými oběťmi. Jo, tak to jsem od Norů nečekal. Dobrá podívaná!

Pád do tmy 2 (2009)

A je to tu zase... Rozsáhlá jeskyně v sobě ukrývá zlo v podobě humanoidních příšer, které uchlácholíte jen svým masem. Pátrání po ženách, které navštíví jeskyně a nedopadnou dvakrát nejlépe, se stává noční můrou i pro zachránce. Jednička mě rozsekala na plné čáře a dvojku jsem prožíval podobně. Navíc opět není nouze o lekavé scény a momenty překvapení. Jen tak krev mi přišla taková kečupoidní. Netřeba rozebírat. Skvělý horůrek.

REC 3: Počátek (2012)

Na to, že jsem čekal hovadinu mě trojka celkem překvapila. Až na démona z prvních dvou dílů s nimi neměla trojka nic společného a to byla možná trefa do černého. Svatba, kde se svatebčané změní na bandu krvežíznivých zombíků a statečná nevěsta krosící je motorovkou, byla celkem dobrá podívaná Až na určité komediální prvky mě film dost bavil.

Krutá rasa (2006)

Má oblíbená Michelle Rodriguez v hororu kde na ostrově partu mladých přátel napadnou pejsci, kteří mají do domácích mazlíčků hodně daleko. Je na každém, zda se bude film líbit. Já byl ohromen Michelle, protože jí role akční děvenky padla jako ulitá.Tak jsem malinko zaujatý nó.

Livide (2011)

Nečetl jsem ani písmenko o tomhle filmu a čekal jsem něco jako Uvnitř (2007) od stejné režisérské dvojce. Ale bum! Je to úplně jiný masakr, ale pořádný! Opravdu povedená směs hororových žánrů. Jen škoda, že mládežníků nešlo do domu víc. Bylo trochu málo mordů. Ovšem dokonalých, jak už jsme viděli ve filmu Uvnitř. Ani oblíbené nůžky nechyběly.

Enter Nowhere (2011)

Opravdu skvělý mysteriózní filmek, od kterého nemůžete čekat nařachané hororové scény, plné krve, duchů, vrahů a já nevím čeho všeho. Už teď vám ale mohu slíbit, že budete příjemně napnutí a vydechnete až se závěrečnými titulky. Nene, není to horor, ale jak už jsem napsal skvělý mysteriózní filmek.Mladej Eastwood, syn Clinta jde směle po stopách otce a Sara Paxton už od filmu Poslední dům nalevo, přes Inceepers a Static se pomalu stává mou oblíbenou herečkou.

Plague Town (2008)

Prvních dvacet minut jsem držel v ruce ovladač od TV, že si pustím něco jiného. Herci, co hráli členy US rodiny, mě až na nejmladší členku, vyloženě točili a nebavili. Pak jich ale pár ubylo a filmek nabíral grády. Nakonec můžu říct, že to byl celkem dobrej horůrek.