Hugomil

homepage
LinkedIn: Hugomil

<< předchozí 1 2
    • 29.1.2020  09:26

Tento díl byla herecká a scenáristická katastrofa.

• 2.7.2019  10:00

Naprosto suprová hudba....

• 11.3.2018  08:09

Takový "neherce" už jsem dlouho neviděl.

• 10.12.2017  08:43

Po velmi dlouhé době skvělý špionážní film s dobrým hereckým obsazením a ještě lepším soundtrackem. Jelikož žánr těchto filmů už dávno není v módě, s radostí jsem jej uvítal.

• 20.11.2017  15:27
    Mr. Mercedes (TV seriál) (2017)

Překvapivě vynikající seriál....

• 18.11.2017  11:52
    24 Hodin: Nezastavitelný (TV seriál) (2017)

Dvě hvězdy za Tonyho. Jinak úplně nesympatické herecké obsazení.

• 24.8.2017  11:59

Na zdejších komentářích je úžasné to papouškování. V jednom z prvních komentářů se napíše, že scénárista má v zálibě mytologii a nacpal jí tam příliš mnoho a nevhodně. A to samé odsuzování už jede v jednom komentáři za druhým...Kdyby alespoň jeden ze zdejších "fundovaných" kritiků přečetl knihu podle které to bylo točeno, nejspíš by jeho komentář zněl trochu jinak. Scénárista naopak z mytologie vypustil naprostou většinu a taktéž i z dětství a rodinných problémů rodiny Salazarových. Ve filmu tak zcela zůstala parádní tajemná atmosféra, vyšetřování a jen okrajově mytologie a flashbacky do dětství komisařky Salazarové. Film je naprosto parádně zpracován, herci skvělí a stopáž ideální. Kéž by se zfilmovala i další dvě pokračování z knižní trilogie Baztán.

• 1.7.2017  15:25

4 hvězdy za Michaela Berrymana.

• 1.7.2017  15:21
    Domek z karet - Série 5 (série) (2017)

Pátá série opět nekompromisně vynikající.

• 26.1.2017  21:28

Tak trochu "komorní" film s prvky nadpřirozena. Snímek který neurazí a udrží divákovu pozornost zručnou filmařinou. Čekal jsem "jako téměř vždy" nějaké debilní rozuzlení, ale opak mě mile překvapil.

• 24.1.2017  18:16
    Kandidáti života a smrti (TV film) (1979)

Nostalgická vzpomínka, kdy jsem to jako kluk viděl v tv a děsně se bál :)

• 3.1.2017  19:46

Celkem oddychovka, u které nemusíte namáhat mozeček :)

• 30.9.2016  21:07
    The Neighbor (2016)

Chvilka napětí a ....nic....

• 30.9.2016  21:05

Příliš mnoho kecání těch dvou puberťáků a bohužel to moc nezachraňuje ani závěrečná pointa, která byla vcelku povedená.

• 30.9.2016  16:02
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Jedna hvězda pouze za nápad umístění městečka pod tajemnou kopuli, ale to co se z toho po dvou řadách seriálu vyvrbylo, to je děs - ještě že jsem to nezačal číst.

• 29.9.2016  20:40
    Ti, co vraždí (TV seriál) (2011)

Od Dánské tvorby jsem čekal trochu víc, žel tento seriál spadá do naprostého průměru. Vyšetřování a vůbec propracovanost celého vyšetřování je naprosto nulová. Celkově zklamání, plus jen za sympatickou Lauru Bach a šéfa Larse Mikkelsena.

• 28.9.2016  19:06
    Ambulance (1990)

Já bych tento film také až tak špatně neviděl, nějakou atmosféru to má - záběry sanitky bloudící městem byly slušné, humoru je v dialozích dost a stále se tam něco děje. Scénář rozhodně není originální, vždyť námět lovců či zlodějů orgánů těl, odstartovala v roce 1978, mám za to, adaptace Cookovy knihy.

• 28.9.2016  19:03
    Téměř mrtví (1994)

Téměř mrtvý jsem byl skoro já sám při sledování této absolutní nudy. Přiznám se, že mě nalákala přítomnost Shannen Doherty v hlavní roli, jelikož jsem ji od dob Beverly Hills 90210 neviděl. A už ani nikdy vidět nemusím. Příběh mladé doktorky, zkoumající vše o dvojčatech, které zemře matka. Po čtyřech letech se jí matka znovu zjevuje. K zjištění pravdy proč tomu tak je, ji dopomáhá policajt z předměstí. Nuda, hloupé dialogy, nuda, ještě hloupější scénář a zase nuda.

• 28.9.2016  19:00
    Blood Rage (1987)

'Pěkný osmdesátkový slasher o dvojčatech Toddovi a Terrym. Ti když byli malí tak se v autokině odplíží rodičům z auta a jeden z nich zabije mladíka v jiném autě, ale pohotově to svede na bratra. Děj se přenáší o deset let dopředu kdy jeden z bratrů prchá z psychiatrického ústavu, načež druhý toho okamžitě využívá k uspokojení svých choutek...Film rozhodně neurazí, ba naopak potěší příznivce slasher žánru. Děj jednoduchý, atmosféra občasně gradující, dobrá hudba. Malinkou roli si zde zahrál i Ted Raimi.

• 11.9.2016  10:10
    Mordparta (TV seriál) (2016)

Naprosto stupidní a zbytečný seriál. Katastrofální herecké obsazení. Scénář jak od malého děcka. Nedotažené do detailů.

• 19.6.2016  09:39

Na Němce to bylo neskutečně dobré. Skvěle vybrané prostředí a ještě lépe vybraný hlavní "likvidátor".

• 8.6.2016  18:59
    Návštěvníci (TV seriál) (1983)

Nezapomenutelný seriál!

• 8.6.2016  18:58

Nostalgie...

• 29.12.2015  10:48
    Villmark 2 (2015)

Ve skvěle zasazeném prostředí, zcela promarněná atmosféra. Tolik se dalo vytřískat z opuštěných chodeb a pokojů obrovského sanatoria s temnou minulostí, ale bohužel. Děj prakticky žádný...až zbytečně natahovaný.

• 24.11.2015  12:20
    Frozen (2010)

Originální námět, skvělá atmosféra, co víc si přát pro dobrý film.

• 17.8.2015  05:56
    Povětří (2015)

Christian Cantamessa z přeplatku svého sociálního pojištění natočil film, na jehož natáčení si během svačiny u Walking Dead odskočil i Norman "Daryl" Reedus. To byl vlastně jediný důvod, proč jsem na film koukal. Interiéry filmu by totiž zvládl postavit i průměrný fanda Přemka Podlahy. Řídící místnost vybrabčeného raketového sila spíše připomínala velín hnědouhelné elektrárny padesátých let, omotaná rolí igelitu s hybernátory, jež připomínaly malý fóliovník na papriky. Děj filmu už od prvních vysvětlujících záběrů až po trapný konec je škálou napodobenin jiných, podobně laděných snímků. Jedinečnou scénou je hasičák na hajzlu :)

• 12.8.2015  05:47

Neskutečný nářez v podobě Min-sik Choie. Já se velmi dobře bavil.

• 24.7.2015  08:26

Dvě hvězdy za příběh. Jinak film bez emocí a bez šťávy. Hlavní vyšetřovatelé otřesní. Jediná dobře zahraná postava je již zmiňovaná Danielle Macdonald.

• 22.7.2015  08:38

Knižní předlohy se film sice moc nedržel, ale i tak je zpracování na vysoké úrovni. Vynikající herecké obsazení + prostředí v němž se točilo, dává punc kvality. Já byl nadmíru spokojen.

• 18.7.2015  16:01
    iZombie (TV seriál) (2015)

Seriál pro děcka...

<< předchozí 1 2