• Thriller

Poslední dům nalevo (2009)

(31.5.2009) cerstvo dopozerane.nebudem porovnavat z originalom od mojho oblubeneho Cravena pretoze si ho uz dostatocne nepamatam :-) na to ze ma film takmer 2 hodiny, vobec nenudi,a odsypa to raz dva.ma atmosferu, a aspon 2 postavy ktore som mal rad.par nelogickych veci sa samozrejme najde,jeden priklad nesikovna mamka(brat vs mamka vs kuchyna,mala vela moznosti a nevyuzila to,preco vzala do ruky flasku od vina a nie lopar resp. nieco lepsie na uder do hlavy) zato doktor ocko sa vyfarbil kvalitne,a pacilo sa mi vyuzivanie interaktivneho okolia oboch stran(stol,postel,tyc,flasa,) tak to ma byt. jedine hlavny zaporak mi neprisiel az tak NEsympaticky ako by mal byt.jeho brata s 2x narovnavanym nosom som nenavidel viacej.celkovo to bolo uveritelne,a nemam vacsie vyhrady.a poslednu scenu si asi pustim este raz .-) na koniec len dodam ze DROGY SOU SPATNY,a keby neboli dievky huleniachtive, nemuselo sa nic stat. u mna 75%

Až tak moc tě nežere (2009)

(31.5.2009) donuti Vas pustit slzu,ale nerozplace.donuti Vas usmiat sa,ale nerozosmeje. kazdopadne pekna oddychovka s viac-menej realnymi vztahmi,a fajn obsadenim..trocha nadpriemer ale predsa dam 4* PS: vzdy je kralovna krasy filmu Scarlett,ale tento krat bola najmilsia osoba Ginnifer Goodwin,nemozem si pomoct

Prison Break: The Final Break (2009) (TV film)

(29.5.2009) no co,aj ked bolo klasicke ukoncenie serialu velmi sladke,podla mna bolo lepsie ako toto "bonusove" ukoncenie. ved uz boli vsetci raz vo vazeni tak musela byt aj sara no nie? davam 3, vzhladom na to ze sa to hodnoti ako samostatny film..inak serial 5* ... proste ziadny serial ma tak nedostal....ani 100x viac natahovany THE LOST,v ktorom je jedno ci jeden dva diely vynechate..(idem dopozerat aj ten)

Plague Town (2008)

nerozumiem to hodnotenie niektorych,ale asi to hodnotili ludia co predtym ziadny horror nevideli... inteligentny horor????? a v com?????atmosfera?kde? dost vykecavania, u mna 40%

Jezdci Apokalypsy (2009)

Pan detektiv nebol 2x sympaticky,hrozne mi tam vadila ta vychovna vlozka ako ocko zanedbava synov(videne v milion filmoch naco to ?) k deju sa nema vyznam rozpisovat.nieco podobne tu uz bolo vela krat..ze by to zacalo od cias se7em?...takiy priemerny krimithriller ale horor? pinhead by im ukazal co sa da robit s hakmi :-) u mna 50%

Poslední premiéra (2008)

to uz aj thajčania kopiruju??? MIDNIGHT MOVIE bol aspon fajn gore..po dlhom case som si pustil daco japonsko-cinsko-thajsko-vietnamske a zas to bola CHYBA...

Děti (2008)

fajn horrorik ktory ma potesil..na stvrtu hviezdicku mi na tom filme hrozne vadil fakt,ze tie deti boli ako zombies.chybalo mi tam trochu dialogov z ich strany.bolo by to aj strasidelnejsie.navyse vela vrazd/rán prerusi CUT,a nevidime na 100% vrazdit deti..Ale medzi tym hnojom co sa povaluje po internete je to urcite nadpriemer.. 60%

Časové pásmo bylo změněno