Amplifier

Student

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 20.12.2009  14:39
    Avatar (2009)

Avatar je především dokonalý po grafické stránce v této oblasti se mu podle mě žádný jiný fim zatím nevyrovná. Děj mě lehce zklamal připomínalo mě to klasický happyendový film, Jen stím rozdílem že výtězné hurááááá křičeli modří lidé a ne americká vláda. Kontrastní vnímání přírody obou druhů bylo užasné. Obsazení se mě velmi líbilo všichni herci odvedli výbornou praci. Celkové hodnocení je u mě velmi vysoké. Avatar posouvá hranice filmu o kus dále. 95%

• 19.12.2009  11:53
    Gamer (2009)

Gamer byla nudná akční podívaná. Klasický příběh, který už opravdu nudí. Jediná scéna která se mě zamlouvala byla ta s alkoholem. Jinak nuda nuda nuda... 30%

• 10.11.2009  15:57
    Náhradníci (2009)

Velmi zajímavá myšlenka, ale velmi špatně natočená. Měl jsem velkou chuť tento snímek vidět, ale podruhé už se na něj nikdy nepodívám. Herecké výkony byly velmi špatné a i Bruce Willis nebyl vyjímkou. Celý film na mě působil nějak tak nudně. 50%

• 4.7.2009  07:53
    Star Trek (2009)

Docela pěkná podívaná, která pobaví i zaujme. Ale zdálo se mi, že příběh plyne hrozně rychle a nezastaví se u žadné zásadní myšlenky. V některých filmech by to určitě nebylo na škodu. protože spád je velmi duležitý. Ale u Strar treku jsem očekával něco nad čím budu přemýšlet i po záverečních titulcích. Nic takového jsem tam nenašel, proto mírné zklamání. 60%

• 20.12.2009  17:03
    Zombieland (2009)

Filmů o zombíkách bylo natočeno opravdu hodně, ale filmových komediích zase tolik ne. Tak jsem byl zvědav jak se s tím nováček Ruben Fleischer popere. Zápletka je velmi prostá, ale o to je v ní více zábavy. Pravidla přežití Columbuse jsou skvělé, krásně doplňují celkový dojem z filmu. I když mě film nezklamal, ani mě nějak zvlášť nenadchl. 50%

• 27.9.2009  19:08
    Česko - Slovenská SuperStar (TV pořad) (2009)

Proč? Proč je tady tahle věc? Nekažte to užasný ČSFD když SuperStar tady nemá vůbec co dělat.

• 29.3.2008  11:24

Efekty byly velmi zdařilé a atmosféra byla taky dobře zvolená jen nějaké časové posloupnosti podle mě příliš neodpovídali ale přes tento menší problém se dá snadno přenést a když se vám to podaří tak z filmu máte příjemný zážitek.

• 12.2.2009  22:07
    96 hodin (2008)

Bryan působí jako nějaký nudný tatínek, ale jeho proměna v Jamese Bonda je dokonalá jeho agentovské zkušenosti se mě moc líbily nebyly nějak příliš přehnané a vše působilo realisticky.

• 13.12.2008  12:46

Tak jak se na děj nabalují další a další fakta, začínáte chápat předchozí scény a to vás nutí film stále sledovat a tím ho dělá zajímavý. Těšil jsem se na nějaké návštěvy z dalekého vesmíru, ale ničeho jsem se nedočkal a to pro mě bylo mírné zklamaní. Ale i tak si film uchovává svůj standart. 60%

• 11.12.2008  14:09

Tahle série jde stále níž a níž. Olympijské hry jsou už pouze slátaniny dílů předchozích, žadný nový nápad jsem neviděl. Ani angažovaní slavných sportovců film nezachránil, Michael Schumacher byl docela slušný, ale Zinedine Zidane se pouze zesměšnil. Dávám 30%

• 5.2.2009  08:33

Těšil jsem se na válku a dostal jsem život ve vesničce. Očekával jsem mnoho víc nějaké propracované válečné scény a bohužel nic z mého natěšeného očekávání se nekonalo. Měl jsem problémy shlídnout Passchendaele až do konce. 30%

• 28.11.2008  11:20
    Bobule (2008)

Výborná Komedie, tak dobrou českou komedii jsem už opravdu dlouho neviděl. Skvělé vtípky i dojemný závěr nic mě ve filmu nechybělo. 80%

• 12.6.2009  08:50

Tak tohle je hrozná blbost. Od začátku až do konce jsem se ptal sám sebe jestli tohle myslí Christian Molina vážně. Kamera se snažila být zajímavá, ale podle mě byla trapná scény zachycené zrcadlově se až příliš čassto opakovali. Deník nymfy si už určitě nepustím 30%

• 25.12.2008  08:39
    Divoška (2008)

Oddechová komedie u které jsem se i zasmál. Jen konec mě připadal trošku nedotažený čekal jsem nějaké vyvrcholení s přítelem a ono nic :) ale jinak dobrá zábava u které stačí otevřít oči a vypnout mozek a to je někdy potřeba.

• 20.10.2008  08:26

Výborné! Pokračovaní rudocha se moc povedlo. Skvělá akce bezva vtípky. Doufám, že se dočkáme i třetího pokračovaní, protože Hellboy jako otec to se zase nasměji:) 80%

• 7.1.2009  22:55
    Horton (2008)

Dobrý animák, který má v sobě i nějaký filosofický názor. Slon Horton je dokonalý nemyslím tím jeho tělo, ale jeho duši je dobrý až za roh a to se mě na tomto filmu líbí, že je to opravdový ,,klaďas,,. Dojem z filmu mě trochu zkazila závěrečná píseň, která byla podle mého názoru zbytečná a trošku to rušilo mé přemýšlení o tom jak jsme ve skutečnosti malincí. Ale aji tak slušných 60%

• 24.11.2008  11:02

Indiane Jones je zpět, skvělé vizualní scény (výbuch atomové bomby se mě obzvláště líbil) a i skvělé herecké výkony Shia LaBeouf je opravdu výborný. Jediné zklamání v tomto filmu pro mě byl trošku závěr, tenhle film byl vždy lehce přehnaný a kousky co Indian dovedl byli neuvěřitelné, ale mimozemšťané to už do Indiana Jonese podle mě nepatří. Za to ta menší srážka, ale pořád se mě to moc líbilo 80%

• 12.2.2009  22:07
    Iron Man (2008)

Hodně dobrý začátek a i celý průběh, ale závěrečná pasáž, kdy se objeví bastard s ještě větším oblekem a zase vyřvává: ,, já jsem mnohem silnější a modernější než jsi ty,, to už tu bylo tolikrát, že se Iron man zase propadl někam do průměrných výšin. To mě hodně zamrzelo 60%

• 4.2.2009  08:40

Na tenhle film jsem byl hodně zvědav, protože pro Megan Fox mám slabost, ale upřímně jsem byl zklamán. Děj mě nic neříkal a Simon Pegg na mě nepůsobil vůbec dobře.

• 14.5.2008  08:51
    Jumper (2008)

Myšlenka na film byla famozní ale provedení filmu za myšlenkou hodně pokulhává! ale i tak dobrá odpočinková akce 60%

• 25.11.2008  09:03

Spojení akční mlátičky a komedialního animáku dopadlo velmi dobře i když děj je velmi lehce předvídatelný, žadné překvapení se nekoná, ale pořád to hodnotím kladně protože jsem se u toho dobře pobavil. A animace byla zase jako obvykle krásná

• 9.12.2008  08:44

Pokud se vám líbí tenhle styl tance máte vysoké hodnocení pokud nelíbí tak je nižší. Film je pouze o tanci a děj je přesunut na vedlejší kolej. Ja jsem někde mezi ***

• 10.10.2008  12:45
    Mamma Mia! (2008)

Pěkný muzikál, písničky jsou opravdu krásný, ale na mě je to až moc sladký 60%

• 1.2.2009  21:04

Kvalitní snímek z indického prostředí, který osloví jak obyčejné diváky tak i opravdové odborníky. Nejvíce se mě líbili scény z chlapcova dětství některé záběry byly opravdu krásné, ale i odporné postupem času mě děj přestával bavit. Scény z milionáře mě do tak kvalitního snímku příliš nezapadaly. Ani se nedivím, že kvůli téhle maličkosti Danny Boylev váhal zda-li tento snímek režírovat, ale rozhodl se správně a jeho práce se mě moc líbila ****

• 15.5.2008  09:24
    Monstrum (2008)

Něco na způsob Záhada Blair Witch ale opravdu jen něco, tohle je mnohem lepší i když je to logické když se podíváte kolik do tohoto projektu bylo investováno! efekty přes okýnko videokamery vypadají opravdu dobře i celý film jede pořád v dobrém tempu. 80% si Cloverfield právem zaslouží

• 26.11.2008  08:47

Na to, že je to třetí pokračování jsem myslel, že to bude větší propadák, ale byl jsem příjemně překvapem. Spousta vtipních scén a celý děj měl výborný spád pořád se něco dělo a to ja velmi oceňuji. jen mě mrzí, že jsme už nemohli vidět výbornou Rachel Weisz. Jinak příjemná oddechovka a určitě si tenhle film ještě mnohokrát pustím 65%

• 22.11.2008  22:18

Slušná adabtace známého komiksu. Krásné tři akční scény i romantika nechyběla. Ale příběh sám o sobě nebyl zcela dosolený, něco mě tam pořád chybělo, ale 50% si určitě zaslouží.

• 15.2.2009  20:16
    Náš vůdce (2008)

Dokonalý film o tom co dokáže jeden slušný učitel udělat s průměrnou třídou plnou žáků všeho druhu . Dennis Gansel rozjel zajímavý pokus, který nezkončil dobře, ale hodně zajímavě. *****

• 5.2.2009  08:29
    Odpor (2008)

Kvalitní snímek podle skutečné události, tohle vždy zaujme. Z každé minuty na vás dýchá hrůza a strašné utrpení, které museli obyvatelé skryté vesnice snášet, když se do děje zcela vžijete určitě vás to dojme. Daniel Craig zahrál výborně mnohem víc se mě líbí jako zarostlý partyzán, než jako upravený James Bond. Dávám 75%

• 6.10.2008  13:49
    Ošklivka Katka (TV seriál) (2008)

Když je to někdy suprová sranda a vy furt jen odpad odpad..... no no no takhle teda ne :)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6