Výměna (2008)

Extremně emotivní počin Clintna Eassstwooda hodnotím velmi dobře. Děj se odehrává ve velmi zajímavé době a prostředí působí naprosto dokonale. Děj je výborný a vědomí, že se něco takového opravdu stalo vás potopí do zápletky až po krk, občas vás voda vynese nad povrch a vy si myslíte, že se dozvíte co se děje, ale pak se zase ztratíte pod hladinou a už se zní nevynoříte vyjasnění se nedočkáte a to film dělá ještě více zajimavý. 85%

Wanted (2008)

Akční scény jsou opravdu skvělé, ta s Pendolinem byla asi nejpovedenější co jsem za poslední dobu viděl. Ale sám film mě nějak zvlášť nenadchl. Kdyby se nenatáčel u nás dostal by asi 3* ale když vidím Angelinu Jolie jak řádí s varburgem tak dávám ****

Yes Man (2008)

Yes man? Pro mě jedno velké zklamání. Očekával jsem něco nového něco co mě překvapí. A dostala se mě ta neohranější zápletka, kterou bych očekával v německém romantickém filmu. I Jim Carrey zklamal, už to nebyl ten bavič jakého jsem viděl v jeho předchozích komediích. 30%

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Výborné pokračovaní. Vtípků je tam zase mnoho a mnoho, připouštím, že nějakým divákům kteří nemají příliš v lásce drsný někdy až fekalní humor to může připadat jako hrozná kravina u které se nedá zasmát. Ale já jsem se nasmál moc. A také se mě to moc líbilo ;) ****

Ztracené město (2008) (TV film)

Nerealné, neskutečné a hloupé tyhle slova v komentáři uplně stačí a vystihnou vše co vás ve filmu čeká. Jean de Segonzac má zůstat u točení seriálů, protože filmová tvorvba se mu vůbec nedaří. 20%

10 000 př. n. l. (2008)

Efekty byly velmi zdařilé a atmosféra byla taky dobře zvolená jen nějaké časové posloupnosti podle mě příliš neodpovídali ale přes tento menší problém se dá snadno přenést a když se vám to podaří tak z filmu máte příjemný zážitek.

96 hodin (2008)

Bryan působí jako nějaký nudný tatínek, ale jeho proměna v Jamese Bonda je dokonalá jeho agentovské zkušenosti se mě moc líbily nebyly nějak příliš přehnané a vše působilo realisticky.

Cesta bojovníka (2007)

S podobnými filmy se v poslední době roztrhl pytel (Apokalypso, 10 000...). Cesta bojovníka boužel patří někam níže v mém žebříčku. Příliš jednoduchá zápletka, která nemůže překvapit a kalsický konec také nikoho neohromí. 50%

Gympl (2007)

Podle mě jedna z tech lepších novodobých českých komedií herecké duo je dobře zvoleno, aspoň že se nemusím dívat na namachrovanýho Kotka:). Velký klad ve filmu je určitě učilelský zbor který je přímo dokonalý. Mondénní ředitelka školy Eva Holubová, strnulý češtinář Jiří Schmitzer, Pedantický fyzikář Milan Šteindler a mnozí další. 65% si film určitě zaslouží

Hvězdný prach (2007)

Dobře natočená pohádka s pěknýmy efekty. Štěstí že hvězda není kus šutru ale krásná Claire Danes jinak by to nebylo ono !